Skocz do zawartości
tokarex pontony

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziwi mnie troszkę, że co pewien czas pojawia się takie zagadnienie na forum, że ktoś na Ciebie się uwziął.

Z tymi zanętami to był żarcik, ale przypomniało mi się jak planowałeś to testowanie. Taki test nie będzie obiektywny nigdy, bo zawsze w trochę innych warunkach, sprawdzi się inna zanęta. A na pewno nie sprawdzi się jak w piątek połowisz na traperze, a w niedzielę na sensasie.

Poprostu nie toleruje odzywek do mnie i to tu chyba jest problem.

Na tym forum pojawia się dużo komentarzy, powinieneś zapamiętać że emotikona :mrgreen: oznacza w 90% przypadków ironię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. W tedy to był Damian :mrgreen:

A z tym testem: kupiłem w wakacje w Warszawie zanęty jakie u mnie są nie dostępne, jednak w tym roku ryby fatalnie brały i większość z nich jest nie otwierana. Test będzie wyglądał tak:

Feeder nr.1 zanęta X

Feeder nr.2 zanęta Y

Wszystko to same, długośc przyponu, hak, przynęta itp. Jedynie będą dalej od siebie zarzucone ale na równej głębokości i lini tak jakby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to same, długośc przyponu, hak, przynęta itp. Jedynie będą dalej od siebie zarzucone ale na równej głębokości i lini tak jakby.

I co z tego, skoro jak będzie zimno może być lepsza zanęta A a jak już wzrośnie ciśnienie to zanęta B? Zresztą ukształtowanie dna może być inne+wiele innych przyczyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warszawa_24, - musisz nabrać trochę dystansu do swojej osoby , w pewnym wieku wchodzi to w krew.Mam nadzieje że post który wcisnąłem w tamtum temacie nie uraził Cie , chciałem wrzucić coś śmiesznego. Z uwagi że zajmuje sie tylko spinningiem nie bardzo zakumałem co jest na tej fotce (ta pała to pewnie do wyrzucania zanęty) - poprostu potraktowałem to foto z punktu widzenia laika - od tak by było śmieszniej.

Głowa do góry i nie przejmuj sie. Jak będzie sezon i wykorzystasz wszystkie swoje gadżety to będziesz wrzucał fotki z największymi karpiami :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pagori po co się wogóle tłumaczysz :wink: , ten wątek jest dla mnie śmieszny obrażony warszawa_24 czeka na przeprosiny i nie wiem jakie wyjaśnienia niedlugo każdy post bedzie trzeba tu wyjaśniać, młody kolego ogarnij się więcej dystansu są ważniejsze tematy na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pagori za dobre słowo. Nie o Twój post mi chodziło, on mnie też rozweselił.

Nie czkekam na przeprosiny i nie jestem obrażony. Jedynie chciałem zwrócić uwagę, że takie posty w tych tematach wcale nie czynią mnie szczęśliwym.

Artech, możesz mi dać wskazówki, jak się udzielać na forum, bym nie był brany za "Pępek Świata"?

Myślę, że teraz sobie wszystko wyjaśnimy, może być już tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artech, możesz mi dać wskazówki, jak się udzielać na forum, bym nie był brany za "Pępek Świata"?

Tak, zanim naciśniesz "wyślij" zastanów się trzy razy:

1. Czy mam coś sensownego do powiedzenia w tym temacie

2. Czy to co napisałem ma sens

3. Czy aby na pewno muszę udzielać się w 90 % tematów na forum

A poza tym takie problemy, jakie tu poruszyłeś można załatwić przez pytanie na PW.

Ja mam wrażenie, że jest Ciebie wszędzie pełno i w większości Twoje posty nic nie wnoszą. Ot, taki właśnie "Pępek Świata", który musi być w centrum zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że jest Ciebie wszędzie pełno i w większości Twoje posty nic nie wnoszą. Ot, taki właśnie "Pępek Świata", który musi być w centrum zainteresowania.

O właśnie, też o tym myślałem, ale nie potrafiłem tego odpowiednio wytłumaczyć. Dobrze powiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się nigdzie nie pisać bez sens

To tak żebys wiedział o co mniej więcej chodzi (wytłuszczenie moje): ;)

"Temat: Sezon podlodowy 08/09

warszawa_24

Odpowiedzi: 53

Wyświetleń: 5761

PostForum: Lód Wysłany: 04-11-09, 12:25 Temat: Sezon podlodowy 08/09

Ja niemiałem okazji spróbować więc się nie wypowiadam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o co chodzi? śledzenie tematu? parcie na szkło? poczucie braku akceptacji na forum? problemy z karpiami? :mrgreen:

Więcej dystansu do siebie i luzu w życiu bo jak ktoś już napisał wyżej napinasz się bez sensu. I ucz się od starszych kolegów i koleżanek po kiju i nie tylko. Niekoniecznie ode mnie :mrgreen:

To nic osobistego bo nic do Ciebie nie mam i potraktuj to raczej jako dobre rady starszego kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warszawa_24 ciiiiiiii cisza i będzie dobrze :wink:

Zgadzam się. Niepotrzebnie to wszystko rozdmuchujesz (zresztą chyba ktoś wcześniej Ci to mówił jeśli sobie dobrze przypominam). Za pare dni, jak nic na Twój temat nie będzie pisane, nikt nie będzie o tym pamiętał. :wink:

Jestem z tobą :wink:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na tym statku płynie jakis dobry psychoanalityk ? Bo początkujący nie da rady. :lol:

Warszawa zacznij od pytania, czy chcesz być dobrym wędkarzem, czy użytkownikiem forum ?( choć jedno drugiego nie wyklucza) i pożniej w zależności od odpowiedzi tam sie udzielaj.

Nie traktuj forum bezkrytycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na tym statku płynie jakis dobry psychoanalityk ? Bo początkujący nie da rady. :lol:
ja bym proponował jeszcze melisę Warszawie przed czytaniem postów :mrgreen:

a tak na poważnie to mam nadzieje że zrobisz dobry użytek z sprzętu który zakupiłeś i wszyscy będą podziwiać Twoje rybki ;) choć sam jestem za minimalną ilością sprzętu na rybach :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.