Skocz do zawartości
tokarex pontony

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

No to nie rozumiem po co marnujesz tu swój czas.

Nie rozumiem również o jakiej większości piszesz i w czym problem wyrazić normalnie i w odpowiednim dziale swoją opinię.

a po to zeby pomoc młodszym ktorzy maja mniejsze pojecie o wędkarstwie bo raczej żaden z adminow czy moderatorow nie doradza tylko wali banami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość pyramidhead
Nie rozumiem również o jakiej większości piszesz

???? czy ja piszę o jakiejś większości??

czy uważasz, że nie wyrażam normalnie swoją opinię?? zostałem zaproszony do tego działu żeby się wypowiedzieć, więc to robie...

Pan maniek chyba się wystraszył admina, bo dodał w powodzie ostrzeżenia u feedera dodatkowe informacje o naruszeniu regulaminu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie rozumiem po co marnujesz tu swój czas.

Nie rozumiem również o jakiej większości piszesz i w czym problem wyrazić normalnie i w odpowiednim dziale swoją opinię.

a po to zeby pomoc młodszym ktorzy maja mniejsze pojecie o wędkarstwie bo raczej żaden z adminow czy moderatorow nie doradza tylko wali banami.

No to tym bardziej nie rozumiem dlaczego nadal marnujesz swój czas na forum haczyk.pl... przecież możesz pomagać na tych innych lepszych forach i na tych gdzie moderatorzy i admini nie walą banami a doradzają.

Co Cię tu tak trzyma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie rozumiem po co marnujesz tu swój czas.

Nie rozumiem również o jakiej większości piszesz i w czym problem wyrazić normalnie i w odpowiednim dziale swoją opinię.

a po to zeby pomoc młodszym ktorzy maja mniejsze pojecie o wędkarstwie bo raczej żaden z adminow czy moderatorow nie doradza tylko wali banami.

No to tym bardziej nie rozumiem dlaczego nadal marnujesz swój czas na forum haczyk.pl... przecież możesz pomagać na tych innych lepszych forach i na tych gdzie moderatorzy i admini nie walą banami a doradzają.

Co Cię tu tak trzyma?

Nic mnie tu nietrzyma ale wyganiał mnie tez nikt niebedzie ... wiec daj na wstrztymanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem również o jakiej większości piszesz

???? czy ja piszę o jakiejś większości??

czy uważasz, że nie wyrażam normalnie swoją opinię?? zostałem zaproszony do tego działu żeby się wypowiedzieć, więc to robie...

Pan maniek chyba się wystraszył admina, bo dodał w powodzie ostrzeżenia u feedera dodatkowe informacje o naruszeniu regulaminu...

A czy ja odpowiedziałem Tobie?

Wyrażasz. Odpowiedni dział, temat, normalna dyskusja. Można? można. To właśnie cenię. Dziękuję.

Opinii jaką feeder sam sobie dziś wystawił i tak to nie zmieni co by tam maniek nie dodał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pyramidhead
A czy ja odpowiedziałem Tobie?

moja pomyłka.

Drażni mnie ta sytacja i to, że winę poniosły osoby które nie zaczeły tej "bitwy". Co z tym zrobisz to już Twoja sprawa...

W sumie w tym momencie i tak niewiele to zmieni bo i tak osoby o których mowa z tego forum korzystać nie będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie tu nietrzyma ale wyganiał mnie tez nikt niebedzie ... wiec daj na wstrztymanie.

Ok, pomogę Ci. Działy czysto wędkarskie tego forum nie wymagają bycia zalogowanym aby móc je przeglądać. Oprócz Ciebie na tym forum jest również kilkuset innych użytkowników każdego dnia, którzy też chcą pomagać innym.

Jak będziesz w 100% pewny, swojej obecności tutaj jako jeden z wielu aktywnych użytkowników, napisz do mnie na tomik (małpa) haczyk.pl i aktywuję Ci ponownie konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pyramidhead

przekierowuje pytanie od bify:

zapytaj za co ja dostalem bana?za to ze zwrocilem mankowi uwage ze robi bledy ortograficzne czy za to ze zapytalem czy po porannym holokauscie ma jeszcze ochote dac komus bana?punkt 3 regulaminu moze i naruszylem ale gdzie naruszylem pkt.10?a moze chodzi mu o moja i jego prywatna korespondencje w ktorej to przytarlem mu nosek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drażni mnie ta sytacja i to, że winę poniosły osoby które nie zaczeły tej "bitwy". Co z tym zrobisz to już Twoja sprawa...

Podobno to jednak kura była pierwsza a nie jajko i tak możemy sobie odbijać piłeczkę.

Napisałem już dzisiaj co zrobiłem. Na początku działalności forum założyłem ten dział w, którym można pisać swoje uwagi.

W sumie w tym momencie i tak niewiele to zmieni bo i tak osoby o których mowa z tego forum korzystać nie będą.

Mógłbym napisać: "bez łachy", "jutro na ich miejsce będą inni użytkownicy" itp, itd. Ale po tym co zaprezentował dzisiaj feeder, napiszę po prostu: cieszę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekierowuje pytanie od bify:

zapytaj za co ja dostalem bana?za to ze zwrocilem mankowi uwage ze robi bledy ortograficzne czy za to ze zapytalem czy po porannym holokauscie ma jeszcze ochote dac komus bana?punkt 3 regulaminu moze i naruszylem ale gdzie naruszylem pkt.10?a moze chodzi mu o moja i jego prywatna korespondencje w ktorej to przytarlem mu nosek?

bifa, nie dostał bana.

Nie znam prywatnej korespondencji między nimi ale w związku z tym, że jest to narzędzie udostępnione z forum i na PW obowiązują również podobne zasady i obyczaje jak na forum. Jeżeli bifa poczuł się np: obrażony, wyzwany na PW przez mańka to powinien mnie o tym poinformować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dobrze by było gdyby grudzień przeleciał w nastroju świątecznym :???:

Widzę ,że jak zwykle w walce o prawdą obiektywną nie ma wygranych,

tym bardziej jak jest typowa 'Strefa Gazy' t.zn. kamienie kontra czołgi :sad:

czuję się zażenowany ...i zaniepokojony bo zima i związane z nią zadymy jeszcze się na dobre nie rozpoczęła, a młoda Awangarda forum już prawie poległa :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak czytam sobie i obserwuję tę dziwną dyskusję(chyba można jeszcze to tak nazwać?), a właściwie monolog i dochodzę do wniosku, że adwersarze mańka sami się nakręcają i eskalują ton wypowiedzi. Może maniek ma taki sposób bycia, który nie wszystkim odpowiada, nie znam Go, więc użyłem trybu przypuszczającego. To co robicie to jest normalna nagonka, szczucie i obrażanie człowieka. Uważam, że jeśli komuś nie odpowiada towarzystwo to powinien potrafić w kulturalny sposób się pożegnać. Maniek, natomiast zachowuje się jak powinien w tej sytuacji, w myśl starego popularnego przysłowia, którego nie zacytuję, aby nikogo nie obrazić. Pozdrawiam.

Ps. Też wg. niektórych jestem starym zgredem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie zabierać głosu w tej nie dotyczącej mnie dyskusji ale w paru zdaniach powiem co o tym myślę. Tez jestem renegatem, częściowo na własne życzenie a częściowo zbiegiem okoliczności ale pretensje mogę mieć raczej do siebie. Nie muszę nikomu "rowa lizać" ale wiele się od mańka nauczyłem i dowiedziałem przez te kilka lat na forum. Jeśli nie chcecie z nim gadać włączyć funkcje ignor i sprawa załatwiona. Ja też nie jestem już uczestnikiem forum tylko gościem i modzi ze mną nie rozmawiają. Jest mi tak wygodnie, bo nie mam zobowiązań i na nic nie liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym od razu zaznaczyć, że nie opowiadam się po żadnej ze stron, bo nie znam całego "materiału" i przede wszystkim - nie mi osądzać.

Według mnie jeśli ktoś nagminnie łamie regulamin (przykładowo słynny punkt 3.) to powinien zostać upomniany (czy to w postaci PW czy punktu ostrzeżenia) niezależnie od funkcji jaką pełni w ramach forum (i proszę tego nie odbierać jako aluzji do jakiegokolwiek użytkownika forum). Po prostu - regulaminu należy przestrzegać, tak samo RAPRu na wędkowaniu, tak jak "Haczykowego" na łamach forum.

Moim zdaniem, jeśli przykładowo moderator stwierdzi zupełnie niepotrzebną kilku-/kilkunasto postową "wycieczkę" poza temat powinien zainterweniować (czy to poprzez napisanie kilka słów - tak jak niejednokrotnie tomik chociażby w cyklu "Jak było dziś na rybach" - albo, głównie w przypadku "wycieczek" osobistych/obrażania i tego typu "kwasogennych" sytuacji, dać po upomnieniu stronom konfliktu, z klauzulą "Takie rozmowy to na PW", lub/i usunąć nic nie wnoszące wypowiedzi). Podkreślam - niezależnie od tego kim są strony sporu - czy to administracja czy użytkownicy.

Kolejna sprawa - język polski. No istny szlag mnie trafia jak widzę posty pisane bez jakichkolwiek zasad interpunkcji, składni i logiki o ortografii nie wspominając. A zwróci się takiemu delikwentowi uwagę, to zaraz oburzony, że jak to!, on może jest dyslektykiem/dysgrafikiem/dys-cośtam... więc może niepoprawnie pisać! Strach uwagę zwrócić, bo zaraz naskoczy jeden z drugim z pretensjami i zarzutami dyskryminacji.

Proponuję (znowu) wszystkim korzystającym z forum, zwracanie bacznej uwagi nie tylko do tego co piszemy, ale też jak.

Nie jesteś pewien czy dobrze napisałeś ? Wrzuć tekst do chociażby Worda - podkreśli źle napisane wyrazy. Bądź też użyj przeglądarki, która to umożliwia (np. Opera, Firefox).

Moderatorom proponuję baczne zwracanie uwagi na tego typu wybryki. W ramach nagany - np. na początek informacja na PW, kolorowy komentarz pod wypowiedzą "podejrzanego". W przypadku recydywy - ostrzeżenie z zastrzeżeniem usuwania kolejnych niepoprawnie napisanych postów.

Zaraz podniesie się krzyk - o! tyle roboty! tak to nie! Ale właśnie tak wiele for działa, ba, na niektórych nawet moderatorzy poprawiają rażące błędy (na kolorowo, aby zwrócić uwagę), dając owszem ostrzeżenie, ale to akurat nie dziwi, bo porządek powinien być! Od tego są właśnie moderatorzy - od pilnowania porządku.

Z tego, co zdążyłem przeczytać, problemu można było uniknąć. Niepotrzebna wypowiedź/komentarz nie mający nic wspólnego z tematem, powinna zostać potraktowana jak wyżej - upomnienie+ ew. punkt ostrzeżenia, bo dopisywanie później kolejnych postów prowadziło tylko do angażowania się innych użytkowników w konflikt oraz eskalacji i coraz ostrzejszych wypowiedzi.

Owszem - każdy może mieć gorszy dzień, wstać lewą nogą, przez co "palnąć" coś niepotrzebnego. Jesteśmy tylko ludźmi, ale tak samo bądźmy sobie ludzcy nawzajem.

Czyli jak zawsze podejrzewam, że prawda leży po środku. Może gdyby nie wypowiedź mańka bądź riposta grzechuce (o ile się nie mylę, jeśli tak to przepraszam) nie byłoby sprawy (aczkolwiek chyba Panowie zawsze mieli "na pieńku"), może gdyby ich nie poniosło skończyłoby się na usuniętych postach i tyle. Ale niestety stało się jak się stało. Banda Łysego, jak zapowiada, niechybnie pożegna się z forum, a szkoda, bo miło się czytało, przynajmniej mi, np. fotorelacje z wyjazdów na wody pomorza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość naleśnik27

ludziska dajcie spokój :!::!::!::!::!::!: do wyższości - wrzuccie luz przeto to kazdy wyraża to co myśli a tu poszło o taka głupote ,że strach myślec jakby to było twarzą w twarz.Teksańska masakra :!: a bany nie potrzebne bo to że ja nie lubie jakiegoś polityka to mają mi zaszyć usta :?::?: Panowie z drugiej strony zróbcie to samo ja wam nie każę sie kochac ale można razem źyc :?::!: przemyślcie to :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odszedł z forum

Pewnie nawet o tym nie pomyślał.

A gdyby mnie ktoś nazwał "cwaniakiem z internetu" to też bym gościa zbanował :!::!::!:

Bo przecież jakieś zasady i regulamin obowiązują na forum.

A całą tą akcje śledziłem od początku i przeczytałem wszystkie usunięte posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera, 3 dni nie było mnie na forum a tu taka rozpierducha :shock::???:

Nie wiem co mam myśleć, nie śledziłem dyskusji, nie widziałem pousuwanych postów, nie wiem co tam takiego feeder nabroił. Wiem że chłopaków mogło trochę ponieść, wiem też że maniek czasem, moim przynajmniej zdaniem, bywał przesadnym purystą i lekko zapędzał się np. w usuwaniu postów, co mnie kilkakrotnie spotkało, i siłą rzeczy zawsze wywołuje irytację.

Żałuję że w rezultacie tej "maniekgate" reprezentacja Szczecina na forum skurczyła się znacząco o kilku szczerych zapaleńców wędkarskich, z którymi fajnie było połowić, pogadać czy pożartować na forum, którym chciało się coś zorganizować, dać od siebie, i których mam nadzieję spotykać dalej często nad wodą.

Szkoda że ktoś w pewnym momencie nie wyhamował, nie wyluzował, nie obrócił sprawy w żart i nie dogadał się na privie czy w postach. Naprawdę żałuję :( :(

Szanujmy się wszyscy wzajemnie, szanujmy to, że się różnimy, unikajmy takich sytuacji bo one na pewno nie służą rozwojowi Forum.

Hmm, a teraz edytuje tego posta i dopisuje pytanie: Czy jest jakaś szansa na odkręcenie tego? Np poprzez wzajemny kontakt obu stron, wyjaśnienie sytuacji, może przeprosiny, wirtualne "podanie ręki"? Może chwila wytchnienia pozwoli na ochłonięcie i spojrzenie na sprawę z perspektywy tej drugiej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem bieżącym świadkiem ostatnich "wydarzeń"

Niemniej ani w tym temacie. Ani do mnie, nie trafiły informacje, że:

"Uważam/uważamy, że postępowanie, zachowanie danego użytkownika - moderatora jest nadgorliwe lub sprzeczne z regulaminem forum. Proszę, prosimy o reakcję."

lub

"Otrzymałem/kolega otrzymał - ostrzeżenia. Uważam/uważamy, że nie słusznie. Proszę/prosimy o wyjaśnienie."

Myślę, że takich sygnałów nie zignorowałbym nawet na PW czy maila.

Natomiast wchodzę na forum a w mojej skrzynce PW wisi: że ten "jebnął...bana"... "jest zwykłym starym pierdem" a wszystko w formie roszczenia oraz instrukcji co należy i co mam robić!

Potem widzę na forum podobny żenujący styl uwag niecierpliwych według siebie samych poszkodowanych. Zaśmiecanie kategorii, wyzwiska, wulgaryzmy, brak zwykłego szacunku do drugiej osoby. A wszystko to z poziomu "jesteśmy najważniejsi!" "co to nie my!" "wiemy najlepiej!" "obietnice co moglibyśmy jeszcze a czego nie zrobimy jak nie będzie po naszej myśli" a nawet nagle olśnienie co do administrowania forum i pomysły co powinno być inaczej i jak my byśmy to widzieli!

Dlatego pomijając samo "wydarzenie", kto zaczął, kto był winien, itd. Jeżeli dla kogoś jest zbyt wielkim wyzwaniem przekazać prosty komunikat, uwagę i powstrzymać emocję na odpowiednim poziomie. Prowadzić merytoryczną dyskusję, korespondencję w odpowiednim miejscu, czasie, i stylu oraz dotrzeć do mnie i innych użytkowników. Także cierpliwie poczekać na zapoznanie się i odpowiedź. A tym samym nie szanuje mojego czasu - ja nie mam czasu dla niego. To raz.

Dwa, styl i sposób w jaki zrobili to feeder, grzechuce a następnie pyramidhead, "argumentacja" jakiej używali oraz to z jakiej strony się zaprezentowali w związku z tą sytuacją nie przekonuje mnie w żaden sposób aby nadal byli użytkownikami haczyk.pl i nie jestem zainteresowany ich tu dalszą obecnością.

Tyle z mojej strony w tej kwestii. A jeżeli komuś to nie wystarcza, to tym razem piszę to również jako właściciel haczyk.pl i również jako właściciel haczyk.pl nie życzę sobie tutaj podobnych zachowań.

Dalsza dyskusja w związku z nimi jest zbędna i nie będzie kontynuowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
jak Kiełb "łapał" tam kiedyś karpie to pewnie już ich nie ma to co się dziwicie że brań nie macie ;)

akurat karpie ponad 2-3kg nie sa zbyt smaczne i ich nie zabieralem ze soba. a nie lapia ich bo taki pilczyk np. nie wie ze karpi na pilcach ponizej 1kg nie ma bo sie nie rozmnazaja!!!

pilczyk na karpia trzeba necic i robic dlugie zasiadki, a nie ty sobie myslisz pojedziesz i od razu (dodatkowo z twoimi slabymi umiejetnosciami i wiedza o pilcach) zlapiesz karpia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.