Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zbiornik Dziećkowice


mafusa

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witajcie Koledzy.

Wzeszłym roku rybaczówke otworzono jak dobrze pamiętam coś koło 15 kwietnia,w tym roku pogoda dopisuje więc dziś zadzwoniłem właśnie i dowiedziałem się że OD JUTRA tj ŚRODA PANOWIE CZYNNA BĘDZIE RYBACZÓWKA :mrgreen:

Powodzenia życzę w nowym sezonie a Tobie Piotrek szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności.

Nie uwierzysz ale jedynie jak płynąłem z Tobą to nie musiałem wiosłować :twisted:

Pozdrawiam Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD JUTRA tj ŚRODA PANOWIE CZYNNA BĘDZIE RYBACZÓWKA :mrgreen:

Nie uwierzysz ale jedynie jak płynąłem z Tobą to nie musiałem wiosłować :twisted:

Pozdrawiam Andrzej

No to MIÓD na moje serce jak rybaczówka zaczyna działać :mrgreen:

A co do wiosłowania to mam nadzieje że zdrowie dopisze i nadal 4-5km na wiosłach wydole :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD JUTRA tj ŚRODA PANOWIE CZYNNA BĘDZIE RYBACZÓWKA :mrgreen:

Nie uwierzysz ale jedynie jak płynąłem z Tobą to nie musiałem wiosłować :twisted:

Pozdrawiam Andrzej

No to MIÓD na moje serce jak rybaczówka zaczyna działać :mrgreen:

A co do wiosłowania to mam nadzieje że zdrowie dopisze i nadal 4-5km na wiosłach wydole :mrgreen:

Moze wydolisz a moze ci pomoge ;p ja juz karpie polowiłem wiec teraz czekam na maj i na szczupaki:P

Piotrze mam nadzieje ze pokazesz nowe miejscowki i cos polowimy

ps. jestem w kole ktore ma na dzieckowicach ponoć lódke moze nie trzeba bedzie placić:P ale zeby lowna ta lodka byla:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wydolisz a moze ci pomoge ;p ja juz karpie polowiłem wiec teraz czekam na maj i na szczupaki:P

Piotrze mam nadzieje ze pokazesz nowe miejscowki i cos polowimy

ps. jestem w kole ktore ma na dzieckowicach ponoć lódke moze nie trzeba bedzie placić:P ale zeby lowna ta lodka byla:P

Marku gdzie złowiłeś te karpie - na zbiorniku Dzieckowice ?? Jezeli tak to napisz gdzie dokładnie i na co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek co to za koło "20" K-ce Miasto ??

Teraz może się wybiorę z synem pomacać okoniki :mrgreen: a w maju na 100% za szczupakiem z żywcem :mrgreen: tylko niestety blisko rybaczówki :evil: jak kondycja pozwoli to po wakacjach nawiedze moje stare miejsca w poszukiwaniu sandaczy i szczupaków.

Pilnie potrzebny GALERNIK i kotwicowy / wiecie jakie tam mamy kotwice/ :mrgreen:

PS

UZUPEŁNIAJCIE PROFILE !!!!! wiadomo do kogo się pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

no ja się piszę, tylko okazało się iż dawno nie łowiłem że najpierw muszę jechać do Warszawy wyrobić nową kartę wędkarską - zrobię to w tym tygodniu, potem rejestracja w kole Chorzowskim i na ryby.

Co do Dziećkowic kupcie Wędkarski Świat nr 5/2009 i tam na stronie 36 macie artykuł o Dziećkach ;)

pozdrawiam wszystkim

i do zobaczenia już niedługo

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budują, bo zbiornik należy teraz (nie wiem jakim cudem) do Mittal Steel i z tego co wiem jest to zbiornik prywatny. Koszty utrzymania w czystości brzegów zbiornika - gdzie plażowicze i wędkarze zostawiają niezły syf są wysokie i pewnie łatwiej ogrodzić zbiornik i tym sposobem ograniczyć możliwość syfienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu zbiornik jest faktycznie prywatny :evil: należy do Przedsiębiorstwa Gospodarki Wodą czy jakoś tak leci ta nazwa :oops:

A ogrodzenie stawiane jest ze względu na CHORE przepisy jest to zbiornik wody PITNEJ.

Za 2 lata ma być ogrodzony w całości !!!! o ile przepisy się nie zmienią :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogrodzenie stawiane jest ze względu na CHORE przepisy jest to zbiornik wody PITNEJ.

Ogrodzenie stawiają bo HKW nie może wyegzekwować od 15 lat tego aby ludzie się tam nie kąpali. Pierwsze tablice o tym postawili ok 1994 roku.

Ciekawe czy zacnych żeglarzy w końcu wysiedlą, czy kolejne 30 lat będą swoistą enklawą nad tą wodą, ale biorąc pod uwagę że klub żeglarski Opty jest pogrobowcem Huty Katowice to pewnie prędzej wędkarzy wyrzucą, a HKW czyli uwłaszczone komuchy będą sprzedawać pozwolenia na wędkowanie i sami odławiać ryby sieciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

No Panowie sezon szczupakowy czas zacząć ;)

Jutro zamierzam uderzyć do rybaczówki około godziny 3 i mam nadziejęże uda mi sięwynająć jakies pływadełko, a nie pocauję klamkę.

Jutro będę spiningował a w sobote jadę z Piotrkiem na żywca ;)

pozdrawiam i do zobaczenia nad jeziorem.

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.