Skocz do zawartości
tokarex pontony

ABC woblerarstwa;-)


MagnuM

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu stosuje klej UHU Hart - powierzchnie, która ma być wklejona w wobler mocno zarysowuje czubkiem noża, daje krople kleju do rowka w woblerze, tak samo z dwóch stron nakładam klej na ster i wkładam go w wcześniej wycięty rowek. Nadmiar któy wychodzi bokiem mocno dociskając opuszką palca ścieram - wtedy wszystkei nierówności z boku zostają wypełnione i zabezpieczone przed dostawaniem się wody. (świetny jest także do wklejania stelaży i utwardzania balsy)

Znajomi używają do tego celu również Poxipol 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Czarna to jest nitro a kolor to zwykła farba w puszcze emalia tylko wcześniej zamaczam w kaponie kilka razy i podkład z czarnej nitro i maluję pędzelkami różnej grubości i lakieruje Domaluxem 3-4 razy,aha pędzelki muszą byś dobre żeby włosie ni wyłaziło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markery nie nadaja sie do malowania, jesli chesz pomalowac ladnie wobka najtanszym kosztem to polecam lakiery do paznokci. Sam nimi maluje, mocze wobka w caponie jak wyschnie farba biala szybkoschnaca, jak wyschnie to nakladam niebieski lakier na grzbiet i rozprowadzam delikatnie gąbeczką (zalezy jak ma wygladac wobek) na koniec lakier bezbarwny x3 i gotowe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markery nie nadaja sie do malowania, jesli chesz pomalowac ladnie wobka najtanszym kosztem to polecam lakiery do paznokci. Sam nimi maluje, mocze wobka w caponie jak wyschnie farba biala szybkoschnaca, jak wyschnie to nakladam niebieski lakier na grzbiet i rozprowadzam delikatnie gąbeczką (zalezy jak ma wygladac wobek) na koniec lakier bezbarwny x3 i gotowe;)

nic bardziej mylnego ,oczywiscie ze sie nadaja, tylko trzeba poczekac az dobrze wyschna i malowac powierzchnie podwojnie. Wiele osob robiacych woblery maluje markerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no. Fajne te okonki. Jakie używasz lakieru ? Bo fajny połysk daje :wink:

To lakier do Jachtów

Lakier: Levis

Typ: Ultravernis Yacht

Rodzaj połysku: Brillant/Gloss

Kupiłem bo nie było u mnie Domaluxa.

Jestem z niego zadowolony.

Ps: Dzięki za odpowiedzi co do mojego pytania.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.