Skocz do zawartości
tokarex pontony

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

To był pełen emocji hol, więc mam się czym chwalić.
tak wymiatasz :shock: .

generalnie nawet początkujący spławikowiec bez emocji wyciągnie karpia do 3kg na przyponie z dwunastki.

każdy ma własne sumienie i według tego Cię oceni, musisz się z tym liczyć skoro piszesz to publicznie.

to jest moja opinia którą wyrażam, do tego fora służą - i nie odbiega to zbytnio od sedna tematu, wnosząc więcej niż dwa słowa typu "gratuluję i smacznego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mam pytani skoro tak wszyscy wypuszczaja ryby to gdzie one są
Na stołach Tych Drugich, a cześciej jeszcze tych trzecich, panów K. Zapewniam Cię, że Ci "wszyscy" Twoi to - sądzę po swoim otoczeniu - może 10% wędkujących.

Jak dziś było na rybach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem braku stanowiska adminów i modów w tej sprawie - tak stanowi regulamin - sprawa jest jasna - nie ma się co kłócić i DOCHODZIĆ SŁUSZNOŚCI.

A ja zasieję trochę zamętu Panowie....

Po pierwsze owy zapis, którym posługuje się Damian21 został zniesiony już dawno temu, a dokładniej nie ma o nim mowy w aktualnym RAPRze (licząc od 2003 roku) :cool:

Więc sama się zastanawiam skąd to wielkie poruszenie wśród tak wytrawnych wędkarzy, jakimi jesteście. Zdjęcie maciasa nie powinno zostać usunięte, chyba, że ewidentnie posługiwał się metodą szarpaka by "złowić" ryby, które na to nie wskazywały...

Wiecej na ten temat możecie znaleść w temacie Kłusownictwo

Jutro posprzątam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie maciasa nie powinno zostać usunięte,
Zdjęcie @Maciasa przedstawiało pokot martwych ryb, a jego usunięcie ze złowionym linem nie miało nic wspólnego. Szczerze mówiąc to najpierw usunąłem fotę a potem przeczytałem posta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak...

Ja natomiast zwróciłam uwagę na toczącą się nagonkę, która ładnie już nabierała na sile.

artech zwracam honor :oops:

Tak czy inaczej Drodzy Panowie zanim wysnuje się jakiekolwiek wnioski i spostrzeżenia, zwłaszcza te, które mogą kogoś bezpodstawnie urazić czy nawet oskarżyć, należy być w 150% pewnym "swej prawdy". Tym bardziej, iż przepisy mają tendencję do nieustannych zmian, które należy śledzić by nawet samemu nie mieć w przyszłości problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej Drodzy Panowie zanim wysnuje się jakiekolwiek wnioski i spostrzeżenia, zwłaszcza te,
moja pierwsza odpowiedź nie odwoływała się bezpośrednio do starego zapisu w regulaminie. a dyskusję nakręcił pagori, nie było tam bezpośredniego związku z maciasem czy jak mu tam, a tym bardziej "nagonki".

które mogą kogoś bezpodstawnie urazić czy nawet oskarżyć, należy być w 150% pewnym "swej prawdy". Tym bardziej, iż przepisy mają tendencję do nieustannych zmian, które należy śledzić by nawet samemu nie mieć w przyszłości problemów.
tak czy inaczej ryba była wyszarpana nie wnikając czy celowo czy nie i jest sporo zapisów na ten temat. na następny raz proponuję przenosić posty(przynajmniej te obszerne, najbardziej dotyczące sedna) np. właśnie tutaj niż bezmyślnie usuwać - bo też możesz kogoś tym urazić. nie pozostało nic z dyskusji do której się odnosisz(wcześniej usunąłwszy wszystko) wygłaszając swoją jedyną słuszną podsumę - aż zgrozą trąci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej ryba była wyszarpana nie wnikając czy celowo czy nie i jest sporo zapisów na ten temat

Tak czy inaczej.... Ryba wyszarpana celowo np. met. szarpaka (gdzie o tym zapis znajduje się w RAPR) to zupełnie co innego niż podhaczona podczas spinningowania czy też jak dość często się zdarza podczas zwijania zestawu gruntowego czy nawet spławikowego. Taką rybę czy się chce czy nie to się ją holuje, jeśli nie jest ona objęta wymiarem ani okresem ochronnym można ją z powodzeniem zabrać, o ile jeszcze sytuacja ta nie ma miejsca np. podczas spinningowania nad ławicą posilających się np. leszczy.... co jest działaniem celowym.

A Twoje argumenty dot. nieaktualnego już zapisu w RAPR jakoś do mnie nie docierają, zwłaszcza, że niefortunnie się nim posłużyłeś.

na następny raz proponuję przenosić posty(przynajmniej te obszerne, najbardziej dotyczące sedna) np. właśnie tutaj niż bezmyślnie usuwać - bo też możesz kogoś tym urazić. nie pozostało nic z dyskusji do której się odnosisz(wcześniej usunąłwszy wszystko) wygłaszając swoją jedyną słuszną podsumę - aż zgrozą trąci.

Kolejne stwierdzenie bez podstaw, które w chwili obecnej obraża mnie. Posty zostały usunięte, dalsza dyskusja przeniesiona tutaj, natomiast nie zrobiłam tego ja - i co zgrozą trąci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne stwierdzenie bez podstaw, które w chwili obecnej obraża mnie. Posty zostały usunięte, dalsza dyskusja przeniesiona tutaj, natomiast nie zrobiłam tego ja - i co zgrozą trąci?
niema nad czym dyskutować, bo nie ma się do czego odnieść, pozostało jedynie Twoje "słuszne podsumowanie" i interpretacja wypowiedzi których już niema.

jeżeli czujesz się w jakiś sposób urażona to "wypłacz mi rzekę". widać zapanowała jakaś moda na zamiatanie wszystkiego pod dywan i utrzymywanie sztucznej cukierkowej atmosfery, proszę - cukier aż zgrzyta w zębach. trochę stonowanej krytyki i zróżnicowanych opinii nie zaszkodzi - chyba że się mylę, wtedy nic tu po mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian21, Brniesz dalej w bezsensowy spór ,a trudno ci sie przyznać ze Madi ma racje ,nawet nie wiesz ile tracisz "rzucając" inwektywy pod jej adresem .Posty przeniosłem ja i skasowałem jeden ,użytkownika który sobie to życzył .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek po co się przyznawałeś, jeszcze się Tobie zbierze :mrgreen:

jeżeli czujesz się w jakiś sposób urażona to "wypłacz mi rzekę"

Z racji na Twój młody wiek i szalejącą burzę hormonów w Twoim organizmie, to stwierdzenie puszczam w niepamięć. I wiedz, że mimo jestem kobietą, to jednak bardzo trudno mnie wyprowadzić z równowagi czy też rozczulić.

Co do "zróżnicowanych opinii" owszem nikomu nie zaszkodzą jeśli opierają się na konkretnych argumentach, a nie domniemaniach.

Z mojej strony to chyba na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och i nawet posty się znalazły :shock: między innymi nawet "hurtem" usunięta a teraz przeniesiona wypowiedź DAWIDA na temat "jak dziś było na rybach"

Byłem dzisiaj nad wisła w poszukiwaniu sandacza okazało się że odcinek który wybraliśmy z kolegą totalnie się do tego nie nadaje ale nic obrzucaliśmy gumami tylko dwa pstryknięcia, a miało byc tak pięknie w końcu pierwszy mrozik. Jutro popróbuje gdzie indziej.
macias fajny stosik ryb, ale nawet i przypadkowo "wyszarpanej" rybie wypadałoby zwrócić wolność jak bodajże regulamin mówi, już nie mówiąc o chwaleniu się tym "wyczynem" na forum.
jakoś nie widzę tu znamion linczu, bardzo luźna i subtelna wypowiedź bynajmniej nie twierdząca że taki zapis aktualnie w regulaminie się znajduje. nawet w dalszym odniesieniu niema wzmianki/potwierdzenia czy ten zapis aktualnie się znajduje w RAPR czy też nie.

nawet Supersobi wyraził swoją opinię, którą niestety wycofał pod naciskiem cukrowego lobby :lol:

Twój młody wiek i szalejącą burzę hormonów w Twoim organizmie
wyczuwam tutaj lekką naiwność jeśli rzeczywiście tak Ci się wydaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a dyskusję nakręcił pagori, nie było tam bezpośredniego związku z maciasem czy jak mu tam, a tym bardziej "nagonki".

Ja nic nie nakręcałem , poprostu przypadki "podhaczenia" ryby dotykają każdego wędkarza , pewnie tobie sie to też nieraz zdarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie.

Ostatnio pare osób się na mnie uwzieło.

Czy mogę wiedzieć czym jest to spowodowane?

Tym, że kupiłem sobie kilka produktów TB a mam już sprzęt kupiony by próbować łowić i powinieniem nie wiem na co pienądze wydawać? Tym, że nie pójde teraz na ryby i piszę na forum? Tym, że jestem aktywny na forum? Tym, że łowię 1,5 roku nie licząc bata i nie wiem wszystkiego i zadaje pytania, które dla tych co wiedzą więcej niż ja są oczywiste?

Spytam tak: Co Wam we mnie nie pasuje? Z czym się pochamować jak się będę tu udzielał? Bo ostatnie posty delikatnie mówiąc mnie zdenerowowały!

Odrazu powiem, że mimo to nie mam zamiaru opuszczać naszego forum. Jest ono wg. mnie najlepsze w sieci więc nawet jak się całe forum na mnie obarazi i tak tu będę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warszawa_24, zadajesz pytanie, więc pewnie liczysz na konkretną odpowiedź, a nie tylko pocieszanie. Nie wiem kto się na Ciebie uwziął i w jakich okolicznościach, przeglądam tylko tą część postów która mnie interesuje, a tam nie zauważyłem jakiejś nagonki na Ciebie.

Niemniej jednak mogę się domyślać, że czasem to co piszesz może kogoś zirytować. Przykład pierwszy z brzegu - walisz posta z pytaniem, czy w sklepie Nemo w Szczecinie jest taki a nie inny model wędki czy czegoś tam, już nie pamiętam. Jakiej odpowiedzi w tym momencie oczekujesz? Czy sądzisz, że ktokolwiek z nawet często bywających w Nemo zna wszystkie modele wystawionych tam wędek? Albo ktoś zaraz rzuci wszystko i pobiegnie żeby to dla Ciebie sprawdzić? Tak jak Ci wtedy odpisał zdaje się kocur - bierzesz telefon, dzwonisz i się pytasz, 30 sekund i znasz odpowiedź na swoje pytanie.

To akurat taki delikatny przykład, innych nie znam, więc Ci więcej nie pomogę. Może w tym co napisałem wyżej mam rację, a może komuś chodzi o coś zupełnie innego. Spróbuj zapytać tych osób na PW, i wyciągaj wnioski z takich sytuacji na przyszłość.

Poza tym - małolat jesteś, za parę lat pewnie Ty będziesz ustawiał ludzi na forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, w sumie to nie wiem na co liczyłem. Ja wiem jakie wędki są w wędkarskich w moim mieście i pomyślałem, że inni też mogą wiedzięć. Okazało się, że mają masę spinningowych, trochę pilkerowych i kilka karpiówek.

Chodzi mi praktycznie o dwa tematy:

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=3086&postdays=0&postorder=asc&start=2985

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=9824&postdays=0&postorder=asc&start=30

Nie wiem, co Wy się tak martwicie, kuferek jest mi potrzebny na te wszytskie graty, zaciągacz do przyponów kupiłem bo grosze kosztuje a o konieczności kupna kobry nawet nic nie mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób zwróciło Ci uwagę w temacie "Co nowego kupiłeś". Dlatego, że nie dawno pisałeś :

"W styczniu pochopnie kupiłem dużo niepotrzebnego sprzętu który do teraz sprzedaję. "

Więc, może chodzi o to byś nie popełnił tego samego błędu, że są rzeczy zbędne, na które na początku karpiowej drogi nie warto wydawać pieniędzy bo okażą się niepotrzebne

Dodane:

A samo tępo zmian sprzętu w Twoim podpisie, mówi o twoim niezdecydowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodziło mi o rzeczy nie do tej metody jaką zamierzam łowić w 2010 - bojka, bolonka i surfcasting. Bolonka miała być specjalnie na żywce, bat mnie już wkurzał, jednak z bojki zrezygnowałem - wogólnie nie lubię spławików zato zobaczę jak się łowie drapieżniki z gruntu na zestawie karpiowym.

A po wywiadzie w wędkarzami dowiedziałem się, że w okolicy Międzyzdrojów na połów z brzegu nie ma szans.

No to sprzedaję te rzeczy.

Od dawna mam jedną wizję 2x Feeder + karpiówka.

Teraz realizuję listę zakupów do tych dwóch metod.

Bo jak coś robic to tylko to, dobrze i konkretnie. Takie mam motto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, w sumie to nie wiem na co liczyłem. Ja wiem jakie wędki są w wędkarskich w moim mieście i pomyślałem, że inni też mogą wiedzięć. Okazało się, że mają masę spinningowych, trochę pilkerowych i kilka karpiówek.

Chodzi mi praktycznie o dwa tematy:

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=3086&postdays=0&postorder=asc&start=2985

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=9824&postdays=0&postorder=asc&start=30

Nie wiem, co Wy się tak martwicie, kuferek jest mi potrzebny na te wszytskie graty, zaciągacz do przyponów kupiłem bo grosze kosztuje a o konieczności kupna kobry nawet nic nie mówię.

Hehehe, nie widziałem tego wcześniej - dyskusja w tym pierwszym temacie jest całkiem zabawna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha też tak sądze Jacek i po przeczytaniu tego tematu nie wiem warszawa_24 czemu się ciśnieniujesz :lol: Ty ani jednego postu z żartem skierowanym do ciebie nie możesz pominąć bez komentarza i tak się rodzi głupia dyskusja, staraj się nie zwracać uwagi na pojedyńcze posty a nie podtrzymasz tematu a dyskusja przycichnie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.