Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość wobler129
na Jeziorze Goczałkowickim :mrgreen:

Dziś czytałem w starym piśmie wędkarskim o tym jeziorze - ponoć najlepsze łowisko sandała na południu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś również przyszła paczka :mrgreen: Cieszyłam się jak głupia :lol::lol::lol:

Spin Schimano Hyperloop i młynek Alivio 2500RB

Spokojnie mogę nawinąć żyłkę, odłożyć wędkę w kąt i patrzeć na śnieg za oknem :evil:

Jako, że było to moje pierwsze zamówienie sprzętu wędkarskiego on line, jednym słowem: jestem baaardzo zadowolona z obsługi w FM, jak również z realizacji zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mogę nawinąć żyłkę, odłożyć wędkę w kąt i patrzeć na śnieg za oknem
a to niby dlaczego?? Na pstrągi pora całkiem dobra :wink:

Bo zimno i świata nie widać tak ten śniegowy puch sypie. Do tego wstrętne wiatrzysko :evil:

Jeszcze mnie wygwiździ, a nie mam zamiaru znowu się pochorować, dopiero co wyzdrowiałam :wink:

a dziś dzien wędkarza

Nooo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

keri te wobki będą wisiały nad biurkiem i zdobiły pokój albo będę nimi karmił bobry - jeszcze się nie zdecydowałem :mrgreen:

A tak na serio to nie wiem po co mi ten 19cm - ale nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać - lepiej mieć niż nie mieć i potem żałować :lol::mrgreen: Chociaż z drugiej strony to taka 70-tka powinna bez trudu go łyknąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem trochę paproszków mikado i relaxa. Herbaty, śliwki, brązy, motory, perełki. I do tego trochę główek mustada - micro.

Wykonanie i przyjemnośc wędkowania ma sie nijak do niskiej ceny.
Kongery tak mają :wink: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi proszek do prania to jakie ciasto bedziemy jedli

Bomboladę z polewą czekoladową :mrgreen:

Jutro końcowe zakupy: żyłka i główki jigowe.

Reszta obrządków przedświątecznych i sru nad wodę testować nowy sprzęcik :twisted:

P.S. Może drogę odśnieżą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bomboladę z polewą czekoladową

?????????????????????????????????? prosze jasniej bo nie wiem czy lubie:P

Bardzo bombowe ciacho, w konsystencji podobne do czekolady z bąbelkami, wersje mogą być różne naturalne, kokosowe, czekoladowe z polewą według uznania :mrgreen:

Przepisu nie podam, ponieważ to tajemnica rodzinna :twisted:

Wracamy do tematu, kupił dzisiaj ktoś coś ze sprzętu lub akcesoriów wędkarskich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.