Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam być testerem przynęt.
haha to już pewnie nie będziesz!

Długo pracowałeś na opinię jaką o Tobie miałem tzn; "dobrego, zapalonego wędkarza" Niestety praca nie jako na marne :sad: .

Nie chodzi mi o to czy to jest reklama czy nie bo to właściciel forum określa ramy tzw reklamy a co za tym idzie profitów jakie będzie osiągał. Chodzi mi o to kręcenie, zakłamanie i krzyk.

Szkoda :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,to że ryby mają jakieś tam przynęty w pysku to jeszcze nie znaczy że na nie je złowiłeś

Głupka ze mnie nie zrobicie.

Dla mnie już naprawdę koniec - pozdrawiam

Wiesz, nie dziw się, że ma wątpliwości. Jak ktoś raz zostanie złapany na kłamstwie to będzie się to ciągło za człowiekiem przez długi czas, dlatego, że już wiarygodność została pokazana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mam tutaj jeszcze konto to podzielę się z Panami pewną informacją - sklep corona-fishing w moim odczuciu prowadzi ewidentne kryptoreklamy przez różne osoby. U siebie na forum również zauważyłem kryptoreklamy tego sklepu a mianowicie: jeden z użytkowników wstawiał na forum filmiki, dziwnym trafem każdy z nich zaczynał się reklamą CF. Ten sam użytkownik pisał tematy z pytaniami o skuteczność przynęt ( oczywiście z CF, bez pomijania linku do tego sklepu), mimo, iż na innym forum miesiąc wcześniej dzielił się z innymi opiniami na temat przynęty, o którą miesiąc później pytał się u mnie, bo rzekomo chciał ją dopiero zakupić. Gdy wraz z kilkoma osobami (w tym jedna z zewnątrz, chyba nawet ta sama co pisała na ten temat u Was) spostrzegliśmy, iż jest to ewidentna kryptoreklama, użytkownik ten na innych stronach począł edytować swoje posty w które to zawsze były naszpikowane linkami do w.w. sklepu. Mało tego - użytkownik ten wstawiał również linki do aukcji ze sprzętem wędkarskim na allegro, jak myślicie, kto był sprzedającym? Oczywiście CF! Nie odnoszę się tutaj do sprawy użytkownika z waszego forum, bo nie będę lać wody - nie znam sytuacji, mimo, że odwiedzam Was regularnie co jakiś czas. Moim zdaniem sklep CF prowadzi bardzo brutalną reklamę swoich produktów wykorzystując do tego szereg różnych osób, które później rozpleniają się po forach i piszą kryptoreklamy. Uważam, że sprawę trzeba nagłośnić bo kwitnie bardzo nieładny proceder.

P.S.

Zaznaczam, iż sprawy nie łączę z waszym użytkownikiem. Piszę jedynie dlatego, że pojawiła się sprawa w.w. sklepu i po części zgadza się ona z tym, co do tej pory udało mi się ustalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo pracowałeś na opinię jaką o Tobie miałem tzn; "dobrego, zapalonego wędkarza" Niestety praca nie jako na marne

Podpisuję się pod tym obiema rękami. Biorąc pod uwagę wiek naszego kolegi, do tej pory próbowałem z dystansem patrzeć na jego postępowanie. Niestety jednak nie wszystkich dotyczy stwierdzenie "człowiek uczy się na błędach", niektórzy chyba się nie zmienią :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że ryby mają jakieś tam przynęty w pysku to jeszcze nie znaczy że na nie je złowiłeś

J tu jest cała odpowiedź na to oszustwo, dlaczego nie zrobiłeś fotki w trakcie holu ryby z daną przynętą w pysku, tylko na brzegu ułożoną odpowiednio do zdjęcia, po tych zachowaniach mam prawo podejrzewać Ciebie o kolejne machlojki, zresztą zdjęcie sandaczy jest w tym samym miejscu tylko lekko obrócone, wskazują na to liście i patyki z obu zdjęć. Nie spotkałem jeszcze takiego ignoranta który na poczekaniu dopasowuje wersje wydarzeń pod sytuację, u mnie jesteś skończony choćbyś nie wiem jak odpokutował te oszustwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady rządzące światem są brutalne. Niektórzy uczą się na błędach, a inni wręcz przeciwnie. GrzegorzM mam do twojej osoby szacunek, bo stworzyłes naprawdę dobre forum i wszystko co piszesz jest prawdą!

Ale Macku- nie chciałem Cie skreslać po tej "wpadce" ze zdjęciami, chciałem zobaczyć jak będziesz dalej "działał" na forum, czy się "naprawiłeś" czy to tylko chwilowe odczucie...

Niestety Twój szacunek, który umacniałeś we mnie przez ponad rok mojej obecności na forum w ciągu kilku dni legł w gruzach :sad: . Jest mi z tego powodu smutno, ale widocznie chciałes podążyć inną drogą, niż ta która jest ustalona nie tylko na tym forum :roll: a dla zakłamanych, myślących ze mogą robic co im się rzewnie podoba w moim świecie nie ma juz miejsca :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem jeszcze takiego ignoranta który na poczekaniu dopasowuje wersje wydarzeń pod sytuację, u mnie jesteś skończony choćbyś nie wiem jak odpokutował te oszustwa.

... Popieram i jeszcze raz popieram!!! A myślałem, że to młody ,zdolny chłopak który ma ręke do spina i potrafi dużo. A tu zonk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie już naprawdę koniec
papa

Chciałem Ci jeszcze odpisać i spróbować wytłumaczyć pewne rzeczy bo na początku było mi Cię po prostu żal ze względu na wiek itp ale widzę ,że nie ma sensu,doskonale wiesz co robisz i robisz to z premedytacją więc ,głupka to zrobiłeś i dalej robisz sam z siebie, lepiej pędź na jerkbaita i edytuj swoje wpisy o szczupakach na woblera i sandaczach na cykady z pewnego sklepu bo jak tam Cię zabanują to pozostanie Ci juz tylko Nasza Klasa a i tam za spamerami nie przepadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę że rozpętalismy z lesiem niezłą burze :lol:

dla mnie temat "wobler129" i reklama jest zakończony po tym co dzisiaj przeczytałem w jego postach... upewniły sie moje podejrzenia i przekonania..

pomimo sympatii do tegoż młodzieńca

Wnoszę o surową karę dla użytkownika wobler129, gdyż jego zachowanie na forum przerasta już wszelkie granice...

stop oszustwu

stop wprowadzaniu ludzi w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, no i afera. Wobler zareklamował na naszym koszernym forum, podrzędny sklep o którym nikt nie słyszał. Tym samym, tomik poniósł wielotysięczne straty a społeczność została upokorzona wykpiona i znieważona. Teraz popłoniemy trochę zapalczywym gniewem zanim kat naczelny zada karę i "nie będą to kreski". A gdzieś zauważyłem wcześniej chyba, że się wyraźnie już zdewaluowały. Giń woblerze niewierny! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozpasanie i poczucie bezkarności w robieniu z kolegów głupków jest wynikiem braku solidarnej, jednolitej i kategorycznie negatywnej reakcji forumowiczów wobec wcześniejszych dwóch wpadek. W poprzednich przypadkach zawsze znalazły się osoby, które tłumaczyły i w jakimś stopniu broniły czegoś, co nie dawało się bronić, a więc krętactwa, kłamstwa, oszustwa i brnięcia w to do upadłego. Co wiek ma do tego? Nic - mamy na forum fajnych młodych kolegów - homegeona i hexmana - dlaczego z nimi nie ma i raczej nie będzie kłopotów podobnej natury? Odpowiedź jest prosta - to jest kwestia charakteru, a nie wieku.

Wracając do wcześniejszych sytuacji - oto jakie zostały z nich wyciągnięte wnioski:

- koguty shoguna - niedawna wypowiedź: "Coś było nie tak? Ułatwiłem życie wielu ludziom"

- sprawa zdjęć - wymuszone przyznanie się i przedstawienie wersji podsuniętej przez starszego kolegę, która była naciągana i w mojej ocenie niewiele miała wspólnego z prawdą + zmiana daty w aparacie z prawidłowej na rok 2022 (co oznacza - teraz możecie mi skoczyć, więcej mnie nie złapiecie).

Teraz dochodzi kolejna wpadka.

Czy w tej sytuacji potrzebny jest jeszcze jakiś komentarz?

Tomaszek i keri - patrzycie i niewiele widzicie - tu nie chodzi tylko o Cyryla, ale bardziej o te metody....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupka ze mnie nie zrobicie.

Przykro mi woblerku ale nikt z Ciebie głupka nie robi ponieważ sam z siebie robisz głupka :roll: ( Bez obrazy oczywiście :mrgreen: )

Niestety ale ja już woblerowi w żadne zdanie nie uwierzę a i w te jego sandacze za bardzo nie chce mi się wierzyć te ostatnie dwa sandaczyki sa identyczne :neutral: Pierwsza wpadka z tymi zdjęciami jeszcze była wybaczalna ale ta nie. Musze się przyznac że ja się nabrałem na tą kryptoreklamę mysląc że chcesz się dowiedzieć czegoś o tych przynętach a ty tak poleciałeś sobie w kulki i za byle napisany post w tym temacie o CF dawałeś każdemu punkcik a ja mam go daleko w D***e. U mnie Wobler129 jest skończony. STOP oszustwom woblera. ŻAL :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie zrobiłeś fotki w trakcie holu ryby z daną przynętą w pysku?

Pamiętasz jak Lesio przyczepił sie do daty w aparacie?Nowe zdjęcia już nie maja z tym problemu.

Teraz szanowny woblerek pomyśli i o przynęcie w pysku na pewno odpowiednie zdjecia zamieści na jakimś konkurencyjnym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek i keri - patrzycie i niewiele widzicie - tu nie chodzi tylko o Cyryla, ale bardziej o te metody....
Przeczytaj cały wątek o wobler129 w tym temacie bo kilka postów opuściłeś :???:

Patrzę i widzę, opinię o poczynaniu Maćka wyraziłem jednoznacznie.

Zapis w regulaminie jest też jednoznaczny i stworzony w celach komercyjnych; popatrz a zobaczysz. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakaz reklamowy to jedno, ale jego złamanie nie musi się wiązać z naruszeniem podstawowej zasady współżycia międzyludzkiego. Widziłem Twoją wcześniejszą wypowiedź, niemniej pozostaje ona w sprzeczności z kolejną ('sedno sprawy'). Pewnie nie zrozumiałem tej Waszej żartobliwej formy, która mi jakoś do tej ponurej sytuacji nie bardzo pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo pracowałeś na opinię jaką o Tobie miałem tzn; "dobrego, zapalonego wędkarza" Niestety praca nie jako na marne .

Maciek, tym razem mam podobne zdanie jak Keri - niestety. Tym razem straciłeś w moich oczach bardzo dużo :roll: Chyba nawet więcej niż u innych użytkowników po wpadce ze zdjęciami. Widzę, że pomyliłem się co do Ciebie - szkoda.

Zastanów się nad swoim postępowaniem chłopaku. Jak Ci już kiedyś wspominałem, haczykowców spotkasz nie tylko na haczyku, ten smród będzie się za Tobą długo ciągnął..................... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie zrozumiałem tej Waszej żartobliwej formy,
tak chyba to była raczej żartobliwa forma..
To rozpasanie i poczucie bezkarności w robieniu z kolegów głupków jest wynikiem braku solidarnej, jednolitej i kategorycznie negatywnej reakcji forumowiczów wobec wcześniejszych dwóch wpadek. W poprzednich przypadkach zawsze znalazły się osoby, które tłumaczyły i w jakimś stopniu broniły czegoś, co nie dawało się bronić, a więc krętactwa, kłamstwa, oszustwa i brnięcia w to do upadłego.
dokładnie!!!!

Tomaszek, troche teraz ironizuje ale Tomek, przypomnij sobie czas kiedy zaczynałeś przygodę z wędkarstwem.. tego typu chwyty łykał byś jak młody pelikan i dopiero później była by nie miła niespodzianka, kiedy okazało by sie ze kupiłeś coś bo ktoś komu w jakiś sposób ufasz polecił ci tą rzecz i zrobił to tylko i wyłącznie dla zysku!!!! Sprawa nie jest banalna, a takie żartobliwe podejście już nie raz pozwalało co po nie którym wywinąć sie z oszustw...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie będę bronił woblera, ale zwróćcie uwagę ile napisał przydatnych informacji tu na forum a ta jedna wpadka mogła mu się zdarzyć. Jeśli złamał regulamin, powinien dostać ostrzeżenie jak inni łamiący i tyle, a tu widzę że do świąt będą teksty

"Wobler straciłeś w moich oczach jesteś be i wogólę"

I afera jak by nie wiadomo czego się dopuścił. Nikt nie jest idealny i każdy popełnia błędy i to nie powód by obrzucać go błotem.

To moje osobiste odczucie i opinia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.