Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość wobler129

sandacz to jedne z najlepszych wobków. Każdy najlepszy łowca ma parę tych wobków w skrzynce. Mnie się skończyły i zamówiłem 3 dni temu 4 sztuki :) Są na prawdę ok :) Ja wziąłem je ze względu na pstrążki i okonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki! zamowie razem z salmiakami. W przyszlym roku zapisuje sie do pzw i na warte :twisted: Wiec sie zbroje powoli, bo jeszcze mam mase wydatkow gruntowcy i feedera, krzeslo, nowy podbierak brrrr :lol:

A na klonka i jazia co proponujecie myslelem o hornetach salmo ale troche drogie, ivandery beda ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
A na klonka i jazia co proponujecie myslelem o hornetach salmo ale troche drogie, ivandery beda ok ?

Szczególnie małe wobki. Invader jest ok, ale większe szanse będziesz miał na mniejsze wobki do 2,5cm. Polecam Dorado Magic 1,8cm - jak dla mnie wersja z piórkami, ale inne są równie skuteczne ;) Szukaj rękodzieł Pana Mleczki, Pana Gusmana, Pana Pawlosa. Te wobki są dobre. Dorado Alaska - chyba najmniejszy to 2,5cm. Owadopodobne szczególnie w okresie wysypu owadów.

Owadami łowi się w szczególności tak: prowadzisz wobka w miejscach obfitych w klenie i jazie - smużąc powierzchnię, stosując liczne przerwy - sprawia to wrażenie owada walczącego o życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sadzicie o Ivanderach Dorado bo cena przystepna
Są to najlepsze ze stajni Dorado. Mówisz cena przystępna, a gdzie je kupujesz w dobrej cenie? no i tak aby był wybór kolorów i wielkości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie cena jest tu ok choc napewno mozna dostac taniej ale na ilosc roznych modeli naprawde nie mozna narzekac. Ja raczej zakupie najmniejszy modele bo szykuje sie na klenie i jazie ostro na wiosne. Wlsciwie cena jest podobna do salamiaczkow horneta i tiny roznica 1-3 zeta ale czas poszerzac horyzonty o nowe firmy hehe.

http://www.fishing-mart.com.pl/pl/products.php?groups=5&assortment=20&producer=97&kind=526

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandacz, dzieki :lol: fishing-mart jest akurat najdroższy w necie . Myślałem ze znasz coś innego.

A gdzie jest najtaniej? :?: .

To wszystko zależy co chcesz kupić? Jak będziesz miał pytania wal na PW z przyjemnością podpowiem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem tez woblerki tyle ze 4 sztuki firmy Dorado

Czy to "przeklamanie" na fotce czy maja rozne mocowanie steru i podgiecie oczka :?:.

Pozdro-Radek.

tak więc 1 i 3 od lewej mają oczka skierowane do dołu< pytanie cyz to źle>, a stery we wszystkich w jednakowej odleglosci i pod tym samym kątem zamocowane.

Dzięki KERI że tak wierdzisz, a zobacyzmy czy się sparwdzą w moich rękach :wink:

jak coś złowie to na 100% dam znać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy taka duza glowka to takiego kopytka nie jest za duza?

Wielkość czyli średnica im jest większa tym główka jest cięższa. Także jezeli potrzebujesz ciężka głowke to tez ona jest duza. A jak montują do takich duzych główek małe haki to znaczy, że nie ma to wiekszego znaczenia na połów. To jest moje skromne zdanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ok dzieki wielkie ;) zazwyczaj lowie z brzegu wiec ciezka glowka sie przydaje a jesli to nie ma wplywu na brania to dobrze ;) Zaczynam przygode z gumami no nie liczac paprochow i nie mam doswiadczenia co do nich i chcialem sie dowiedziec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chce obstukać porządnie 8 metrowy dół w wieprzu to musi być minimum tyle .

No wlasnie oto mi chodzilo ze potrzebuje dalekich rzutow i przydalo by sie oblowic kazde miejsce ;) Swoja droga to ja tez bede teraz zaczynal ze sandaczami

Pozdrawiam i dzieki wszystkim za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.