Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
jedynie z red arc-kiem 10400 lekko leci na pysk

lepiej na pysk niż odwrotnie, dolnik pod ramieniem trzymaj i będzie dobrze, zresztą większosć wędzisk po zmontowaniu z kręciołkami leci do przodu można doczepiać jakieś taśmy ołowiane, ale ja nie stosuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo szukałem kijka tzw. uniwersalnego :razz: i chyba znalazłem i kupiłem Mikado Archer 2,8 5-25 gr Nowość na 2009r. Machałem kilkunastoma kijkami i ten coś miał w sobie. chyba się sprawdzi........ :?:

A prawdę mówiąc to żona mi to sprezentowała na Mikołaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy na forum, o sobie napiszę w osobnym wątku, a teraz o zakupach.

Mikado Diplodocus spin do 270/40g ma to być kij w miarę uniwersalny na rzekę pstrąg, może troć i na szczupaka.

Jeśli ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tym kijem to bardzo proszę o opinię, nie mogę znaleźć nie internecie a kupiłem z radą sprzedawcy i zaprzyjaźnionego eksperta.

Kij sprawia wrażenie bardzo solidnego ale, chętnie poznam opinię użytkowników.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poco ten pilot wam ???
Bo na pilota świetnie biorą sumy :wink::mrgreen::mrgreen::mrgreen: ,żartuje sobie oczywiście ,pilot do lampki ,nie świecisz non-stop tylko w czasie holu ryby ,a nie stać mnie jeszcze na lampkę Foxa gdzie sygnalizator w czasie brania zapala powiadomienie i lampkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka lampke dostaniesz w castoramie lub obi ale niestety nie wiem jaka cena ale pewnie zblizona
Masz racje ,tyle tylko że nie bede podróżował po Polsce za lampką :wink:
Brewerie te ludziska wymyślaja
:wink::mrgreen: Edziu Pożyjom uwidzim :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek 307h

witam ja dzisiaj stałem sie posiadaczem tyczki samoróbki o długosci 9metrów z topem do kubka i 1 szczytówką wymienną na inny zestaw wspólnymi siłami z panem z wędkarskiego zrobiliśmy z batów york race jaxon adventure i takich tam podobnych i tak oto powstała tyczka nawet fajna tylko strasznie ciężka bo z włókna szklanego zobaczymy ile pociągnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek 307h

nie bo niesposiadam cyfrowego aparatu a do komy nie mam usb tak że przykro mi ale idzie takie coś zrobić właśnie przed chwilą z resztek zrobiłem 2 tyczke ta ma 4metry i 67cm

a tak z zakupów to właśnie dostałem prezent od siostry spławik stały do bata dragon haczyki sraxona 6 na leszcza guma bardzo warda nie znam firmy bo nie była w foli taka z oczkami 3d obrotówkę dragona nr 1 i gume predator 3 żóltą z czarnym grzbietem

jak chcesz to pokombinuj albo prześlij matki to ci zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem kilkadziesiąt paproszków i trochę jigów na zimowego okonia będzie jak znalazł chyba, że starorzecze Wisły zamarznie :roll: Pod choinkę jak dobrze pójdzie to Mikołaj przyniesie kijka Team Dragona :wink:

mozna wiedziec jaki model ? ja mysle o 2,75/3-12g

a co do ostatniego zakupu to był kij shimano nexave match 390FA 5-20g calkiem przyzwoita maczowka no i kosztowala mnie dosc niewiele :P testow jescze niebylo i raczej do marca nie bedzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.