Skocz do zawartości
tokarex pontony

Lekki spinning czyli okoniówka :)


Gość wobler129

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 324
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja widzialem kilka tych 2.75/1-7 u tego sprzedawcy na allegro http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2477622&order=pd 269zl okazyjnie :mrgreen: tyle ze nie mial tego co ja chcialem 3-12, zreszta zobacz jego komentarze do ostatnich aukcji tam sa te 1-7 z pierscieniami wywazajacymi niestety.. a w tej chwili wystawia dwie krotsze, a swojego 3-12 kupilem tutaj http://www.zooo.pl/ ale w ofercie sklepu nie maja tych lzejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu miałem okazję pomachać na sucho w sklepie kijem :

Konger World Champion Elvis 220cm c.w. 0.8-4g

http://www.kogutomania.pl/konger-world-champion-elvis-220m-p-7767.html

Bardzo spodobał mi się ten kij do takiego ultra lekkiego paproszenia z łódki czy też Meppsów 00.

Czy może ktoś z kolegów ma jakieś doświadczenia z tym kijem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lary, to może ja kilka słów napiszę o wrażeniach z suchego testu.

Cieńki, ale dość sztywny blank, szybki jak na kij o tak małym c.w. Postawię nawet tezę, że minimalnie jest zaniżony i określiłbym go na 6-8g.

Krótki dolnik umożliwiający łowienie z nadgarstka.

Uchwyt kołowrotka, przelotki, jak z serii World Champion, budzą zaufanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki dolnik umożliwiający łowienie z nadgarstka.
Na łódeczkę super. Myślałem o zakupie troszkę większego cw. ale
Uchwyt kołowrotka, przelotki, jak z serii World Champion, budzą zaufanie.
może się skuszę proszę o dalsze opinie. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, tutaj widze ze kolega wie czego chce, a odnosnie uzywania szybkiej wklejki 1-7 na klenie w rzece - to hyba hodzi o doprowadzanie jej do akcji parabolicznej na granicy wytrzymalosci, jak nie strzeli to bedzie pracowala pod obciazeniem jak miekki kij o wiekszym cw :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam zamiar kupić lekki spining taki bardziej pod okonia. Ostatnio w sklepie oglądałem kijek mikado lexus saphir 300 cw do 13g i muszę przyznać że dobrze leży w dłoni,chociaż bardziej odpowiadał by mi kijek do 15-18g wyrzutu. Co sądzicie o tej wędeczce? Powiem też,że cena jest bardzo przystępna 166pln. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasadnicze pytanie - na jakie przynety bedziesz chcial lowic ? bo w granicach 130zl jest wlasnie lexus sappiere i diamond mikado o bardzo dobrej opinii.

a wklejek o nieco wiekszym cw. to juz za wiele niema moze catana/nexave super sensitive dostepna do 15 i 20g ? tyle ze znacznie drozsze i hyba max 2,7m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości twisery i rippery na główkach do 10g i małe obrotówki nr00,01. Będę miał możliwość namacania kija mikado lexus sappier do 15g i dł 300cm około środy może czwartku wtedy dam znać jakie doznania i decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

co sądzicie o tym ? mistrall deluxe professional http://www.allegro.pl/show_item.php?item=572790295

jak dlamnie to naciągactwo, choc niesadze zeby ktos sie nabral, tzreba zwrocic uwage na koszty wysylki - widzialem ten kij w jakims sklepie internetowym za 180zl na komponentach fuji czyli zapewne tylko uchwyt, jedyna roznica to opis ze z wegla IM9.

tyle ze na fotkach z aukcji poza dolnikiem, i tzrema napisami "IM10 :lol: " 1 na wedce i 2 na pokrowcu, reszty wedki nie widac :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeux, "Cena nowego 960,00 zł." :shock: , brak fotek na ktorych mozna by zobaczyć stan wędki, a nie napisy na pokrowcu, koszty wysyłki kosmiczne - rozumiem ze niby za wedke warta 1k zł.

Chciałem sie dowiedziec czy ktos mial stycznosc z ta wedka i co o tym sadzi, bo ja znalazlem sklepy oferujące ten kij za 180zl np tu mistrall delux professional

http://www.allegro.pl/item549357536_wedka_mistrall_delux_professional_270_rm_2060927.html - tyle.

z ciekawostek dodam ze widzialem jakiegos kongera opisanego ze jest uzbrojony w uchwyt i przelotki "FUJU"(pogrubiona czcionką) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie pisze ocenie nowego ja pisze zapytaj się o cenę minimalna sprzedającego odpowiedz może ciebie niemiło zaskoczyć jest teraz 53 zł ale jak nie dojdzie do ceny minimalnej może nie sprzedać tej wędki takie reguły .Pod ceną minimalną może się kryć cena np jakieś 400 albo więcej , więc nie sugeruj się obecną ceną 53 zł . i proszę nie osadzaj kogoś na podstawie domysłów . Wyobraź sobie ze ktoś z forum by ciebie oceniał negatywnie po jakiś tam domysłach .Ludzie bądźcie bardziej milsi dla innych a życie będzie milsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niepisze domysłów tylko twarde fakty. priv rowniez poszedl i oczywiscie potwierdził dalsze brniecie w ten nonsens, nie bede tego nawet cytowal bo po co.

a pisze poto zeby posluchac oceny innych na temat tego kija, nawet nie jestem zainteresowany kupnem - temat o okoniowkach wiec pasuje kkthxbai.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian21, a na dowód że gadasz głupoty i wiernie się upierasz przy nich proszę to jest link do sklepu internetowego z taką wędką IM10S i proszę najpierw sprawdź a potem obrabiaj komuś dupę .(pamiętaj kij ma dwa końce i wiatr nieraz zawraca ) , i co jednak taka wędka o takich parametrach istnieje a co do ceny też nie duża .

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:Mistral Delux Profesional IM10S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ja napisalem ze ten kij nie jest z niby "IM10" ?

widzisz tą cenę "Cena brutto: 170,00 zł" ?

a piszę o zawyżaniu ceny i kosztów wysyłki i kłamliwym opisie niejakoby wedka byla warta 960zł na rowni z "golden river"(pewnie o HM'a dragona chodzi).

na prv. napisano mi ze wedka jest uzbrojona w przelotki fuji - co jest oczywiscie nie prawdą, oczywiscie fotek nie dostałem a na zdjęciach z aukcji jest korkowa rękojeść i piękny materialny pokrowiec IM10s

chrzanisz od poczatku do konca tak jakbys ty sprzedawal ta wedke na allegro i probojesz wyjsc z twarza, lub wciągnąłeś mnie w swoje "trolowanie" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do opisu może pomylił z uchwytem bo faktycznie taki jest na tej wędce , pokrowiec jest zgodny z wędką sprzedawaną w sklepie , co do rękojeści wędka ze sklepu też na korkową , więc niewidzie powodu do obrabiania komuś dupy a to że pisze że warta 960 to spoko reklama dźwignią handlu każdy chce sprzedać jak najlepiej . Jak się znasz tak dobrze na wędkach to przecież nikt nie namawia żebyś kupił . To ty coś za bardzo kręcisz co napisałeś do niego z propozycją kupna i odmówił bo za niską cenę dałeś . i przestań w końcu naprawdę dupę obrabiać , bo zaczyna to działać na twój wizerunek a nie jego. A to są twoje słowa to tutaj twierdzisz że coś nie tak

jedyna roznica to opis ze z wegla IM9.

tyle ze na fotkach z aukcji poza dolnikiem, i tzrema napisami "IM10 :lol: " 1 na wedce i 2 na pokrowcu, reszty wedki nie widac :smile:

co do ceny przesyłki czy taka opcja wysyłki to za wysoka cena

Dodano 2009-03-06 08:03

UWAGA!!!!

Wszystkie podane koszty wysyłki to przesyłki z ubezpieczeniem!!!!

a co do osoby która sprzedaje może to nie ja ale może ktoś znajomy a po drugie nie oszukał ciebie bo nic nie kupiłeś od niego a to jest naruszenie chyba etyki forum jak się nie mylę. zastanów się najpier potem pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do osoby która sprzedaje może to nie ja ale może ktoś znajomy a po drugie nie oszukał ciebie bo nic nie kupiłeś od niego a to jest naruszenie chyba etyki forum jak się nie mylę. zastanów się najpier potem pisz

więc jednak, niemam więcej pytań :lol:

nigdy nie mialem zamiaru kupowac tej wędki, nikt nikogo jeszcze nie oszukał i nie sądzę by ktoś sie nabrał - przynajmniej juz nie z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i widzisz nie czytasz ze zrozumieniem nie napisałem jasno że to mój znajomy ale mógł by być i ponownie osądzasz z przypuszczeń zachowujesz się jak gówniarz . nawet cytując moja wypowiedz cytujesz bez zastanowienia . Właśnie tacy wprowadzają zamęt i niemiła atmosferę w kręgi wędkarskie czy to na forum czy to nad wodą . Oraz ponownie upominam ciebie jako członek forum to naruszenie etyki dobrego wychowania wyrabianie komuś niemiłej opinii publicznie, zastanów się jak coś napiszesz ponownie . czy to forum czy to allegro nie obrażaj nikogo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i widzisz nie czytasz ze zrozumieniem
to samo tyczy się Ciebie, wyrywasz malo znaczące fakty z kontekstu i kurczowo sie ich trzymasz.

powiedział dziad:

zachowujesz się jak gówniarz

a konkluzja jest taka:

czy to forum czy to allegro nie obrażaj nikogo .
etyki dobrego wychowania wyrabianie komuś niemiłej opinii publicznie, zastanów się jak coś napiszesz ponownie .

jeśli poddawanie pod opinie publiczną takich faktów jak:

- opisywanie wartości wędki na 960 zł podczas gdy nowa w sklepie kosztuje 170 zł,

- podanie kosztów wysyłki Paczka pocztowa ekonomiczna 28,00 zł, Paczka pocztowa priorytetowa32,00 zł, Przesyłka pobraniowa 46,00 zł gdy w rzeczywistosci wynosi 13,15,20 zl max. jako jawne dorabianie na kosztach wysyłki, zapewne nie obyło się bez czyjejs interwencji i poratował sie dodajac ze "za ubezpieczoną" choc wszyscy wiemy ze zaden kupujący by sie na to nie zgodził,

-pokazanie w aukcji zamiast zdjęć kija, fotki samej rękojeści i kilku pokrowca,

jest dla Ciebie nie etyczne to ta aukcja jest zbrodnią.

dla większosci jest to raczej oczywiste, głównie chodziło o opinie na temat tej wędki, ale ty paradoksalnie roztsząsałeś tą "oczywistą oczywistość"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.