Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

No to uzupełniłem zapas kopytek, twisterów, przyponów, a co najważniejsze w końcu dorobiłem się konkretnego chlebaka, żeby móc zabrać nad wodę wszystkie niezbędne cuda. Jak nic nie stanie na przeszkodzie jutro wypad nad Wisłę ze spinem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie super wedka no i tania lowilem na nia od czerwca i nie zaluje ze ja kupilem Dobry zakup ;)

dzięki za komentarz (ze względu na cenę nie wiem co o niej myśleć-ale przetestuję ją dobrze :cool: ). Możesz mi napisać jakie największe ryby łowiłeś tą wędką i czy miałeś z nią (wędką)jakieś problemy????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komentarz (ze względu na cenę nie wiem co o niej myśleć-ale przetestuję ją dobrze ). Możesz mi napisać jakie największe ryby łowiłeś tą wędką i czy miałeś z nią (wędką)jakieś problemy????

hmmm... lowilem nia karpie liny karasie i to nie male i nie mialem z nia zadnych problemow glownie lowilem nia na grunt i nie moge na nia powiedziec zadnego zlego slowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za te overtime'y

Dolkadnie :smile: ,a teraz bede "ciulal" na LCD.Pewnie Samsunga-40".Ale zdecyduje malzonka(tak jak przy kinie :!: )-bo estetka :wink:.

Też chętnie bym się tak pocieszył

Wierz lub nie ale zamienil bym je za tego "dzisiejszego".Jeszcze "czuje to ostatnie targniecie :!:.Nie byl "chory" :!::sad:.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce chłamsung to najwięszy błąd

Popieram w 100% Telewizory samsunga to wielkie niedomowienie, wszystkie robione sa na ilosc i szybkosc o jakosci nie ma mowy to poprostu ładnie zapakowane g.... :arrow: bez urazy ale taka prawda ich produkcja polega na tym zeby masowo zalac rynek tanim chłamem... Polecam LG :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w IRE ale w polsce chłamsung to najwięszy błąd.... wogóle nie ma serwisu więc każda awaria i naprawa to koszmar.....

Tutaj NIC nie ma serwisu(takiego prawdziwego) :!: ,a gwarancje mozesz(nie musisz) sobie dokupic :!:.Czasem firmy robiac promocje dodaja gwarancje za darmo :smile:.

Popieram w 100% Telewizory samsunga to wielkie niedomowienie, wszystkie robione sa na ilosc i szybkosc o jakosci nie ma mowy to poprostu ładnie zapakowane g.... bez urazy ale taka prawda ich produkcja polega na tym zeby masowo zalac rynek tanim chłamem

Jak porownywalem parametry to przy "Real HD" telewizory Samsunga maja najwiekszy kontrast ,bodajze 1:15000.Reszta oscyluje w granicach 1:5000 lub 1:7500.

Nie ukrywam ze jestem skazany na "tanioche"- do 1500+/- :sad: .A Samsunga wybrala(chwilowo) malzonka ze wzgledu na obudowe :!: -Black Glass-.Choc i LG byl brany pod uwage :wink:.Dzieki za "info".Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.