Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zbiornik Dziećkowice


mafusa

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Chciałbym zobaczyć na jakiej podstawie mnie oskarżasz.
przepraszam Cie najmocniej,pomyliłem Cie z kims innym kto wstawił zdjęcie ze szczupakiem na tarlisku.Zmyliło mnie to ze byłes pierwszym krytykującym... bardzo mi głupio :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam,piszcie o wyprawach na Dziećki jak najwięcej,na co łowicie,z jakimi efektami itd,już tyle dni bez żadnego konkretnego postu co się na Dziećkach dzieje aż smutno :(,ja zdam relację jak wyzdrowieje i pojadę około 20 października na nocke,podejrzewam że leszcze przyzwoicie biorą teraz i szczupłe zaczynają kąsać,skoro taka cisza na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,piszcie o wyprawach na Dziećki jak najwięcej,na co łowicie,z jakimi efektami itd,już tyle dni bez żadnego konkretnego postu co się na Dziećkach dzieje aż smutno :(,ja zdam relację jak wyzdrowieje i pojadę około 20 października na nocke,podejrzewam że leszcze przyzwoicie biorą teraz i szczupłe zaczynają kąsać,skoro taka cisza na forum...

Od czwartku do soboty od strony przemszy ani jednej białej ryby na 6 wędek.

Fale jak na morzu a w czwartek jak na oceanie.

Więc od przemszy nie brały a nie wiem jak od przystani.

Na spining tylko jeden szczupak 52cm z łodzi.

W ten weekend od piątku do niedzieli między 7.00 a 15.00 dziećkowice są zamknięte dla połowu z łodzi i brzegu.

Mistrzostwa Polski w spiningu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodowcy powinni pokazać klasę :)

Nie wiecie czy w piątek o 15 będę mógł wziąć łódź?

Z łodzią nie będzie problemu tylko nie wiadomo o której.

Zawodnicy spływają do 15 i myślę że im troszkę zejdzie na ogarnięciu się i umyciu,zdaniu łodzi. W przystani słyszałem że najpredzej łodzie wolne będą o około 16:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 127 ludzi łowiących przez trzy dni 10 szczupaków ani jednego sandacza i suma to coś znaczy tylko nie wiem czy o klasie naszych zawodników czy o stanie zbiornika.

Skoro na rybaczówce ciągle mówią że ryby jest pełno i ludzie łowią (pewnie po to aby na łodziach zarobić) To wnioskuje że mamy naprawdę dobre elity spinningowe tak samo jak dobre elity rządzące :mrgreen::mrgreen::mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.Rożnie to można interpretować.Ja mam na Dziećkowice blisko więc często tam bywam,jeżdzę z kolegą co zna zbiornik jak własna kieszeń i nie chwaląc się od ok 15 września byłem 4 razy i jeśli chodzi o okonia,to fakt skubania są,ale drobny,ale jeśli chodzi o szczupaka drobnego jest sporo,ale takie plus/minus 60 się trafiały i się połapało.Przede wszystkim Dziećkowice,to bardzo trudny zbiornik i jak się go nie zna to szanse są marne,jak pisał kiedys kolega "Abra 1711" nie szukajmy ryb na echo tylko dołki,górki,patyki "gdzie patyki tam wyniki" Na zawodach pewnie było 90% zawodników co nie mają pojęcia o zbiorniku,choćby jak by oni byli super zawodnikami nie znając wody wiele się nie zdziała.Co zauwarzyłem i mogę doradzić,wszystkie większe szczupaki powiedzmy miarowe były przyłowem wędkując delikatnym zestawem na okonia więc przynęty sami wiecie jakich rozmiarów,a rzucając większymi przynętami,miałem marne szanse,a jak się uwiesił to nie wiele większy od samej przynęty.Każdy jest specjalistą dla siebie i może się śmiać z tego co piszę,ale spróbować można co zaszkodzi,gwarancji też nie daje bo i trzeba wiedzieć gdzie płynąć i jaka przynęta skuteczna.powiem tylko,że to nie wobler,paproch czy blaszka :) Połamania kija życzę Panowie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zauwarzyłem i mogę doradzić,wszystkie większe szczupaki powiedzmy miarowe były przyłowem wędkując delikatnym zestawem na okonia

Łowiłeś szczupaczki przy trzcinach, na takim zbiorniku jak Dziećki szczupak +-60 to maluch z zarybienia jesiennego. Tam powinna być prawdziwa ryba a przez cały sezon w łódce widziałem ledwie jednego ok. 75 i dwa podobne sandacze. Jest słabo z rybą, zawodnicy na pewno mieli namiary na miejscówki + echo, to powinno wystarczyć, ale z próżnego... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zawodach pewnie było 90% zawodników co nie mają pojęcia o zbiorniku,choćby jak by oni byli super zawodnikami nie znając wody wiele się nie zdziała.
w dzisiejszych czasach wystarczy dobry wywiad,obeznany kolega i GPS.Wystarczy sobie nabukac namiary na dobre miejscówki i z górki :wink: Niestety na zbiorniku robi sie coraz gorzej z rybá :cry: gdyby tego sandacza bylo wiecej to na 127 zawodnikow powinno pasc chodzby kilka przypadkowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.