Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zbiornik Dziećkowice


mafusa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie za błyskawiczną odpowiedź myślałem , że forum tak jak rybki-zimą śpi . Regulamin czytałem już wcześniej , ale jak znam życie istnieją lokalne zwyczaje , które należy uszanować . Rozszerzając pytanie - może słusznym by było przenieść się do koła Imielin . Kupiłem łódkę ( nad którą trzeba popracować ) z myślą o Dziećkowicach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Dzięki wielkie za błyskawiczną odpowiedź myślałem , że forum tak jak rybki-zimą śpi . Regulamin czytałem już wcześniej , ale jak znam życie istnieją lokalne zwyczaje , które należy uszanować . Rozszerzając pytanie - może słusznym by było przenieść się do koła Imielin . Kupiłem łódkę ( nad którą trzeba popracować ) z myślą o Dziećkowicach .

Jak się przeniesiesz do koła Imielin to nie będzie pewnie potrzeby posiadania własnej łodzi.

Ja to pytanie bym bardziej rozszerzył:

Jak wyglądają koszta wypożyczania łodzi gdy należy się do koła Imielin?

I jak wygląda wtedy sytuacja trzymania własnej łodzi w przystani?

Ile wychodzą opłaty w kole Imielin(chodzi o wszystko w sumie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziećkowice należą do koła Lędziny i właśnie z tego koła można liczyć na zniżki i przywileje. Jak jesteś w Imieliniu (współczuje, bez urazy) to nie liczyłbym na nic...

To przepraszam pytania dotyczą w takim razie koła Lędziny.

Sam nie wiedziałem do kogo należy rybaczówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z opłatami WYGLĄDAŁA następująco :

Członkowie koła płacili ryczałt 2,50 za wypożyczenie łodzi /poniedziałek-piątek/

sobota niedziela normalna stawka wg cennika.

Trzeba to jeszcze sprawdzić jak będzie w przyszłym sezonie , a najprościej złapać za telefon i zadzwonić do koła,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

abra1711 - sam rozważałem zakup łodzi i trzymania jej w rybaczówce ale koszta są spore bo blisko 400 zł na rok i do tego nie było wolnych miejsc można też stacjonować w klubie żeglarskim ale tam to już całkiem kosmiczne ceny mają bo zeszłym roku wychodziło ok 700 zł.

po przeanalizowaniu ilości moich wyjazdów na rybki stwierdziłem że nie opłaca się i wolę wyporzyczyć sobie łódkę z rybaczówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość lechfor

Przy rybaczówce też ? Bo parę dni temu było sporo odmarznięte ale tam jeszcze nie, na kamerze też coś białego na północnej części widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kolego racje od strony dzieckowic (rur) jest jeszcze cienka warstwa lodu ale koło rybaczówki i na plaży śmiało można łowić no chyba ze będzie wędrował lód małego okonika przy brzegu można spotkać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze łowić od strony przemszy bo podobno ogrodzili i nie da się dojechać jedyny dojazd to od strony dziećkowić po wale.

Pytanie do członków koła Lędziny dostajecie nadal całoroczne zezwolenia na połów od strony przemszy jak to teraz wygląda?

Na łodzie przesługuje się jakiś rabat czy już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

ale łowic noirmalnie wolno tak jak w innych latach dzisiej sie pytołek w kole miejscowi tam zrobia przejscia kwestia czasu :razz: a co do bran to łod ledwo co zszedł dziś juz nie było ani grama wędkarzy zero jeszcze nikogo nie spotkałem a jestem czesto nad woda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie PZW Imielin

21.04.2013 w godzinach 6.00-11.00 od strony Dziećkowic mamy zawody na czas zawodów

teren od rury w stronę Imielina do tzw mostka bedzie zamknięty.

Mam nadzieję że w tym roku pogoda i ryby dopiszą .

Pozdrawiam

Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.