Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Grand Prix haczyk.pl 2014- bieżąca dyskusja


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 275
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo proszę laureatów I tury o przesłanie adresów na PW.

Wernicjusz, chyba masz zapchaną skrzynkę PW, bo od dłuższego czasu "wisi" mi wiadomość do Ciebie jako "do wysłania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi miło poinformować, że sklep internetowy akumulatory-zelowe.pl- oferujący wysokiej jakości akumulatory żelowe oraz elementy do budowy małych, ekologicznych elektrowni- włączył się w sponsoring naszego konkursu Grand Prix haczyk.pl 2014. :cool:

thumb_logo-1.jpg

normal_HZY_z_www.gif

Dwie osoby, które zajmą czołowe miejsca w klasyfikacji generalnej Grand Prix otrzymają akumulatory żelowe HAZE AGM HZS 12V-7,5Ah HR o podwyższonej pojemności 8,2Ah.

normal_HZS12-7v2_640x480.jpg

To bezobsługowe akumulatory o projektowanej żywotności 5 lat, przystosowane do pracy w każdym położeniu. Idealne do zasilania echosondy, karpiowej łódki sterowanej radiem lub innych wędkarskich zastosowań.

Dziękuję sponsorowi za ufundowanie nagród i zachęcam do zgłaszania złowionych ryb. Trwa druga tura naszego Grand Prix.

Zgłoszenia II Tura Grand Prix haczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję sponsorowi za ufundowanie nagród i zachęcam do zgłaszania złowionych ryb. Trwa druga tura naszego Grand Prix.

No i elegancko :lol: . Mnie już zachęciłeś, zwłaszcza dzisiejszą paczką, jaką od Ciebie dostałem; Piękny medal (wcale nie badziewny-choć powiem szczerze takiego sie spodziewałem :cool: ) plus kilka fajnych haczykowych gadżetów, jestem po prostu mile zaskoczony, chłopacy- warto w to grać. Tomek1 "kijem nie rzuci" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj paczuszkę dostałem i byłem zaskoczony zawartością, bardzo miły gest :)

Gratuluję zwycięzcy jak i wszystkim biorącym udział w pierwszej turze!

Na początku miał to być dla mnie tylko sposób rejestrowania większych ryb, a pod koniec emocje były spore. Zawiodłem się tylko na Tobie, maniek72 ... Miałem nadzieję, że wrzucisz obiecane duże liny itp. i odstawisz resztę stawki na kilka długości, ale się nie doczekałem, pozostaje więc takie dziwne uczucie, że powinniśmy się miejscami na pudle zamienić ;)

Co do samej formuły, to mam jedną drobną uwagę, chyba wyrażaną już tutaj wcześniej. Premia za każdy kolejny gatunek jest przyznawana za pierwszą zgłoszoną rybę danego gatunku, co może prowadzić do sytuacji, że ktoś czeka do ostatniej chwili ze zgłoszeniem, bo być może w międzyczasie trafi się większa. Gdyby zaś, tak jak proponował ktoś wcześniej, dodawać premię do największej ryby z danego gatunku, to wtedy zyskalibyśmy dwie rzeczy:

1. Zgłoszenia napływałyby bez przestojów (w teorii)

2. Premia ta dodatkowo wspierałaby łowców dużych ryb, bo właśnie te największe dawałyby więcej punktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i elegancko :lol:

Tak jak kiedyś pisałem stopniowo zbudujemy prestiż tej imprezy. Z czasem pojawi się też pewnie jakaś pula nagród. Nie chciał bym jednak żeby konkurs stracił obecną, fajną moim zdaniem atmosferę koleżeńskiej rywalizacji. :wink:

Mnie już zachęciłeś, zwłaszcza dzisiejszą paczką, jaką od Ciebie dostałem; Piękny medal (wcale nie badziewny-choć powiem szczerze takiego sie spodziewałem :cool: ) plus kilka fajnych haczykowych gadżetów, jestem po prostu mile zaskoczony, chłopacy- warto w to grać. Tomek1 "kijem nie rzuci" :mrgreen:
Ja też dzisiaj paczuszkę dostałem i byłem zaskoczony zawartością, bardzo miły gest :)

Gratuluję zwycięzcy jak i wszystkim biorącym udział w pierwszej turze!

Na początku miał to być dla mnie tylko sposób rejestrowania większych ryb, a pod koniec emocje były spore.

Miło słyszeć :wink: Z pewnością w kolejnych turach znów będą do rozdania medale. :cool:

Co do samej formuły, to mam jedną drobną uwagę, chyba wyrażaną już tutaj wcześniej. Premia za każdy kolejny gatunek jest przyznawana za pierwszą zgłoszoną rybę danego gatunku, co może prowadzić do sytuacji, że ktoś czeka do ostatniej chwili ze zgłoszeniem, bo być może w międzyczasie trafi się większa. Gdyby zaś, tak jak proponował ktoś wcześniej, dodawać premię do największej ryby z danego gatunku, to wtedy zyskalibyśmy dwie rzeczy:

1. Zgłoszenia napływałyby bez przestojów (w teorii)

2. Premia ta dodatkowo wspierałaby łowców dużych ryb, bo właśnie te największe dawałyby więcej punktów

Pamiętaj, że istnieje jeszcze 30 dniowy limit czasu na zgłoszenie. Ten system, który proponujesz też nie jest idealny, bo powoduje pewną "płynność" klasyfikacji. Ale kto wie, być może wprowadzimy taką zmianę- choć już raczej od nowej edycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się tylko na Tobie, maniek72 ... Miałem nadzieję, że wrzucisz obiecane duże liny itp. i odstawisz resztę stawki na kilka długości,

Tak naprawdę nie miałem dużych linów, największy był ten;

thumb_P4221036.JPG

I na początku czekałem na większego, a potem pomyślałem, że to nieładnie tak czekać i kombinować, a potem pomyślałem, że jak mi go Robal pomnoży x5 (a miałem jeszcze kilka mniejszych) to Was zdeklasuje i zniechęcę do dalszej zabawy.

Premia za każdy kolejny gatunek jest przyznawana za pierwszą zgłoszoną rybę danego gatunku, co może prowadzić do sytuacji, że ktoś czeka do ostatniej chwili ze zgłoszeniem, bo być może w międzyczasie trafi się większa.

No właśnie, i teraz żałuję, że wczorajszego szczupaka zgłosiłem wczoraj, a dzisiejszego dzisiaj, gdybym zrobił to odwrotnie miałbym dwa razy więcej punktów. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pankowaty, maniek72, szacun za rywalizację w pierwszej turze i mam nadzieje, iż nie będziemy tylko my sobie nawzajem gratulować. Mam nadzieję, że podłączą się pozostali a są tacy oj są ... .

Do mnie także w dniu dzisiejszym dojechała paczka i tak jak Wy również mnie Tomek1 mile zaskoczył. :cool:

co może prowadzić do sytuacji, że ktoś czeka do ostatniej chwili ze zgłoszeniem,

Właśnie mam co nieco złowione już i czekam, czekam liczę i się zastanawiam. Mi akurat TEN pomysł przypadł do gustu. Staram się złowić kilka innych gatunków aby uzyskać jak najlepszy mnożnik. :wink: Na chwilę obecną mam już kilka gatunków i próbuje dalej nim co kolwiek zgłoszę.

No właśnie, i teraz żałuję, że wczorajszego szczupaka zgłosiłem wczoraj, a dzisiejszego dzisiaj, gdybym zrobił to odwrotnie miałbym dwa razy więcej punktów.

No właśnie... .

.

I na początku czekałem na większego, a potem pomyślałem, że to nieładnie tak czekać i kombinować, a potem pomyślałem, że jak mi go Robal pomnoży x5 (a miałem jeszcze kilka mniejszych) to Was zdeklasuje i zniechęcę do dalszej zabawy.

maniek72 my to musimy na jakieś wspólne rybki jechać... . :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że podłączą się pozostali

Ja też mam taką nadzieję, bo zabawa jest fajna, chciaż ja bym jednak upierał się na fotki przy metrówce, a dla Tomka mam pomysł na następny sezon; Metrówki z logiem spławika na skali- podniosło by to prestiż zdjąć i samego forum, pomijając już fakt, że kombinować, było by trudniej. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my to musimy na jakieś wspólne rybki jechać... . :cool:

Spoko, ja jestem do kupienia :lol: A tak bardziej serio, to uruchamiam właśnie łowisko i agroturystykę wędkarską nad Moim Bugiem, wszystkich serdecznie zapraszam :grin:

Ps. Mam nadzieję, że Tomek nie opiepszy mnie zaraz za kryptoreklamę.

maniek72 napisał/a:

No właśnie, i teraz żałuję, że wczorajszego szczupaka zgłosiłem wczoraj, a dzisiejszego dzisiaj, gdybym zrobił to odwrotnie miałbym dwa razy więcej punktów.

No właśnie... .

Napisałem ten tekst, zanim załapałem, że moje zgłoszenia wciąż oczekują- załapiecie o co chodzi jak Robal się pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się złowić kilka innych gatunków aby uzyskać jak najlepszy mnożnik

W kwestii wyjaśnienia, żebyśmy się dobrze zrozumieli - nie chodzi mi o likwidację mnożnika, tylko zmianę ryby do której się go dolicza.

Na chwilę obecną mam już kilka gatunków i próbuje dalej nim co kolwiek zgłoszę.

Wrzucaj, wrzucaj, chce się powkurzać :D

I jeszcze jedna sprawa: szacun dla Ciebie wernicjusz także dlatego, ze mieszkając (jak pokazuje Twój profil) w Radomiu, czyli mieście w którym jest jeden mały zalew między blokami i nie ma żadnej rzeczki, byłeś w stanie nastukać pierwsze miejsce! W linii prostej mam do Odry w najbliższym miejscu jakieś 800m, gdzie się nie ruszysz to most, sensownych rzek w mieście jest 5, nie licząc kanałów, więc teoretycznie miałem łatwiej, a nie dałem rady. Czapki z głów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pankowaty, tak w woli ścisłości to nie mieszkam już w samym Radomiu a tak bardziej "na prowincji".

Gdyby czas pozwolił to podejrzewam, że mógłbym co nieco więcej złowić a tak byłem raptem 6 czy 7 razy na rybach. Postaram się w tej edycji nie krępować kolegi mańka72. Nich ma możliwość wrzucania wszystkiego co złowi. Ale jak wyjdzie - zobaczymy:cool:

Szykowałem się na Zlot Haczykowców w tym roku. Bo tak blisko, bo w sumie pod moim nosem ale już wiem, że nici z tego. Robooota i robota. Jak nie ja to żona. Ale co Wam tu bedę biadolił.

Połamania w kolejnej turze... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna sprawa: szacun dla Ciebie wernicjusz także dlatego, ze mieszkając (jak pokazuje Twój profil) w Radomiu, czyli mieście w którym jest jeden mały zalew między blokami i nie ma żadnej rzeczki, byłeś w stanie nastukać pierwsze miejsce! W linii prostej mam do Odry w najbliższym miejscu jakieś 800m, gdzie się nie ruszysz to most, sensownych rzek w mieście jest 5, nie licząc kanałów, więc teoretycznie miałem łatwiej, a nie dałem rady. Czapki z głów.

Bo racja to racja. szacun wernicjusz Ja też mam łatwo. Do Bugu 500metrów, do pierwszych starorzeczy 200, do pierwszych jezior 3km. do tego presja prawie zerowa, no i nie pracuje zawodowo, więc na rybach jestem często dwa razy dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o właśnie, i teraz żałuję, że wczorajszego szczupaka zgłosiłem wczoraj, a dzisiejszego dzisiaj, gdybym zrobił to odwrotnie miałbym dwa razy więcej punktów. :evil:

Za dużo nie kombinujcie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykowałem się na Zlot Haczykowców w tym roku. Bo tak blisko, bo w sumie pod moim nosem ale już wiem, że nici z tego. Robooota i robota. Jak nie ja to żona. Ale co Wam tu bedę biadolił.

To chociaż na jeden dzień wpadnij. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się ,że ktoś tyle ryb nałowił , że jak zgłosił je to od razu nastukał więcej punktów niż ludzie z pudła. Wiem , że była tam dwójka tylko nie pamiętam czy ponad 1200 od razu czy też ponad 2000. :mrgreen:

Przyznawać się kto tam kisi zgłoszenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę do gry, nutka rywalizacji zawsze mnie elektryzowała :)

Jak Was czytam Panowie, tak Wam zazdroszczę, że albo jesteście takie spece albo macie duuużo czasu na ryby bo łowicie tyle okazałych, że jeszcze w nich przebieracie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.