Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
A jak to jest z tym "cłem". Bo słyszałem, że celnicy mogą nałożyć takie coś na przesyłkę.

Tak mogą nałożyć cło jednak to jest loteria ;p. Jak Policja z radarem.

Ja brałem towar z Europy, a w Uni nie ma cła.

Co ciekawe po zalogowaniu pojawia się więcej ofert (niezalogowany szukałem to pokazywało mi tylko towary ze Stanów, po zalogowaniu jakieś 15 ofert z Niemiec :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bat Jaxon XT-Pro Turbo Pole 7m

Konger Carbomaxxx Tele Carp 50-100g cw 330cm (do zywca)

Zylka Trabucco match 0.128mm

Zylka Trabucco Spinning Pike 0.227mm

Zylka Stroft 0.20mm

Czekam na powiew wiosny, bat nie moze sie doczekac. Niestety do konca lutego moze sie nie udac z tego co meteorolodzy zapowiadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 szt lufy 12' Star Baits

1 szt quiver Star Baits

1 szt fotel karpiowy

1 szt film "Made in Gosławice"

1 igła do leadcora firmy Anaconda

1 Paczka krętlików z szybko złączkami Star Baits

1 Paczka klipsów z bolcem Tandem Baits

1 Paczka łączników gumowych Tandem Baits

2 Paczki haków fish point nr,6 kształt "clasic"i nr 4 kształt "gripper"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędkę karpiową Tandem Baits Enforcer 12f-3.5lb+lufa i akcesoria karpiowe typu:

Haczyki Tb

Igła+wiertło

Stopery to kulek Star Baits

Koszyki do methody Tb

Rurki silikonowe Tb

Krętliki Tb

Zakupiłem to od kolegi warszawa24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia jest kołowrotkiem typowo rzutowym,bardzo płytka szpula o niewielkiej jak na karpiowy młynek pojemności bo niewiele ponad 200 metrów .Mnie sprawdza się dobrze ponieważ z założenia zakupiłem te kręciołki do łowienia z rzutu na dość dużych odległościach.Ciężko opowiedzieć jak się nią kręci,trzeba samemu spróbować,wrażenia porównywalne chyba tylko z najwyższą półką Shimano a konkretnie Aero Technium Mgs 10000 XSA.

Czy jest wart swojej ceny?Na pewno nie ,tak jak każdy kręcioł z najwyższej półki ma cenę mocno podkręconą i nie sposób znależć go w jakiejś super promocji (no chyba tylko przychylny dla mnie kurs funta względem dolara)ale pomimo tego po blizszym zapoznaniu sie z pierwszym egzemplarzem postanowiłem nabyć jeszcze dwa ( u mnie można legalnie łowic na trzy kije ).Mniejszych modeli nie ma,to model o najpłytszej szpuli.Są jeszcze modele Basia Pro Surf (na bazie tego kołowrotka powstałą właśnieBasia Carp)o większej pojemności szpuli,sam korpus i ciężar mają identyczny (495 g)Sprzęgło i QD działają doskonale.Pół obrotu pokrętłem hamulca z wolnego biegu do hamulca dokręconego do poziomu holu.Wymaga przyzwyczajenia,po przyzwyczajeniu się super sprawa.BBLC nie zostały wysłane jeszcze na emeryturę,używam je do zadań nazwijmy to "specjalnych" dopóki nie przekonam się do końca że Basia da sobie tam radę.Na koniec dodam że pogłoski o wyginających się rotorach czy plastikowych częściach to opowieści "z mchu i paproci"najczęściej pochodzące od ludzi którzy sami tych młynków nie posiadają a "tylko słyszeli".Przykręciłem je do właśnie zakupionych kijków St Croix Avid Carp i czekam na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dublowanie posta, ale skorzystałem z rady mańka ;)

Wczoraj przeglądając sieć trafiłem na niezłą promocję łódki do wywozu zanęty, poniżej linki do screenów:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cbd730596d4c9e8a.html

i wiecie co? - kupiłem ją

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f2f5225f1d9229d3.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c8d5d5c1c832a158.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeglądając sieć trafiłem na niezłą promocję łódki do wywozu zanęty, poniżej linki do screenów:

l

IMO to nie promocja a błąd wystawiającego. Łódka za ponad 3tys dostępna za 3 zł?? Chyba papierowy model...

oszołom87 na twoim miejscu przygotował bym sie na maile od sprzedajacego że "ojoj pomyłka, przepraszamy, załatwmy to jakoś" Sprawdź dokładnie ich regulamin i najlepiej z kimś kto zna prawo handlowe pogadaj bo szczerze wątpie by sprzedjący oddał Ci 3000zł za darmo :)

A jak Ci sie uda to goń Totolotka puścić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro swego czasu były podobne przypadki. Z Kodeksu Cywilnego:

Art. 84. § 1. W razie błędu co do treści czynności prawnej można uchylić się od skutków prawnych swego oświadczenia woli. Jeżeli jednak oświadczenie woli było złożone innej osobie, uchylenie się od jego skutków prawnych dopuszczalne jest tylko wtedy, gdy błąd został wywołany przez tę osobę, chociażby bez jej winy, albo gdy wiedziała ona o błędzie lub mogła z łatwością błąd zauważyć; ograniczenie to nie dotyczy czynności prawnej nieodpłatnej.
§ 2. Można powoływać się tylko na błąd uzasadniający przypuszczenie, że gdyby składający oświadczenie woli nie działał pod wpływem błędu i oceniał sprawę rozsądnie, nie złożyłby oświadczenia tej treści (błąd istotny).

Ja prawa nie kończyłem i nie jestem do końca pewny czy podane paragrafy mają zastosowanie w przypadku człowiek-sklep czy tylko człowiek-człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam łódeczka? Wiadomo coś, teoretycznie nie muszą tego sprzedać, ale z mojego doświadczenia wynika, że raczej to dostaniesz za te 3 zł. Też dużo kupowałem na rockworld i to raczej jednosobowy biznes, wiec te 1500 zł w plecy może go troche zdenerwować, ale nie zabić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zapoznać się z regulaminem sklepu,i od razu wiadomo że z tej łódki nici

"§5

Zastrzegamy sobie prawo nieznacznych zmian cen w przypadku wahań waluty lub wzrostu cen u naszych kontrahentów w czasie obowiązywania oferty, oraz nierealizowania niektórych (szczególnie błędnych) zamówień po wcześniejszym wyjaśnieniu przyczyny."

Allegro działa trochę inaczej na zasadzie umowy cywilno-prawnej i tam musiał by ją sprzedawca sprzedać za tyle za ile wystawił.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.