Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Lekki spinning czyli okoniówka :)


Gość wobler129

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 324
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Jak widać z moich wcześniejszych postów czaje sięz zakupem okonówki juz dość długo.

Teraz zakończyłem moje przemyślenia. Mam 250 - 300 PLN.

Moja propozycja jest taka:

- wędka Konger Maxim Twist 2,7 2-12g (99,9%) - 160-170 PLN

- kołowrotek Catana wersja 100 - mały, sprawny lekki (80,0%) - 80-100 PLN

- nadwyżka kasy przeznaczona zostanie na paproszki i inne elementy potrzebne do łowienia tą wędeczką.

Wjęcej pieniędzy nie chcę przeznaczać i zbierać na lepszy sprzęt. Ja jestem tzw niedzielnym wędkarzem (choć w ostatnim roku troszkę się rozkręciłem i oby tak dalej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór świętny super kijek polecam zastanowienie się nad dł. 3,00 taki sam zestaw wybrałem i zamówiłem już sobie na koniec lutego u przedstawiciela Gratulacje wyboru według mnie :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Niech okonie będą z nami : :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wędka Konger Maxim Twist 2,7 2-12g (99,9%) - 160-170 PLN

- kołowrotek Catana wersja 100 - mały, sprawny lekki (80,0%) - 80-100 PLN

Wędzisko pierwsza klasa, będziesz na pewno bardzo zadowolony. Kołowrotek też nie najgorszy, więc brakuje tylko okoni ale pewnie będą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nigdzie nie mogę znaleść kijka o długości 2,7 m. :cry: Nigdzie nie mają tej wędeczki. Może ktoś ma jakiś namiar na sprzedawcę, który w magazynie posiada jeszcze Konger Maxim Twist 2,7 2-12g.

Długość 2,7 miała być uniwersalna: dobra na łódkę i dobra do łowienia z brzegu.

Jeżeli nie znajdę w ciągu najbliższych dni to kupuję 2,4 szczególnie, że wszyscy straszą wyższą ceną na wiosnę. (może to chwyt marketingowy :???: )

POMOCY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety również brak w magazynie. Podobno brakuje również u producenta :cry:

kolego Akino, sprawdz na gg 6407828 to jest przedstawiciel on może mieć ja załatwiałem twista 3,00 m u niego

Niestety tu również brak. Już pytałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Akino, a mo że poczekaj na targi w poznaniu tam w ostatni dzień można będzie kupić możę 5tam coś znajdziesz dla siebie ja przez 3 lata na targach we wrocławiu tak zakupy robiłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Akino, a mo że poczekaj na targi w poznaniu tam w ostatni dzień można będzie kupić możę 5tam coś znajdziesz dla siebie ja przez 3 lata na targach we wrocławiu tak zakupy robiłem .

Targi są w Poznaniu. To dla mnie zbyt daleko aby opłacało się jechać po wędkę.

Licząc, że wędka w promocji będzie kosztować grosze to wydatek na podróż będzie większy niż cena wędki. W takim wypadku mógłbym kupić już w tej chwili Team Dradon 2,7 2-12g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niema miary w cenie, możliwości spotkania się znami to dopiero gradka a i kijki można wziąść do ręki i porównać nie kupuje się tego często warto wybrać ten naj. dla siebie (oczywiście cena nie jest miernikiem nieraz taniej a lepiej )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę po wędeczkę :!::!::!: KONGER MAXIM TWIST 2-12g

Ponieważ nigdzie nie znalazłem długości 2,7m to nie pozostaje mi nic innego jak brać 2,4m.

To moja ostatnia chwila na znianę wyboru choć po tak długim poszukiwaniu jestem pewien, że za takie pieniądze nie kupię nic lepszego.

Wy również pozytywnie opisywaliście tą wędeczkę, więc po co ja się jeszcze zastanawiam.

Trzymajcie kciuki.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam.

Chciałbym kupić spinning do łowienia tylko okoni w cenie około 150 zł.

Proszę o dobre rady co do tego zakupu, jakieś linki do sprzętu itp.

Pozdrawiam, wasyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj zakupiłem mój pierwszy kijek na okonki. :grin:

Tak jak pisałem wcześniej wybór padł na Konger Maxim Twist 2,4 (2,7 nigdzie nie ma) c.w. 2-12g.

Cena wydaje się bardzo dobra 155,00 PLN.

Kupiłem u bardzo fajnego sprzedawcy. Ponieważ miło i rzetelnie zostałem obsłużony resztę pieniążków wydam u niego na paprochy i główki.

Czy można sie przyczepić do tej wędki? Myślę, że tak.

Pokazałem ją mojej żonie i co usłyszałem cyt.: "tak brązowa - brzydka" :mrgreen:

Dziękuję wszystkim tym , którzy pomagali mi w wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze podpowiesz w jakaim sklepie za tę cenę można kupić?

Jeżeli admin się zgodzi na taką reklamę to oczywiście, ze tak. To nie jest tajemnica. Jeżeli natomiast admin powie "nie" to prześle tylko do twojej wiadomości na "prv".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam kolegów po kiju . To mój pierwszy post na forum wiec jeżeli coś jest nie tak to proszę sie nie denerwować .

Otóż mam mały problem z doborem wędki i kołowrotka . Wędka na jakiej sie skupiłem to Konger maxim twist 215 cm i ciężarze wyrzutowym 1-7 g jest jeszcze wersja 300 cm 1-10g.

Nie wiem którą wybrać łowie głownie z brzegu czasem zdarzy mi sie uderzyć z pontonu. Wędka ma być oczywiście na pasiaki .

Do wędki dobrałem kołowrotek kongera imperial fighter 510 z tylnym hamulcem nie wiem czy to dobry zestaw podobno do delikatnych sprzętów stosuje sie przedni hamulec. Jeżeli kołowrotek jest zły to proszę o inną propozycję w podobnym przedziale cenowym.

Chciałem dodać jeszcze że wiem iż do kołowrotków jest osobne forum ale nie chciałem tworzyć 2 tematów i zaśmiecać forum .

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wędki dobrałem kołowrotek kongera imperial fighter 510 z tylnym hamulcem nie wiem czy to dobry zestaw podobno do delikatnych sprzętów stosuje sie przedni hamulec

Cześć Turbo. Ja może i zaryzykowałbym kupno kołowrotka z tylnym hamulcem, jeśli byłby to drogi kołowrotek. Zawsze lepszy jest przedni, więc zwłaszcza w przypadku tańszego sprzętu lepiej nie mieć takich dylematów.

Na temat wędki się nie wypowiem, bo jej nie znam, ale Konger brzmi dobrze; za to długość do łowienia z brzegu budzi - moje - wątpliwości. Mnie polecano na okonie Kongera World Champion Tango 2.7m, więc go kupiłem - podobno, kto raz tą wędką łowił nie chce innej; słyszałem o tym od wielu ludzi, sam jeszcze jej nie używałem - ale to kij dużo droższy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.