Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

A ja kupiłem kołowrotek. A mianowicie shimano catane 1000RA (ktoś kiedyś napisał że wygląda jak kołowrotek podlodowy... miał rację :wink: ), do okoni i pstrągów.

Następna pozycja na liście zakupów to okoniówka TIGER CROSS MAX Kongera :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Zapomnialem dodac ze to druga taka sama wedka w moim posiadaniu. Popszedniego kupilem w kwietniu ale niestety przez nieuwazne zmkniecie bagaznika z dwuczesciescowki zrobila sie trzyczesciowka. Dlczaego drugi taki sam - poporstu sprawdzil sie a w dodatku uniwersalny jest dosyc lowi sie nim przyjemnie paprochami jak i woblerkami i obrotowkami.Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś szybko :mrgreen:
No z tego trzeba się cieszyć :wink: Im szybciej tym lepiej.
U mnie się dopiero zaczną i trwają do marca :shock:
i u mnie też będą tyle trwały :wink: Ale "najważniejszy sprzęt już kupiony :mrgreen: Teoretycznie jeszcze tylko żyłka i mogę łowić :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Teoretycznie jeszcze tylko żyłka i mogę łowić :wink:

Teoretycznie jeszcze ciężarki, stopery, pletka na przepony, igły nowe do kulek, sygnalizatory, ciepły śpiwór, lampa do oświetlenia brzegu, mini kucheneczka na gaz bez przewodowa - bez prącd, 2x sztyce do widełek bo ze stoiskiem karpiowym nie wyszło :twisted: bo kupiłem kręcioł nowy i resztę sprzętu do kulek i też mogę łowić :lol::lol::lol:

Chyba, że o czymś zapomniałem jeszcze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

igły nowe do kulek, sygnalizatory
to już jest
ciepły śpiwór, lampa do oświetlenia brzegu, mini kucheneczka na gaz bez przewodowa - bez prącd,
mi niepotrzebne. Nie jadę na biwak tylko na ryby. Komfort na 2 miejscu. Wystarczy namiot.
2x sztyce do widełek bo ze stoiskiem karpiowym nie wyszło
tata zrobi (mam nadzieję)
ciężarki, stopery, pletka na przepony
To faktycznie mam jeszcze do kupienia+haczyki+zestawy(na początek)

Z tego widać że brakuje mi jeszcze około 50-100zł na żyłkę i ok.150 zł na ww rzeczy

wobler129, wydaję mi się że nie musimy mieć wszystkiego na początku! Z czasem zobaczysz co tak naprawdę będzie Ci potrzebne! Pewne minimum musi być i już prawie jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
wobler129, wydaję mi się że nie musimy mieć wszystkiego na początku! Z czasem zobaczysz co tak naprawdę będzie Ci potrzebne! Pewne minimum musi być i już prawie jest!

Może masz rację :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
To widzę ze karpie już muszą "dygotać" przed wami ,zbroicie się ostro.

Ma się rozumieć :grin:

Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

wobler129, szkoda że nie możemy sie gdzieś ugadać na zasiadkę :neutral:

No jak dla mnie to troszkę daleko :cry: Zawsze chciałem tam w Waszych okolicach być, Maniek myślę, że by mnie dużo nauczył i na zlotach bym był bo bliżej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Podobno z tego powodu część wyjechała już do Irlandii

:lol::lol::lol:

Ja w następnym roku biorę się za karpie, sandacze i okonie, ale wiosną - szczególnie karpie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam zimowe zakupy;)

Na razie pod choinkę kupiłem sobie York Attacker Feeder 330/100

w planach spinning i bolonka.

U żony zamówiłem sobie pod choinkę kołowrotek, nawet trochę ją naprowadziłem (dałem linka w necie :mrgreen:) jaki, zobaczymy jak sie spisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.