Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

II Oficjalny Zlot Sympatyków haczyk.pl


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

madi napisał/a:

Jak tam przygotowania do zlotu? Lista pakunków przyszykowana?

U mnie się wydłużyła :lol: Chyba trzeba będzie wziąć bagażnik dachowy, bo się nie pomieścimy (sprzęt :twisted: )

Albo zostawić żonę w domu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 360
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Albo zostawić żonę w domu

Nie mam mowy zasłużyła na parę dni rozrywki :wink: A ten większy bagaż związany z dzieckiem, każdemu życzę takiej bezproblemowej żonki jak moja :cool:

Normalnie wzór żony wędkarza. Przykład- pinki rozlazły się w lodówce z niedomkniętego pudełka. Ola spokojnie- pozbieraj sobie te robale bo łażą po lodówce :shock: Inna zrobiłaby aferę na całą chałupę. :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdemu życzę takiej bezproblemowej żonki jak moja

wiesz, mój chłop taką ma :lol:

Ola spokojnie- pozbieraj sobie te robale bo łażą po lodówce Inna zrobiłaby aferę na całą chałupę.

no to się dogadamy :mrgreen:

naprawdę nie mogę się doczekać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Lary a jest gdzies mozliwosc wykupienia na miejscu bardziej papierowej wersji pozwolenia :?:

Szczerze to nie mam przekonania do przelewu z tego wzgledu ze wydaje mi sie ze pokazujac to stranikowi pewnie by mi nie uwierzyl :???:

Ale to moze moje bledne myslenie

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo nie wiem czy w długi wekend się da wykupić...

Ale jak bedziesz miał kopię przelewu z banku czy z poczty dokładnie opisaną za dni, numerem karty i z odpowiednią kwotą, i z pieczątką zapłaty to myślę, że nie będzie żadnego problemu...

ja to mam jeszcze inne pytanie...

Czy Poraj jest strefą ciszy czy motorówki robią tam co chcą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie właśnie wróciłem z górskich wojarzy :grin:

przerobiłem temat i chciałbym podać info dla dwie sety

można biwakować na dziko + auto za plecami od strony zapory,

o ile się tam nic nie zmieniło to właśnie w tym miejscu popróbuję się pomęczyć

z miejscowym rybostanem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Poraj jest strefą ciszy czy motorówki robią tam co chcą??

niestety (według mnie) robią co chcą i z tym jest lipa:(

hałas, fale te sprawy...

a ja sobie śmigam na wiosełkach-te kilometry:)-ale przynajmniej nikogo nie wk...denerwuję:)

i te sk.... potrafią Ci przepłynąć

przy samej łódce, buraki j.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postarajcie sobie zrobić opłaty na poczcie, został tylko poniedziałek i wtorek,

dobrze, że przypominasz :)

Uch - już za chwilkę jedzieeemy :D

Ja zrobię sobie przelew internetowy, i wydrukuję, powinni to chyba raczej uznać co? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postarajcie sobie zrobić opłaty na poczcie, został tylko poniedziałek i wtorek

No koniecznie

Jak z łowieniem z łódki, bo nie wiem czy robić dopłatę :roll: No i czy w czwartek wieczorem łowimy, czy się integrujemy :mrgreen: chodzi o ilość dni na zezwoleniu :wink:

Ja zrobię sobie przelew internetowy, i wydrukuję, powinni to chyba raczej uznać co?

Ja bym nie ryzykował :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czy w czwartek wieczorem łowimy, czy się integrujemy chodzi o ilość dni na zezwoleniu

ja płacę za 3 dni czwartek, piątek, sobota - w niedzielę koło 13tej 14tej wyjedziemy to się nie opłaca iść nad wodę ;)

możliwe, że przyjedziemy w środę, więc w czwartek rano można pójść pomoczyć kija, a po południu i wieczorem to albo się zintegrujemy nad wodą albo koło domku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma powodów do paniki :roll: Trzeba podzwonić- do sanepidu i pzw w Częstochowie i popytać co w trawie piszczy.

Poszukałem trochę po internecie i widzę, że tam co roku w lecie są jakieś problemy z wodą (i nie tylko tam ale na wielu innych zbiornikach) związane z upałami.

Pod koniec sierpnia Bogdan pisał, że w Zeku wykryli salmonellę a ryby biorą jak marzenie więc wędkarze nie próżnują :roll:

http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=123&postdays=0&postorder=asc&highlight=zeku&start=105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.