Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach?


Kubiak

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 318
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

wczorajszy wieczór ze spławikiem, kilkanaście płotek ok. 20cm i kilka linków, niewielkie ale były i cieszyły oko, tym bardziej że woda tak naprawdę nie jest typową karasiowo-linową(zero roślinności wodnej, za wyjątkiem niewielkich pasm trzcin przy brzegu gdzie jest płytko 50cm) :smile:

6e8c80c4c7427ca9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich dopiero co sie zalogowałem ,ale forum znam juz jakis czas;)

Dzisiejszy ranny wypad nad staw ze spławiczkiem zakończył sie wynikiem 4 rybek - jazgarz, 2 nieduze płocie i 25 cm leszczyk;) Kilka brań zepsutych.Wynik nie rewelacyjny ,ale odwiedziłem to łowisko dopiero pierwszy raz , pozdrawiam

post-7420-14544972165796_thumb.jpg

post-7420-14544972166664_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem wczoraj na rybkach i wynik zerowy (co prawda nad woda siedziałem tylko 2 godziny). Straszny wiatr. Lowię na grunt z bombką podwieszaną na żyłce. Bombka prawie cały czas skakała. Fala ogromna. A obok facet łowił na spławik. Nie wiem jak on brania rozpoznawał. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od babci, gdzie byłem 2 dni.

Poznałem nowe jezioro, ale złowiłem tylko mini okonka, nadodatek sam spadł.

Na drugim płocie i okonie.

Dziś nad kanałem Odry byłem, same ukleje.

Jutro idę osatni raz na kanał i jadę w góry z odstawionym rowerkiem z elektryką. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że się idzie na ryby a nie po ryby. Dla mnie też zawsze była priorytetem przyjemność posiedzenia nad wodą. Ostatnio to siedzenie już mnie drażni. Ile można siedzieć i nic. Rzeka płynie, ryby też powinny być, a tu na rosówkę od kilku północek zero. Kiedyś chociaż jakiś malutki sumik się uhaczył, a ostatnie dni tylko nietoperze, bobry i komary żyć nie dają.

Chyba czas się rozglądnąć za jakimś agregatem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macias - byc moze czas krytycznie podjesc do swojej metodyki i szukac bledow :P

ja wczoraj zaatakowalem warcianskie leszcze...nie wiedzialem, ze skubane potrafia zrzucic wedke ze stojakow, braly jak glodne karpie, a nie jak ich bracia z jezior, ktorzy to potrafia zostawic pusty hak bez zadnego sygnalu...

efektem kilku ostrych podbic i holow jedynie 4 wyciagniete, najwiekszy 49cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 5 rano do 8 nawet karaś srebrny nie puknął , a jest tego od groma - chyba coś nie tak [ spławik ] mam zrobione , prawdopodobnie za gruba żyłka , lecz w wodzie jest grubsza ryba i na włosku nie wędkuję żeby później nie żałować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj byłem na płytkim stawie ok tony :neutral: wzdręgi i płoci (brały jak głupie - nawet jak na haku 2 ziarna kuku pobierały z opadu), kilka drobnych leszczyków jeden karaś - konkretów 0 - wypłoszył mnie upał i zero cienia ufff spieczone uszy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bylem od piatku na zalewie msciwojow.mieli tam rowniez zawody wedkarskie ,siedzielismy zaraz obok nich.siedzieli tez do dzisiaj i nikt nic nie zlapal,lacznie z nami.nie polecam tego lowiska nikomu ,mowia ze niby zarybiali i pobieraja oplaty za lowienie tam 10zl za dzien ale watpie w to i to szczerze bo niemozliwe zeani ci karpiarze ani my nic nie zlapalismy przez 3dni wrrr...... :evil::evil::evil: .

moim zdaniem to byla moja ostatnia wycieczka w to miejsce!!!

ps.

mysle ze tych czechow ktorzy tez tam byli,rowniez maja takie zdanie!?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się dzisiaj złowiłem swojego pierwszego sandacza miał 33 centymetry, nieduży ale zawsze pierwszy :mrgreen:

Wielkie gratulacje, mimo że to praktycznie "przedszkolak" :grin: Liczy się jednak fakt, że pierwszy na koncie już jest! U mnie niestety nadal nic! Na wczorajszej nocce nad jeziorem Kunów nieźle brały tylko leszczaki z gruntu na DS-a a na kiju przygotowanym na spotkanie z drapieżnikiem niestety cisza... :evil: Chyba trzeba zmienić jeziorko! Na tym drugim jak sandałek nie zechce brać to przynajmniej można liczyć na jakiegoś węgorza! Lepszy rydz niż NIC :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolki stadem tłukły u Niemca (poza zasięgiem) jak seriami z kałasznikowa.. i co dziwne.. cały dzień :roll:

U mnie sumy mlaskają a trzecia nocka z rzędu bez efektu :roll: Spinning, spławik, grunt i tylko jeden przedszkolak :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.