Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zbiornik Dziećkowice


mafusa

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

no akurat z piątku na sobote było przyjemnie i dosyc ciepło:-)))po 23 było ok 10 stopni. a czy od strony chełmku mozna z brzegu normalnie łowic mam na mysli strone od przemszy, kiedys słyszałem ze tam trzeba miec zezwolenie inne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zezwolenie chyba jest za darmo tylko trzeba zostawic karte w rybaczówce a jeszcze zamknieta.ale niewiem jak tam z dojazdem od strony chełmku bo tam ogrodzenie jest.mi moze w tym tyg moze uda sie wyskoczyc rozpoczac sezon:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha a gdzie to zezwolenie sie załatwia i jakie są koszty?
podejdz sobie do skarbnika w swoim kole i zapytaj o wkładke jest ona bezplatna na caly rok,z tego co wiem to kazde kolo dostaje dana ilosc tych wkladek ja rok rocznie musze o nia walczyc,jesli sie nie powiedzie to w rybaczowce Ci dadza w zamian za karte wedkarska ktora Ci zwroca jak oddasz wkladke,chore ale nic na to nie poradzisz... :???:
ale niewiem jak tam z dojazdem od strony chełmku bo tam ogrodzenie jest
dojazd jest spoko pierwsza brama jest zazwyczaj otwarta a jak nie to mur sie nieco dalej konczy.Zibi od strony Chełmka a nie Chełmku :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzis zobaczyc nad zalew z gruntem 1 wedka na kulke proteinowa druga na czerwonego robaka byłem od 14 do 16 kontakt z ryba był tylko szkoda ze nie z taka na która sie nastawiałem na czerwonego wział mi szczupaczek 45cm hehe oczywiscie wrócił do wody:)

(zdjęcie sprzeczne z regulaminem wstawiania zdjęć na forum haczyk.pl. Admin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaz piatku na sobote byłem na nocce. przed 21 branie na pinke i o dziwo karpik:-) Póżniej do rana nic tylko delikatne skubniecia. Sezon na dzieckach rozpoczęty! Rybaczówke otwieraja 15 kwietnia(tak mi mowili pod rybaczówka)Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie - już od kilku lat majówkę rozpoczynam na Dziećkowicach - zawsze troszkę pospinninguje, a później zarzuce pickerki - mam pytanie - czy już rybka sie ruszyła?? Ja zawsze łowię od strony lasu - macie może już jakieś efekty w tych rejonach jeśli chodzi o płoć i leszcza oraz najważniejsze - już kiedyś o to pytałem - jak z nęceniem - czytałem, ze nie wolno nęcić zanętą sypką - czyli jaką wolno??POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już kiedyś o to pytałem - jak z nęceniem - czytałem, ze nie wolno nęcić zanętą sypką - czyli jaką wolno??POzdrawiam

Jak byłem płacić składki w kole to właśnie był ten temat poruszany i zarząd koła wydał opinie taką że to nie jest przepis PZW więc straż wędkarska się nie czepia tego i nikt nas za to nie ukaże jest to przepis wodociągów więc niech oni sobie go respektują. Powiedzieli mi jeszcze że jeśli ktoś mnie złapie to i tak sprawa będzie w sądzie koleżeńskim koła a oni mi nic nie zrobią bo nie mogą ich obowiązują przepisy PZW a nie wodociągów to samo się tyczy wywożenia.

Jeśli wodociągi chcą żeby te przepisy były respektowane to muszą zwrócić się z nimi do PZW żeby je wprowadził a nie sami sobie wydawać zakazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam silnik elektryczny do łódki +akumulator . Poszukuje kompana do łowienia na Dziećkowicach z łodzi bo samemu to nudno i zawsze można się czegoś nauczyć od drugiego wędkarza. Transport z Katowic zapewniony, dobra znajomość zbiornika mile widziana :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.