Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

tak przy okazji zapytam, ile waży?

Damian21, dokładnie będe mogł powiedzieć jak go zważe :wink: macajac w sklepie jego waga mi pasowała i pasuje, jest na pewno lżejszy od kongera aviatora 3.9 150cw.

Tak na marginesie to RT zainteresował mnie m.in. przez Twoj test Speicmena :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

Nie uwieżycie jaką okazję wytropiłem :mrgreen:

Dziś sprzedałem pare drobiazgów, 200 zł wirtualnie w kieszeni. Otwieram Allegro, chciałem zobaczyć ile dokładnie muszę dozbierać do mojego wymażonego feedera, którego zakup zaplanowałem na grudzień.

Patrzę, ceny od 280 do 320 a tu raptem 195 zł :shock: :shock: .

Otwieram, Team Dragon MaXima Feeder 4.20m 20-80g za 195 zł nowy od SS z 9500 pkt!

Czytam opis, wędka nowa, gwarancja, nie wieżę, jeszcze raz czytam a jednak prawda i szybko kupiłem.

Jest jescze jedna LINK

Ludzie, cud :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem trochę nowych gum Dragona- Fatty i Lunatic. Rewelacja. Łowię nimi od kilku tygodni i nie żebym złowił bóg wie co- największy szczupak 75 cm i 2.7kg na Lunatica 12.5cm - ale na dobrze mi znanych dwóch łowiskach na inne przynęty - ulubione wahadłówki, Slidera, obrotówki Blue Fox, Mannsy i Relaxy - nie mogę złowić prawie nic. Polecam na szczupaka i sandacza. Kilka tygodni temu poleciłbym Lunatica 15 i 12.5cm, teraz - 10cm.

Umieszczę zdjęcie sprzed dwóch dni a potem usunę, bo szkoda zaśmiecać fotosika takimi ledwowymiarowymi, ale chcę pokazać, że jakieś zainteresowanie nimi nawet w najgorszą bryndzę jest:

c7ef98ebb932ca1em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mystery Camou Spinn 2.70m 10-35g

Artone, byłeś już nad wodą z tą wędką, możesz o niej coś powiedzieć? Pytam, bo mam znajomego, młodego chłopaka, który prosi mnie, bym polecił mu jakiś kij w zbliżonej cenie, a ja nie mam bladego pojęcia, który mu polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem trochę nowych gum Dragona- Fatty i Lunatic. Rewelacja. Łowię nimi od kilku tygodni i nie żebym złowił bóg wie co- największy szczupak 75 cm i 2.7kg na Lunatica 12.5cm - ale na dobrze mi znanych dwóch łowiskach na inne przynęty - ulubione wahadłówki, Slidera, obrotówki Blue Fox, Mannsy i Relaxy - nie mogę złowić prawie nic. Polecam na szczupaka i sandacza. Kilka tygodni temu poleciłbym Lunatica 15 i 12.5cm, teraz - 10cm.

Umieszczę zdjęcie sprzed dwóch dni a potem usunę, bo szkoda zaśmiecać fotosika takimi ledwowymiarowymi, ale chcę pokazać, że jakieś zainteresowanie nimi nawet w najgorszą bryndzę jest:

ja tez kupilem nowe gumy fatte i Lunatic i powiem ze sa swietnie glownie 10 cm 8.5 cm w 4 kolorach. Dzisiaj lowilem nimi 30 minut i mialem 1 branie szczupaka i 1 zacialem 59 cm na 8.5 cm + zacieta ploc 35 cm o kregosłup ;(. Ogolnie swietne są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.