Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

II Oficjalny Zlot Sympatyków haczyk.pl


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

tomek1, nie przejmuj się nie raz tam byłem i zapewniam cię że rybola z brzegu złapiesz(jak będzie na braniu )

Mnie chodziło o coś innego :mrgreen:

A Wy myślicie, że będziecie mieć czas łowić A który z Was trafi do wody?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 360
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie lapalem nigdy na zbiorniku zaporowym

To najwyższy czas spróbować :cool:

No ja jestem ZA

Tylko co reszta

Mysle ze wyklarowanie sie miejsca w takiej dyskusji jest lepsze niz jakas sucha ankieta :cool:

Poza tym jakos w tym temacie nie wypowiada sie tez za duzo osob co swiadczy ze frekwencja raczej wiecej niz 10 forumowiczow nie przekroczy

Teraz juz tylko czekam jak sie ten temat potoczy

Przy okazji kto mnie oswieci jak dojechac tam komunikacja publiczna (do Czestochowy PKP a dalej?)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKP Częstochowa-Katowice, stacyjka a właściwie przystanek Masłońskie, 3 km na butach i jesteś na miejscu. Ewentualnie zatelefonuesz i "się Cię" odbierze, byś nie uległ pokusie trzem browarniom, które mijałbyś po drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 km na butach

O w dziuplę ostatni raz taki kawał szedłem w cztedziestym piątym :mrgreen::lol: Współczucie Przemek :wink::lol:

A są tam nad wodą jakieś wigwamy do wynajęcia? Jakbym jechał z moimi dziwczynami to namiot odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szogunie przychylam sie do prosby Tomka abys skrobnal cos o bazie noclegowej :smile: i dzieki za wyjasnienie dojazdow

Co do lazenia Tomek to bys wzial kiedys jakis spining pojechal nad rzeczke polazil troche po brzegu a nie tylko takie stacjonarne lapanie :lol:

Widze ze powoli sprawa miejsca krystalizuje sie bez ankiety i udzialu Tomika

Tylko ciekawe co site admin na to :twisted:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byś nie uległ pokusie trzem browarniom, które mijałbyś po drodze ;)
To ja ulegne i spróbuje na piechote te 3 kilosy ale czy te browary serwują coś na miejscu ,bo jak tak to musiałbum trzy dni wcześniej.
bo od początku lipca Poraj okupują Ślązacy
bez urazy i do mnie ale Lary ma racje tam taki będzie ścisk że mozemy się nie dopchać do wody ,proponuje szukać coś kameralnego i z bazą noclegową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jak jest pogoda i poleci fama, że ryba bierze, tooooo z miejscem mogą być kłopoty. Co do bazy noclegowej, to nie wiem, bo nigdy jej tam nie szukałem, zawsze na haku przywlekałem swoją :roll:

NIe sprawdzałem tego, ale koło rybaczówki są chyba jakieś kampingi. Sprawdzę za jakies 2-3 tygodnie, jak domek zawlekę na pozycję ;) Śmignę rowerkiem w koło i popytam ;)

A zresztą, co Wy, chcecie tam spać? :shock::lol::lol::lol:

I w dodatku ... ryby łowić? :shock::shock::shock::lol::lol::lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
To co sądzicie o Poraju jako miejscem zbornym?

Pomimo, iż w tym momencie nie mogę ze względu na plany zawodowe zadeklarować na 100 % że będę, to jednak bardzo się postaram. Miejscówkę popieram w pełni, szczególnie, że ja po prostu muszę zobaczyć, jak Shogun trzebi populację sandacza na Poraju :mrgreen:

Może trochę za wcześnie na takie deklaracje, ale jeżeli będę jechał, to samochodem, więc z Poznania albo po drodze mogę kogoś zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę za jakies 2-3 tygodnie, jak domek zawlekę na pozycję Śmignę rowerkiem w koło i popytam

No i jak z tą bazą noclegową :?::mrgreen:

Bo rozumiem, że miejsce zlotu się wyklarowało :twisted::razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobiłem rozpoznania, nawet nie wyjąłem wędusi. Za to w nocy woda w wiadrach przed budą zamarzła (-3 st. C) a w przyczepce miałem +27 st.C ;). To był mój pierwszy wypad i poświęciłem sie jedynie rodzinie :cool:

Przyznaję, że temat zlotu odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość VooDoo

Andi64 czy na tej 4 fotce tam gdzie jest slup wysokiego napiecia ,czy nie są to okolice wysokiego brzegu ?

Jesli tak , to juz wiem skad te zdjecia robiles :D czy są tam co tydzien w weekend imprezy weselne? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje a dokładie 15sierpnia zbliża się dużymi krokami i może warto by podjąć wątek zlotu

No właśnie :mrgreen: Czy uznajemy, że spotykamy się na Poraju? Lary- często tam bywasz, może podejmiesz się roli gospodarza :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szogun moze sie tu wpisze

Obiecywal ze sprawdzi watek zakwaterowania po dniu dziecka :wink:

Ja juz kilku osobom mowilem ze po 15 jade na zlot forum internetyowego w okolice Czestochowy :lol: wiec chyba nie klamalem :wink:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość VooDoo
Andi64 czy na tej 4 fotce tam gdzie jest slup wysokiego napiecia ,czy nie są to okolice wysokiego brzegu ?

Jesli tak , to juz wiem skad te zdjecia robiles :D czy są tam co tydzien w weekend imprezy weselne? :D

Sory chodzilo mi o fotki shoguna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Czyżby tak mało było chętnych

tomek1, bardzo chętnie bym się z Wami spotkał, żal mi tyłek ściska, ale niestety mamy akcje w firmie tzn wywiązujemy się z kontraktu z pewną dużą firma poligraficzną i o urlopie mogę póki co pomarzyć.... Niestety.... :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem do piątku, no najdalej do niedzieli trzeba zamknąć listę i załatwiać noclegi, bo czasu nie zostało dużo :???:

Być może ktoś dojdzie na ostatnią chwilę, ale noclegi trzeba załatwiać jak najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę sie tylko jak będzie zjazd w moich stronach :idea: , nie chce mi sie dalej jechać.

Ten temat pokazuje chyba bardzo dokładnie jaka "społeczność" haczyka jest na prawdę o lojalności już nawet nie wspominam.

1492 użytkowników a na zjazd może wybierze sie trzech. To ma być zjazd czy wyprawa z kolega na ryby.

Moze czas aby ktoś sie ruszył i zorganizował "coś" aby chętnych przybyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat pokazuje chyba bardzo dokładnie jaka "społeczność" haczyka jest na prawdę o lojalności już nawet nie wspominam.

Nie do końca, a z resztą sam napisałeś:

Ja piszę sie tylko jak będzie zjazd w moich stronach :idea: , nie chce mi sie dalej jechać.

no a może i faktycznie :roll:

Niestety ja nie będę, nie ma to nic wspólnego z lojalnością tylko z możliwością dojazdu, dla mnie za daleko, poza tym nie mam komu zostawić dzieciaka, i jeszcze najważniejsza kwestia finansowa nie do przebrnięcia - już 5-ty tydzień leczę syna, co dość boleśnie odbiło się na naszym budżecie :???:

Co mi zostaje, wielki żal :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.