Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Z tego co się orientuję, to Samsung robi jedne z lepszych wyświetlaczy LCD i jak napisał artech, wiele firm wykorzystuje je we własnych wyrobach
Szkoda tylko, że mają też matryce od Samsunga tak samo zresztą jak Sony :twisted: :twisted:

tylko koledzy jak kupisz telewizor z plakietką LG, albo sony to niezależnie od tego jaką ma matrycę i inne podzespoły w każdym większym mieście jest co najmniej jeden autoryzowany serwis.... a jak zepsuje się samsung, to na pytanie o naprawę lub serwis odpowiedzią jest śmiech.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej stronie nie wygląda to źle

kurcze nie wiem jak gdzie indziej, ale sprawdzałem poznań i jestem w szoku.... serwis na składowej prowadzi chłamsunga chyba od niedawna, bo znam ten serwis, wcześniej prowadził LG, sony i philipsa.... być może się z samsungiem poprawiło.... kto wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1, toż to Flektran Bundeshwery
:mrgreen:
Kupię jeszcze taką i będę miał komplet
Czyli jak się spotkamy to pomyślą, że my bracia :wink::lol:
Tomku wiela to?
20 zł na allegro, nowe, nie używane. Czy się sprawdzi? Sprawdzę dzisiaj- na zdjęciu wygląda na cieplejszą niż na żywo, ale jak mówię życie pokaże. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600 koni

599.99

A tak na serio dostałem od znajomego :)

leżał 10 lat w szopie :)

Teraz się remontuje :) myśle że we wtorek będe już mógł jeździć :)

tylko potem trzeba go zrobić estetycznie :)

a na wiosne czarny mat ;]

Będzie czym na rybki jeździć

PS, sztornik, coś Ci się nie podoba w tym kadecie :) ?

Zbiornika nie ma bo sie czyśći w domu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak zepsuje się samsung, to na pytanie o naprawę lub serwis odpowiedzią jest śmiech.....

Mam lodówkę Samsunga, niestety stało się tak, że po pół roku musiałem skorzystać z serwisu. Zadzwoniłem opowiedziałem o co mi chodzi a pan grzecznie zapytał czy wizyta serwisanta o 18:00 mi odpowiada :shock: Był za 5 szósta, wymienił pęknięty wiatraczek i na wszelki wypadek całą wiązkę kabli od wiatraczka. Po trzech dniach zadzwoniła do mnie pani z Samsunga z pytaniem czy zadowolony jestem z serwisu.................... byłem zadowolony :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja kupiłem do naszego ukochanego hobby wczoraj

-lakier domalux

-farbe biała nitro

-3 lakiery do paznokci... :lol::lol::lol:

-kleje super glue i wikol bo distalu nie było :???:

Oczywiscie wszystko do produkcji woblerow :mrgreen:

Jutro zaczynam z tym wszystkim działac :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.