Skocz do zawartości
tokarex pontony

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

myśle ze 3 ostrzezenia dla marawela to grubo za dużo, czy każdy będzie dostawał na starcie 3 dlatego ze powiedział co mysli o danym moderatorze? i do tego używając słowa wydaje mi sie......

Wydaje mi się, że tak :mrgreen:

Ale oczywiście wezmę Twoją sugestię pod uwagę i jeżeli ktoś będzie obrażał Ciebie, to dostanie tylko punkcik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A według mnie DAWID nie ma racji i marewel powinien był dostać 3 osty i to nie tylko dla tego że "nagadał" moderatorowi

Powiem tyle:jesteś za stary,za często Cie ponosi i wyglądasz mi na mięsiarza.

W tym wieku ludziska nie potrafie sie przestawic na europejski "system" C&R.

ale dla tego że obraża innych wędkarzy.a pisanie że ktoś nie jest wędkarzem tylko jest mięsiarzem i tylko dla tego że ktoś czasem weźmie jakąś rybkę.to jest obraźliwe i co naj mniej nie na miejscu.

A mnie tak,bo prawdziwy wedkarz lowi dla przyjemnosci a nie dla miesa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oczywiście wezmę Twoją sugestię pod uwagę i jeżeli ktoś będzie obrażał Ciebie, to dostanie tylko punkcik :wink:

spoko tomek1 haha mi tam by nie zależało nawet na jednym punkcie aby ktoś dostał więc wiesz......

nadal twierdze że trzy punkty to za dużo, ale nie bede sie rozpisywał na ten temat bo nie ma sensu i tak to nic nie zmieni......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

kolamilan

Potrafisz przeczytać potrafisz swój post - tutaj

błędów ortograficznych "nawaliłeś" bardzo dużo, dodatkowo literówek tyle, że się nie da tego czytać, a piszesz do mnie, żebym pisał sensownie. Czy wg Ciebie sensowne jest zdawanie relacji o wyprawach na pstrągi w temacie jak złapać pstrąga? Wg mnie nie, poza tym wygląda na to, że Ty nie zadałeś sobie trudu żeby sprawdzić temat pstrągi 2009 tylko piszesz byle co zaśmiecając forum i utrudniasz jego czytelność, jestem użytkownikiem, który ceni sobie jasne przejrzyste tematy, w których chcę znajdować informacje na temat, a nie błądzić po setkach stron w poszukiwaniu konkretnej informacji, gdyż użytkownicy tacy jak Ty mieszają posty nie na temat z tymi wartościowymi, dlatego alarmuję i podnoszę głos , gdy widzę posty takie jak Twój, w walce o nasze wspólne dobro.

Co do Twojego pytania

takie posty sa nie potrzebne nie iwme checs zpokazac i nabic sobie sume postó ?

czytam ze zrozumieniem, bo sensownie czytać się chyba nie da, piszę sensownie i na temat, czego powiedzieć nie mogę o Tobie - a dowodem jest cytat z Ciebie, ukazany powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie przykładałem się do niemieckiego w szkole i niestety go nie znam. Ale rozumiem, że Ci żal "coś" ściska... Niemniej nie przejmuj się tak. Mimo tego, że nie piszesz, jakoś sobie dajemy na forum radę. Nawet trochę postów i nowych użytkowników przybyło. Szybko też, zapomnieliśmy o Twoim problemie. Także nie musisz się wstydzić, możesz śmiało znowu na forum pisać.

Serdecznie pozdrawiam Ciebie i wracając do sedna tego tematu wszystkich nowych użytkowników.

wstydzic to ty sie powinienes bo nie potrafiles sie przyznac do bledu. cieszy ze forum sluzy ludziom a czy bede pisal to juz nie twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

rysiohela1,

,nikt nie wytłumaczy o co chodzi
wystarczy przeczytać regulamin i nie będzie irytacji ,
.Ludzie napewno młodzi bo tacy nie mieli i nie majq sacunku dla starszych
łatwo rzucasz oskarżenia ,dodam bezpodstawnie ,nikt z nas nie jest ideałem,nikt z nas nie wie wszystkiego ,ale wszyscy [prawie] jak czegoś nie wiedzą to pytają .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
macias fajny stosik ryb, ale nawet i przypadkowo "wyszarpanej" rybie wypadałoby zwrócić wolność jak bodajże regulamin mówi, już nie mówiąc o chwaleniu się tym "wyczynem" na forum :twisted: .

Nie traktujmy każdej złapanej ryby z pozycji "św Piotra" , może to jego pierwszy lin w życiu i poprostu sie chłopak cieszył i zabrał go do domu by sie pochwalić. Wigilia sie zbliża taki lin na wigilijnym stole przebija karpia , jest o niebo lepszy. Jeden linek szkody nie czyni , inne przypadki zabierania każdej ryby z łowiska są bardziej grzeszne.Większość ryb wypuszczam , powiedzmy 98% . Życie każdej ryby jest tylko i wyłącznie sprawą indywidualną wędkarza który ją złapał , to on decyduje czy chce ją zabrać do domu czy nie. Regulamin nie zabrania zabierania ryb z łowiska ale zakreśla konkretne tego reguły.

Macias - gratuluje że chociaż przypadkowo udało Ci sie złapać tę piękną rybkę , łapałem takie kiedyś na spławik i przyznam że to silna ryba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigilia sie zbliża taki lin na wigilijnym stole przebija karpia , jest o niebo lepszy.
no ba, a co dopiero sandacz z sieci :cool: przecież nawet Jezus z Piotrem łapał na sieci więc czego tu się czepiać.
Regulamin nie zabrania zabierania ryb z łowiska ale zakreśla konkretne tego reguły.
niewiem czy tylko mnie się wydaje że ryba nie zahaczona w obrębie pyska czy głowy regulaminowo złapana nie jest o czym pamiętam wiedziałem łowiąc jako dziecko.

tu masz cytat z RAPR'u:

3.7. Złowione ryby nieprawidłowo, tzn. zahaczone poza obrębem głowy lub złowione na pętlę linki należy również wypuścić.
ale widać ludzi twojego pokroju to nie dotyczy:
Życie każdej ryby jest tylko i wyłącznie sprawą indywidualną wędkarza który ją złapał , to on decyduje czy chce ją zabrać do domu czy nie
i jak tu poprzeć tezę że dzieci chodzące na religię mają większe szanse wyjść na przyzwoitych ludzi dzięki temu, skoro obrząd wigilii zwalnia z przestrzegania prawa, czy Ojciec Rydzyk broni pijanego księdza za kierownicą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian21, - jesteś w młodzierzówce PIS ?

Ciskasz sie o rybkę która chłopak złapał , choć nie wiadomo do końca czy jej nie uwolnił zaraz po zrobieniu zdjęcia. Narobiłeś popłochu jakby tę rybę do tego wszystkiego zgwałcił.

Proponuje zgłosić to do prokuratury a Maciasa za kraty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to temat jak dziś było na rybach a nie przyzwoitość w wędkarstwie czy jeszcze co innego.

Byłem dzisiaj nad wisła w poszukiwaniu sandacza okazało się że odcinek który wybraliśmy z kolegą totalnie się do tego nie nadaje ale nic obrzucaliśmy gumami tylko dwa pstryknięcia, a miało byc tak pięknie w końcu pierwszy mrozik. Jutro popróbuje gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku praktycznie raz zabrałem ryby z łowiska (zimą okonie spod lodu). Na ogół nie było bogato, a gdy coś już złapałem wypuszczałem bez żalu do wody. Miałem też liny zapięte za pysk, które też wypuszczałem. Dzisiaj chciałem coś na kolację więc... (smakował mi, żonie i dzieciom)

Przepisy muszą być, ale mniej mi go było szkoda niż tego, którego mogę złowić i zjeść zgodnie z prawem w czerwcu pełnego ikry (wtedy specjalnie ich nie łowię).

Swoją drogą, bardzo fajnie, że zawsze się ktoś znajdzie kto patrzy ślepo w regulamin. :???:

W dzisiejszym poście pisałem jak było na rybach - bo tak było na prawdę i bardzo się cieszę z tego. To co było dalej to sprawa nie na ten temat i nie warta dalszych komentarzy i osądów.

jakby tę rybę do tego wszystkiego zgwałcił

Muszę przyznać, że chodziło mi to po głowie :mrgreen:

nie mówiąc o chwaleniu się tym "wyczynem" na forum
To był pełen emocji hol, więc mam się czym chwalić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.