Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec:

18 Lipca wyjeżdzam na 10 dni na Mazury i nie wsiadłbym do samochodu bez uprzedniego przygotowania :cool:

1. JAXON CRYSTALIS FEEDER 3,3m 30-70G do tego kołowrotek Jaxon Topas TP 400

2 Konger VEGA TRAVEL 3,3m cw. do30gr i Jaxon Topas TP 400

3 Zyłki, haczyki, siatkę, podbierak, krzesełko :smile::smile: , zanęty, Pellety (razem około 15kg). podpórki, itp...

Teraz zostało tylko przygotowanie psychiczne :lol: po powrocie zdam relacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
JAXON CRYSTALIS FEEDER 3,3m 30-70G

Mimo że to Jaxon (niektórzy mają do Jaxona uprzedzenie :smile:) to fajny kijek, kumpel ma takiego i naprawdę mi się podoba.

18 Lipca wyjeżdzam na 10 dni na Mazury

Też tak chce... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem nowy dolnik do swojego nieszczęsnego Millenium Sea trout. Okazuje się że prawie wszystkie mają tak źle spasowany uchwyt kołowrotka i koledze zajęło sporo czasu wyszukanie dolnika z mniej więcej dobrze dopasowaną nakrętką. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu - koniec z Dragonem, koniec z chłamem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Holik

No i ja dziś dokupiłem szpargałów żeby mieć wszystko nad morze. Poszło po kolei: 4 koszyki zanętowe , 6 ciężarków ołowianych , 2 rureczki anty. , 20 krętlików , 10 haków nr.1 , przyponówka dragona(0,18mm) , atraktor zapachowy-krew Traperka i 2 szpule żyłki Gladiator do testów. Jest to fajny patent ponieważ na szpuli mieści się 150m żyłki , za szpulę buli się 7 zeta a w całym opakowaniu jest kilka szpul i wszystkie są połączone żyłką(ciągła przez wszystkie szpule). Więc za 300 m żyłki zapłaciłem 14 zł . Zobaczymy co z tego będzie. W sobote jeszcze tylko robale , zanęta i wieczorkiem na 2 tygodnie laby :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągle coś kupuję.. :roll:

a to koszyczki bo się jakiś zerwał, a to zanętę bo się skończyła, a to rurkę antysplontaniową, a to nowe pinki, a to stopery gumowe bo się skończyły, ciągle coś się kończy i ciągle coś kupuję.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę za mało miejsca na myszowanie myszą.

Ja mam takie biureczko prawie identyczne,

Moja ma od podstawki do klawiatury wysówaną podstawke na mysz :D :D :D

Przypuszczam, że Tomek1 też ma taki bajer :D

Super wygodna jest i nie zamienił bym na nic innego i polecam wszystkim. ;)

Przeszło pół roku mam takie biureczko na kompa + książki i zeszyty + płyty + WŚ :D

Krzyś

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem wędzisko Jaxon Favourite Feeder 3,30m 20-80gr, rurki antysplątaniowe, koszyczki 10,15gr, żyłkę nie pamiętam nazwy :P wiem że jest bardzo dobra (12,90zł) chcę żeby starczyła na długo :D, haczyki Gamakatsu leszczowe i płociowe (7,8,10,12), zanęta Dragon Magnum Leszcz, Kopra-Melasa, Kołowrotek Jaxon jakiś tam :P też nie pamiętam :P jutro będe wszystko składał do kupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.