Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

II Oficjalny Zlot Sympatyków haczyk.pl


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA PROPOZYCJA Z ARGUMENTACJĄ :lol:

ja bym optowała za jakimś miejscem na Lubelszczyźnie.

Po pierwsze Tomik ma blisko, i mógłby trzymać rękę na pulsie organizacji.

Po drugie trochę wód z małżem tam znamy, i ryby tam fajnie biora pod warunkiem, że wie się gdzie łowić.

Są piękne ryby białe i dużo drapieżnika.

Bardzo dużo karpi, amurów, sumów, szczupaków.

Po trzecie, to ubogi region, więc jest tam tanio.

Po czwarte, piękne okolice, czyste powietrze.

Dużo rzek, małych i dużych jezior. Są zwykłe rzeczki jak i górskie czyli kraina pstrąga i lipienia, a o te rybki tam jest nietrudno pod względem ilościowym. Nie trzeba się jakoś strasznie nałazić.

Jak się znudzi jedno jeziorko czy rzeczka, to w pewnych miejscach wystarczy kilkaset metrów, żeby zmienić akwen na inną rzeczkę lub jezioro.

Są możliwości wypożyczania łodzi.

Łatwy dojazd - pociągiem np. do Łęcznej a stamtąd PKSy lub można po kogoś podjechać, bo zawsze ktoś z autem będzie.

Można się też ulokować w okolicach Włodawy, Chełma, no wszędzie - i wody jest tam naprawdę baaardzo dużo, a można znaleźć miejsca gdzie nie ma dzikiego tłumu turystów.

a świstak robił swoje :lol::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 360
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie lapalem nigdy na zbiorniku zaporowym

To najwyższy czas spróbować :cool:

zeby rzeke uswiadczyc to pewnie trzeba by bylo jechac dobrych kilka kilometrow powyzej zbiornika aby cos tam plynelo

A wiesz,, że nie? Łowisz na zaporówce, przechodzisz/przepywasz za kładkę koło wyspy i jesteś na rozlewiskach Warty. Jak znajdę fotki, to Wam wrzucę

:lol:

Niemniej jednak chodzilo mi o to ze dla tych lubiacych rzeke tez by sie cos znalazlo :cool:

I tam właśnie masz to zapewnione, gwarantuję CI to. Zaletą tego miejsca jest ot, że kto na rzekę, to ... 800 m i jest na rzece, kto na zbiornik, to .... z samochodu do wody dopluje :lol:

Nie wiem tylko jak z bazą noclegową

NIe ma problemu ... nammiot możesz rozbić blisko wody a i różnego rodzaju browarni nie brakuje. W sezonie w soboty i niedziele są takie ... terenowe imprezki z tańcami ... ale jazda, mówię Wam, na bosaka po piachy :lol::lol::lol:

i zezwoleniami, bo dla nieczłonków PZW liczą w Katowicach jak za połowy w Szwecji

Jeśli tylko to stoi Ci na przeszkodzie, zafunduję Ci :mrgreen:

To tam są pielgrzymki od połowy sierpnia :twisted:

Też ... jak w zagadce ... co to jest, ma 100 km długości, śpi po stodołach i sra po lasach? :shock::mrgreen:

Jeśli jest wstępna akceptacja, to zadam sobie trud i przekopę zdjęcia, jeśli nie ... niech se śpią spokojnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ... jak w zagadce ... co to jest, ma 100 km długości, śpi po stodołach i sra po lasach? :shock::mrgreen:

tiaaa... :lol: dobre choć stare, ale zawsze jare :D

Jeśli jest wstępna akceptacja, to zadam sobie trud i przekopę zdjęcia, jeśli nie ... niech se śpią spokojnie :cool:

Przekopuj, moim marzeniem jest zwiedzic wszystkie fajne zbiorniki w Polsce i jeszcze wiecej :cool:

Może być i Poraj, ja się zgadzam, zwłaszcza, że lubię zaporówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyobraźcie sobie, że patrzycie na wodę z miejsca biwakowania. W sumie fotki były zainspirowane nadciągającą burzą, która jak już sie ustawi nad wodą, to ... wędki, namioty i garnki na pieczonki fruwają :cool: Ale przez dwa dni ... może nas ominie :mrgreen:

8088cabf2710a304m.jpg ecd17a0756eb0dacm.jpg 7c208c28a5608ec0m.jpg 324f9aade4afb846m.jpg 8a4e08408a840c7am.jpg 7ac81c8a3f17674dm.jpg

Przed Wami woda, za Wami sosnowy las i w odległości ok. 300 m browarnia, ok. 1200 m do szkoły i ok. 2 km do klasztoru, a w nim ... same "dziwy" ;):cool::mrgreen:

P, jak się wpatrzysz w pierwsze dwie fotki zobaczysz na nich niebieski mostek a za nim ... masz co chciałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało, ale są. Najwięcej ich sie łowi na rozlewiskach ... tam za mostkiem. Ryba dominująca to leszcz, którego narybku w zeszłym sezonie były miliony pod brzegami i jak w nocy wjechał weń sandacz, to woda sie gotowała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe ma problemu ... nammiot możesz rozbić blisko wody

Kurde a ja mam wygodne dupsko co namiotów nie lubi :mrgreen::lol:

Jeśli tylko to stoi Ci na przeszkodzie, zafunduję Ci

Może tak być pod warunkiem, że ja stawiam "dipy wewnętrznego użytku" dla całej ekipy :cool::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie :)

a da się tam jakoś z brzegu połowić? ;)

trini, jak się nie da, to na pewno ze szmaterlokiem na grzbiecie połowisz, a jak ci taki środek lokomocji nie spasi to zawsze można wynająć helikopter :mrgreen::lol: nie bój żaby, co się nie robi dla przyjaciół :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba dominująca to leszcz, którego narybku w zeszłym sezonie były miliony
miliardy :mrgreen: jeśli chodzi o lina to ja trochę go na Poraju połapałem ale z innej strony zbiornika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trini, jak się nie da, to na pewno ze szmaterlokiem na grzbiecie połowisz, a jak ci taki środek lokomocji nie spasi to zawsze można wynająć helikopter :mrgreen::lol: nie bój żaby, co się nie robi dla przyjaciół :lol: :lol: :lol:

Andi.

Właśnie piłam colę jak zaczęłam czytać Twojego posta.

Zapraszam do siebie na czyszczenie monitora, już szmata czeka :lol:

No co... oplułam go.... :lol:

jeśli chodzi o lina to ja trochę go na Poraju połapałem ale z innej strony zbiornika.

jak jest w zbiorniku, to mam nadzieję, że uda sie skubańca zwabić i na naszą stronę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam 99,9999% łowi z brzegu
A ten brakujący ułamek promila 0,0001% to Shogun domyślam się .To ja prosze o rezerwacje tego pierwszego cypelka na pierwszej fotce,Andi jak byś mógł sypnąć na tym cypelku tydzień przed zlotem ze150kg kulek to bym był wdzięczny. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi jak byś mógł sypnąć na tym cypelku tydzień przed zlotem ze150kg kulek to bym był wdzięczny.

:lol::lol::lol: To ja się przysiadam :razz: Tym bardziej, że nowy sprzęcik na karpiczki już w drodze :twisted:

Widzę, że krystalizuje się nam miejsce zlotu :mrgreen: Jakby co jestem za :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy myślicie, że będziecie mieć czas łowić :shock::shock::shock: A który z Was trafi do wody? :lol::lol::lol:

A Ty Trini się nie martw, wezmę agregat i skrzynkę granatów i nie ma byka byśmy lina nie "złowili" :mrgreen:

Maniuś, co do karpiczków, to z tego co zaobserowałem w tym rejonie zbiornika najwięcej łowi się ich na plaży czyli za tą zatoczką, na prostce widocznej na ostatniej fotce lub na koryciw rzeki. Tam też brały na ... kiełbie takie dyszki. Ale to już było dawno :mrgreen:

Johna/Jansa też oczekuję, pokogucimy seeeeee :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty Trini się nie martw, wezmę agregat i skrzynkę granatów i nie ma byka byśmy lina nie "złowili" :mrgreen:

ojj... Piotruś, widać, ze weekend mamy, bo masz humorek iście angielski, ale za to potężną dawkę :lol:

A który z Was trafi do wody? :lol: :lol: :lol:

który moze nie, ale która planuje a i owszem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że krystalizuje się nam miejsce zlotu Jakby co jestem za
A Wy myślicie, że będziecie mieć czas łowić A który z Was trafi do wody?

Mądry bo z łodki łowi :twisted: Otworzy kołowrotek i już przynęta w wodzie :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi jak byś mógł sypnąć na tym cypelku tydzień przed zlotem ze150kg kulek to bym był wdzięczny.

Mania moja wydolność robocza i transportowa wynosi góra 15 kg. i jak na 3 dni to wydaję mi się że na nas dwóch to w zupełności starczy :grin: no chyba że poczuję głoda :mrgreen: wtedy sam się posilam takim produktem, i muszę stwierdzić że te z karmą dla piesków dłużej mnie trzymią, mogę wtedy nie jeść prawie cały wekeend :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądry bo z łodki łowi :twisted: Otworzy kołowrotek i już przynęta w wodzie :mrgreen::lol:

tomek1, nie przejmuj się :grin: nie raz tam byłem i zapewniam cię że rybola z brzegu złapiesz(jak będzie na braniu :mrgreen: )

jedynie co to mam obawy z zakwitem wody w tym okresie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.