Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

II Oficjalny Zlot Sympatyków haczyk.pl


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartosz

No więc tak... W tym roku, jeżeli zjazd będzie do 200km od mojego miejsca zamieszkania (Rybnik jest 170 :cool: ), to na pewno przyjadę, ale tylko na dwa dni. Jeżeli będzie nieznacznie dalej to sprawa do przemyślenia, ale 300 km niestety już odpada... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 360
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeśli taki zlot ma się udać faktycznie ,to musimy wybrać miejsce zlotu ,nalepiej aby większości chętnych pasowało,niestety wszystkim nie będzie pasowało ,po drugie koniecznie wybrac 2 osoby ,kapitanów zlotu ,odpowiedzialnych za prawie wszystko ,najlepiej mających dużo wolnego czasu.Zeszłoroczny Zlot pokazał że jak zabrakło jednego członka zangażowanego w jego zorganizowanie to ,i zaczeło wszystko kuleć ,dlatego mus 2 osoby.

Co do miejsca łowiska pamiętać trzeba o dobrym dojeżdzie i komunikacj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Ponieważ była mowa o Płocku podaję jakie ceny są w jednym z ośrodków : Miałkówek w Lucieniu nad Jeziorem Lucieńskim (pomiędzy Gostyninem a Płockiem) - cena za nocleg od osoby 25 zł/doba, koszty wyzywienia ok 40 zł ( trzy posiłki dziennie - ale można wybrać dowolne i opłacić np tylko śniadanie i kolacje - wówczas mniej - każdy ma określoną cenę). Kuchnia czynna od 01-05-2007.

Jak trzeba to podam nr telefonu do kierownika ośrodka.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poraj - zalew i rzeka
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A moglbys Szogunie wytlumaczyc o co chodzi?

Bo zdaje sie ze to zbiornik zaporowy na rzece Warcie czy sie myle :???:

Bo nie kumam co bylo w tym smiesznego :evil:

Mysle ze sugestia Manka o 2 osobach odpowiedzialnych za wieksza czesc spraw bardzo sluszna aczkolwiek wedlug mnie najpierw trzeba wybrac miejsce a pozniej osoby (moze akurat ktos by mial ochote sie tym zajac i mialby blisko wiec bylo by wskazane aby sie zajal tym :smile: )

Ale poki co konkretnych ustalen brak

Temat lekko upadl choc mysle ze moze sie rozkreci :smile:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę ze o tą rzekę :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol:

No to wytlumaczcie o co chodzi

Bo nie kumam

Nigdy tam nie lapalem ale nie bardzo rozumiem czemu nie mzona by tam niby bylo polapac na Warcie :???:

Moze tak jasniej panowie a nie same usmieszki :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak jasniej panowie a nie same usmieszki
Ja ciekaw jestem tylko ile stron 'uśmieszków' tu zostanie napisane zanim coś konkretnego ustalicie, uśmieszek :arrow::mrgreen:

Ja Wam wrzucam propozycję zlotu nad morzem i (między innymi) wspólnego rejsu na dorsza - sądzę nawet że bez problemu znajdzie się transakcję wiązaną - rejs - kwatery - wyżywienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak jasniej panowie a nie same usmieszki
Ja ciekaw jestem tylko ile stron 'uśmieszków' tu zostanie napisane zanim coś konkretnego ustalicie, uśmieszek :arrow::mrgreen:

Ja Wam wrzucam propozycję zlotu nad morzem i (między innymi) wspólnego rejsu na dorsza - sądzę nawet że bez problemu znajdzie się transakcję wiązaną - rejs - kwatery - wyżywienie.

Tomaszek pewnie usmieszkow bedzie duzo ale fajne rzeczy powstaja w bolach :lol::wink:

Co do morza rozumiem ze sklaniasz sie ku Lebie?

Poki co wypowiada sie tylko kilka osob czyzby frekwencja miala byc taka mala :???::cry:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do morza rozumiem ze sklaniasz sie ku Lebie
Nie - skąd ten pomysł :shock: Ja to najbardziej skłaniam się ku wybrzeżom Atlantyku :cool::lol:
Poki co wypowiada sie tylko kilka osob czyzby frekwencja miala byc taka mala
Noo - jak tak myślę - poza tym - jak coś będzie ustalone to więcej osób może stwierdzić czy w te czy we wte - a takie przecięganie każdy w swoją stronę jest mało produktywne (tak mi się wydaje) więc i pewnie też jest spora rzesza ludzi którzy przyglądają się anonimowo i czekają na rezultat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlamnie za daleki okres na podejmowanie decyzji teraz rozważam gdzie wyjechać na kontrakt do pracy Hiszpania Norwegia Holandia czy Czechy . Dlatego nie zabieram głosu i nic nie planuje , chodziaż jestem bardzo chętny na taki zlot .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do morza rozumiem ze sklaniasz sie ku Lebie
Nie - skąd ten pomysł :shock: Ja to najbardziej skłaniam się ku wybrzeżom Atlantyku :cool::lol:

Powaznie czy jaja sobie robisz? :roll:

O lebie pisalem dlatego ze juz padla wczesniej w temacie

Poki co wypowiada sie tylko kilka osob czyzby frekwencja miala byc taka mala
Noo - jak tak myślę - poza tym - jak coś będzie ustalone to więcej osób może stwierdzić czy w te czy we wte - a takie przecięganie każdy w swoją stronę jest mało produktywne (tak mi się wydaje) więc i pewnie też jest spora rzesza ludzi którzy przyglądają się anonimowo i czekają na rezultat.

No tak ale poki co jest czas do argumentowania ze tutaj czy tam jest lepiej bo .....

A jak zostanie wybrane miejsce to zaczna sie narzekania ze temu daleko temu klimat nie odpowiada ze by pojechal ale gdzie indziej itp a poki co wszyscy tylko obserwuja :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zostanie wybrane miejsce to zaczna sie narzekania ze temu daleko temu klimat nie odpowiada ze by pojechal ale gdzie indziej itp a poki co wszyscy tylko obserwuja
No co zrobić... Ja tam jestem raczej z tych przyglądających się bo mój udział w zlocie niepewny a jak zostanie wybrany to albo się dostosuję albo nie i narzekac na 100% nie będę. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam, że to Tomik powinien powiedzieć gdzie jedziemy i tyle.

to byłoby najrozsądniejsze, bo jak każdy będzie robić

takie przecięganie każdy w swoją stronę
do za Chiny do niczego nie dojdziemy.

Mnie wszystko jedno, dostosuję się, choc mam swoje miejsce które jest dla mnie faworytem.

A każdy chce, żeby tylko jego tyłkowi było najwygodniej, a jak będzie dalej niz 200 kilometrów to on nie jedzie :evil:

Róbta co chceta, jak zdecydujecie, to ja się pod tym podpiszę i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz tak jak pisalem uwzglednijcie niezmotoryzowanych przy wyborze (np ja :lol: )

Dojade tez gdzie sie da pod warunkiem ze bedzie jakis w miare sensowny dojazd :cool:

Poza tym wole wlasnie jechac gdzies dalej gdzie bez zlotu nie mialbym okazji polapac :cool:

A Tomik moze czyta i szuka jakis sensownych argumentow co do wyboru miejsca :wink:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak juz będą jakieś konkretne propozycje miejsc na zlot to zrobimy ankietę tak jak w tamtym roku.

Co do deklaracji obecności, tym razem gwarancją będzie wpisowe, więc znajdźmy najpierw kilka miejsc, zeby wybrać z nich jedno a później będziemy się deklarować.

Choć ja będę, gdziekolwiek to będzie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shogun_zag napisał/a:

P napisał/a:

Poraj - zalew i rzeka

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A moglbys Szogunie wytlumaczyc o co chodzi?

Bo zdaje sie ze to zbiornik zaporowy na rzece Warcie czy sie myle :???:

Bo nie kumam co bylo w tym smiesznego :evil:

Drogi P, coś nie kumaty jesteś :cool: Poraj to moja ulubiona woda, woda mojego życia i .... sandacza :cool:

A co do Warty i jej rozlewisk przed wpływem do Poraja, to świetne łowiska dla spławikowców ... liny, płocie, leszczory itp W dodatku do wody możesz wjechać samochodem (o ile wcześniej sie w piachu nie utopisz) bo tamtejsza "władza" nie egzekwuje "200 m od lustra wody"

Teraz komasz? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Szogunie :smile:

Ale ja myslalem bardziej o tym zeby lapac ponizej Poraja

Nie lapalem nigdy na zbiorniku zaporowym ale zeby rzeke uswiadczyc to pewnie trzeba by bylo jechac dobrych kilka kilometrow powyzej zbiornika aby cos tam plynelo

A chyba latwiej ruszyc ponizej choc i warunki na pewno beda zalezaly od spustu wody :lol:

Niemniej jednak chodzilo mi o to ze dla tych lubiacych rzeke tez by sie cos znalazlo :cool:

A co do Poraja to pomysl miedzy innymi aby przylukac mistrza w akcji :twisted::oops: i pewnie nie tylko ja bym chcial popatrzec

No i w sumie dojazd chyba nie bylby taki zly (przynajmniej do Czestochowy PKP nie jest raczej tak zle)

A poza tym kazdy z tych wyborow staralem sie jakos tam uargumentowac (jak poczytasz to autochtonem jestes TY :cool: )

Poza tym irytujace jest ze nikt nie chce podac zadnych lokalizacji z argumentami

Po to jest chyba forum aby to przedyskutowac i wystawic wszystkie za i przeciw miejsc

Tomik co do ankiety to nie wiem czy ma taka tradycyjna sens bo znow bedzie glosow ze 30 a pojedzie 5 osob :roll:

Zawsze mozna 15-16 sierpnia pojechac do jednego mistrza (Poraj) na sandacze a 17-19 sierpnia pojechac na karpie i amury do kolejnego mistrza (Wroclaw a raczej Brzeg) :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Poraj to nie okolice Częstochowy?

To tam są pielgrzymki od połowy sierpnia

tak ale to nie przeszkadza w połowach na Poraju :mrgreen: Do Poraja dojazd jest od strony Warszawy i Katowic "Gierkówką" a dalej drogą krajową jakieś 10km. Osoby które jadą inaczej muszą ominąć Częstochowę. Jeśli Poraj to należy zobaczyć ktore okręgi nie mają podpisanej umowy z okręgiem częstochowskim np. sieradzki :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój też nie ma :roll:

UWAGA PROPOZYCJA Z ARGUMENTACJĄ :lol:

ja bym optowała za jakimś miejscem na Lubelszczyźnie.

Po pierwsze Tomik ma blisko, i mógłby trzymać rękę na pulsie organizacji.

Po drugie trochę wód z małżem tam znamy, i ryby tam fajnie biora pod warunkiem, że wie się gdzie łowić.

Są piękne ryby białe i dużo drapieżnika.

Bardzo dużo karpi, amurów, sumów, szczupaków.

Po trzecie, to ubogi region, więc jest tam tanio.

Po czwarte, piękne okolice, czyste powietrze.

Dużo rzek, małych i dużych jezior. Są zwykłe rzeczki jak i górskie czyli kraina pstrąga i lipienia, a o te rybki tam jest nietrudno pod względem ilościowym. Nie trzeba się jakoś strasznie nałazić.

Jak się znudzi jedno jeziorko czy rzeczka, to w pewnych miejscach wystarczy kilkaset metrów, żeby zmienić akwen na inną rzeczkę lub jezioro.

Są możliwości wypożyczania łodzi.

Łatwy dojazd - pociągiem np. do Łęcznej a stamtąd PKSy lub można po kogoś podjechać, bo zawsze ktoś z autem będzie.

Można się też ulokować w okolicach Włodawy, Chełma, no wszędzie - i wody jest tam naprawdę baaardzo dużo, a można znaleźć miejsca gdzie nie ma dzikiego tłumu turystów.

No.. to ja tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.