Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zbiornik Dziećkowice


mafusa

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

W sobotę też koleś złowił 120 cm suma , a ja z kumplem szczupaczka 65 cm i tylko jednego lechora 62 cm połowy oczywiście z łodzi 17-23 .

Tydzień wcześnie nocka 2 leszcze na DS i 4 wzdręgi i 3 okonie na spławik coś marnie z białorybem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Macie sprawdzony sposób i przynętę na okonia z brzegu chodzi o spinning?

Jakieś podpowiedzi gumy, woblery, blachy, kolory, rodzaje boczny trok jakie obciążenia, jgi na jakich główkach, wszystko co może pomóc?

Informacja co i jakie sposoby się nie sprawdzają też będzie przydatna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W sobotę i niedzielę (18-19.08.2012) zbiornik Dziećkowice jest zamknięty dla połowów z środków pływających. Powodem są dwu dniowe zawody okręgowe.

Piszę jakby ktoś się wybierał tak jak ja chciałem:(

Na stronie pzw ani słowa o tym, jesteś pewien ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o białą rybkę to nie mam pojęcia,a drapieżnik to w tamtym tygodniu ładne Okonie się trafiały nawet pod +30 się trafiały,Szczupak słabo jak się trafił to niemiarowy,a w tym tygodniu słabiutko kilka drobnych Okonków,metoda to wszystko na spina,tak tylko wędkuję.W następnym tygodniu odpuszczam szykuję się na tygodniówkę nad J.Czorsztyńskie,może Dziećkowice okażą się łaskawsze na jesień i puzną jesień do pierwszych przymrozków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy może zajdzie sie ktoś życzliwy i poradzi.

A mianowicie jestem dość młodym wędkarzem 1 rocznym złowiłem juz parę rybek.

I planuje złowic suma mojego pierwszego ( nie licząc kilkudziesięciu karłowatych na Pacowych :] )

Możecie poradzić w którym miejscu na Dziećkach sie zasadzić na co warto łapać i o której oczywiście. Wszystkie porady bedą dla mnie bardzo cenne.

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy może zajdzie sie ktoś życzliwy i poradzi.

A mianowicie jestem dość młodym wędkarzem 1 rocznym złowiłem juz parę rybek.

I planuje złowic suma mojego pierwszego ( nie licząc kilkudziesięciu karłowatych na Pacowych :] )

Możecie poradzić w którym miejscu na Dziećkach sie zasadzić na co warto łapać i o której oczywiście. Wszystkie porady bedą dla mnie bardzo cenne.

Dziękuje

Ostatnie 2 sumy wpadły na spining w rejonie '' bulgot '' - '' telewizor'' 120 cm i 150 cm

Ja łowię w tej wodzie od dziecka czyli jakieś 27 lat i jeszcze nie miałem kontaktu z sumem

co prawda nigdy typowo na suma się nie nastawiałem a te złowione w ostatnim czasie śmię twierdzić że to przypadek .

Ale życzę ci powodzenia i wytrwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bufi

Te sumy to nie przypadek :mrgreen: od ok 12 lat woda jest zarybiana sumem :!: 3-4 lata temu miałem okazje podziwiać spławianie się sumów :!::!: widziałem to tylko 2 razy w życiu .

Byłem przekonany że to karpie się spławiają ale jak miałem 3 brania i 3 wyjęte podrostki w przeciągu 15 min to już wiedziałem co to jest za ryba , widok spławiana był jednorazowy mogę spokojnie powiedzieć że było ok 100 szt na powierzchni i to bardzo delikatny szacunek ilości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.