Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

ja dzisiaj zakupiłem drugi elektroniczny sygnalizator brań, gracke do niego, 2 paczki swietlików i zyłke... :D

a ten sygnalizator to jaki ?? taki jak poprzedni ?? sprawdza sie ?? moze cos wiecej powiesz ... jakas fotka albo lepiej link do sklepu jakiegos ( tylko to pewnie jedynie przez PW )... tez sie zastanawiam i nie bardzo wiem ile nalezy wydac zeby wiedziec ze nie wyrzuca sie kasy w bloto ... bo wle wydac 100 na porzadny niz 20 na smiec.

A czytac Pan umiesz :lol::cool:

Tylko i wylacznie prosilbym o wstawianie fotek robionych przez nas, a nie katalogowych.

:lol::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Ja za ten pierwszy (linea effe wave carp) dałem 55 złotych 2 lata temu.

hpim3515ab3.th.jpg

A za ten nowy ( larus ) dałem 40 złotych.

hpim3514xd8.th.jpg

Ten starszy działa super, a ten nowy, jak narazie po "testach karteczkowych" wygląda ze bedzie działał jeszcze lepiej :mrgreen: :mrgreen:

Obydwie maszynki mają regulacje barwy dzwięku, i głośności, i wyjście na centralke. Zasilanie z popularnej bateri 9 Volt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w nocy przeszły testy, i moge je śmiało polecic :D

Dzisiaj kupiłem latarke "czołówkę" :mrgreen:

Kup do niej dwa zestawy akumlatorkow mi akumlatory na pracy 8LED (z 21 ) nie wytrzymuja calej nocki. Nie wiem czy to zwykla sciema co pisza na opakowaniu latarki czy moze akumlatorki maja juz po prostu dosc ... niby 1000mAh ale juz wiekowe ( prawie rok ) i uzywane nieregularnie.

Ale czołóweczka na noc jest niezastapiona:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chcialem dodac to do poprzedniego posta ... ale 15 min minelo i nie moge redagowac ...

coz ... ja ostatnio zamuwilem-zaplacilem i czekam na paczke takiego to ustrojstwa ...

Wazne dla mnie to ze ma szelki ... czesto chcialbym sie wybrac gdzies blisko na rybki skuterkiem ( nie wiecie gdzie to potrafi wjechac a Yaris czy Fela nawet nie mysla o tym ) wiec teraz czekam na paczka ... jak dojdzie to opisze i powiem czy warto.

http://www.f5.com.pl/lamasport/aukcja/3kom/oborotowy2.gif

cena 56 (67-z przesylka-przedplata)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby 1000mAh ale juz wiekowe
To następnym razem kup akumulatorki o pojemnosci 3000mAh będziesz zadowolony a cena prawie ta sama.
Wazne dla mnie to ze ma szelki .
A jaka firma.Zawsze miałem pokrowiec z jednym paskiem ,mordęga byla nie ziemska ,ale jak kupiłem pokrowiec na szelkach to innego już nie chce .Ja oczywiście kupilem Anakondy ,coś przywiązałem się do tej firmy i nie żałuje dobra niemiecka jakości ,choć wiem że szyte pewnie w chinach. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek , ja kupilem na allegro. Co do jakosci to jeszcze d konca niewiem. wg opisu gruba codura. Wg kupujacych i opiniujacych towar sprzet porzadnie wykonany ale maja sporo negatywow za nieterminiowosc przesylek. Jak to ze mna bedzie sie przekonam. Jesli chcesz podesle Ci linka na pw do aukcji. Maja rozne dlugosci, pojemnosci ilsci keszeni.

1 kieszen - jedna szelka

2-3 kieszenie - jak plecak

kazdy pokrowiec ma 2 bocznie kieszenie , jedna na podbierak, druga na wedkarskie badziewie. Szyja kazdy rozmiar. Przekonalo mnie do kupna to ze to jest producent i robia to w Polsce. Po pierwsze nie jest to ww chinszczyzna i mam nadzieje ze jakosc bedzie przyzwoita dwa ... no w koncu trzeba napedzac nasza koniunkture ... to jest dzisiejszy "rynkowy patrityzm" :)

Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za to na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docent: Zamówiłem to samo w niedziele. Ja zamówiłem za pobraniem pomyślałem, że szybciej wyślą, żeby mieć szybciej kase :wink: Dostałem emaila w poniedziałek, że towar wyślą do 7 dni. Poczekam do poniedziałku, jak nie to pisze do nich. Zauważyłem, że mają straszny popyt na te pokrowce, może cena tak mobilizuje ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie myle sie to na zdjeciach jest pokrowiec robiony przez firme z Czestochowy

Zamowilem sobie przed sezonem wlasnie tam pokrowiec

Kontakt mailowy bylo ok na paczke czekalem kilka dni (na pewno mniej niz tydzien ale dokladnie nie pamietam ile)

Jesli kupowaliscie na allegro to wpisujcie w przelewie nick i najlepiej numer aukcji :cool:

Mi sie podoba moj pokrowiec ale moze dlatego ze pierwszy :lol::twisted:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem za pobraniem, więc nic nie muszę wpisywać. Smuci mnie to bo dzisiaj był ostatni dzień kiedy obiecali wysłać a maila nie dostałem :/ Napisałem im już następnego ale moja cierpliwość się kończy. Ostatnio zakupiłem żyłeczki Mikado Technicline żeby nie było że offtop. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem za pobraniem, więc nic nie muszę wpisywać. Smuci mnie to bo dzisiaj był ostatni dzień kiedy obiecali wysłać a maila nie dostałem :/ Napisałem im już następnego ale moja cierpliwość się kończy. Ostatnio zakupiłem żyłeczki Mikado Technicline żeby nie było że offtop. Pozdrawiam

Ja dostalem tylko maila pierwszego dnia -"Przyjełam zamowienie" potem kontakt sie urwal ... jednak spodziewalem sie jaj z dostawa ... wystarczy poczytac komentarze. Jednak z komentarzy wynika rowniez ze towar dociera zawsze i jest dobrej klasy ( bez dopisku "za ta cene" ). Wiec wyszedlem z zalozenia ze jesli ktos jest wkur.... tak ze stawia negatyw ale dodaje ze towar pierwsza klasa to towar faktycznie jest dobry i warto kilka dni wiecej poczekac ... szczegolnie ze sesja i wogole teraz sie jakos nie przyda na dniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zapomniałem gdzie się to reguluje.

tym się nie reguluje, jak zaczniesz coś manipulować przy nim to po braniu, (czyt. spier....)

po prostu cza czekać aż zesra się na wędzisko wtedy masz pewność że sandał wziął,

i po takim zasygnalizowaniu brania masz pewność że możesz zaciąć,

otttttt, cała tajemnica :mrgreen::mrgreen::mrgreen::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym się nie reguluje, jak zaczniesz coś manipulować przy nim to po braniu, (czyt. spier....)

po prostu cza czekać aż zesra się na wędzisko wtedy masz pewność że sandał wziął,

i po takim zasygnalizowaniu brania masz pewność że możesz zaciąć,

otttttt, cała tajemnica

Dzieki Andi za rady :mrgreen: widze żeś obeznany w temacie. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.