Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Ja musiałem kupić 150 metrów żyłki do spina bo poprzednią sumek mi po kamieniach przeciągnął i zrobiła się chropowata i matowa ja sznurek i to na całej długości. Ponownie wybór padł na Colmic Race "18". :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK

Ja dzisiaj kupiłem wędkę Dragon Mystery XT Contact Jig 2,70 ,3 - 20 - wklejanka :]

300 m Sufix Primo XP

Kołowrotek rezerwowy Dragon Viper FD830iT

300 zł w plecy ;p :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wyjazdem z ukochaną moją na tygodniową wyprawę wędkarską poszło trochę kasy. Z ważniejszych:

Wędzisko Browning Syntec Power Match

Zanęty, atraktor i dip Trapera

Haki Owner 6,8,10 oraz 2 haki na trupka

rurki anty i koszyczki 25 i 30g

żyłka 0,18 150m trabucco s-force

trochę małych twisterów ripperów i główki

2 wobki

2 latarki

waggler 8g

okulary dla mojej <3

zakupyhz1.th.jpg

No i trochę bzdetów których nie widać na zdjęciu typu ubrania i jedzonko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem swoją okonióweczkę z naprawy, oraz kupiłem jokersa na jutrzejsze łowienie-zobaczymy co w wiśle piszczy :lol: . Jak nie będzie się nic działo to przerzucę się na okonie :wink: , bo w końcu juz mam z czym :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;-))

Wypłatka za staż była wiec zakupilem rzeczy które są niezbędne tj. pokrowiec i podbierak a do tego jeszcze wędeczke, tak żeby dobić do 200 zł i załapać sie na darmową przesyleczke ;)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/24dd35e2e723bad7.html

Pokrowiec Cormoran 150 cm 3 komorowy, cena 86 zł

Podbierak Jaxon 3 m, cena 49 zł

Wędka Konger Carbomaxx fedder 3,6m cw. do 120gr, cena 76zł

Niestety okazało się, że wędka ma lekką wade i teraz pytanie do was czy będzie to jakoś bardzo przeszkadzało podczas wędkowania.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96a3e24a879381ce.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57386970d06c17bf.html

Jak widać na zdjęciu środkowa, przelotka w środkowym składzie jest krzywo przytwierdzona o okolo 5mm.

Nie wiem czy to jest jakaś duża wada i czy reklamować ją u sprzedawcy ( allegro )

Doradźcie mi prosze czy mieliście podobne sytuacje i jak postąpiliście, zastanawiam sie czy będzie to jakoś kluczowo wpływało na komfort wędkowania, jeśli tak to odsyłam ;).

Ps. albo jestem ślepy albo co ale nie znalazlem żadnego działu w którym można by spytać o konkretne problemy z sprzętem, myśle że taki dział mógłby sie przydać.

Pozdrawiam Krzyś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. albo jestem ślepy albo co ale nie znalazlem żadnego działu w którym można by spytać o konkretne problemy z sprzętem, myśle że taki dział mógłby sie przydać.

zapraszam tutaj lub do okulisty :wink:

pytania o problemy ze sprzętem póki co wstawiamy po prostu w dziale dotyczącym danego typu sprzętu....

być może jeżeli będzie więcej postów z pytaniami o naprawy sprzętu warto będzie zwrócić się do admina by wziął pod rozwagę dodanie kategorii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Holik

A ja tak : Krętliki , haczyki nr 2,4,6,8 plecionka na przypony , drabinki na przyszłość , krew susz.2x, obrotówka,wahadło , ciężarki 70 i 85gr , rosówki 5 pudełek bo tanio w decathlonie, dendrobena. I Moge jechać nad bałtyk :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędka Konger Carbomaxx fedder 3,6m cw. do 120gr, cena 76zł

Od niedawna i ja jestem posiadaczem takiej wędki i powiem, że póki co sprawuje się całkiem nieźle, ja dałem za nią 83 zł. w normalnym sklepie wędkarskim i mogłem ją dokładnie obejrzeć na szczęście z przelotkami wszystko było ok :lol: myślę, że ta przelotka nie powinna Ci przeszkadzać ale ja bym to reklamował chyba, że będzie to duży kłopot w ostateczności zawsze możesz sam coś przykombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak widać na zdjęciu środkowa, przelotka w środkowym składzie jest krzywo przytwierdzona o okolo 5mm.

Nie wiem czy to jest jakaś duża wada i czy reklamować ją u sprzedawcy ( allegro )

Doradźcie mi prosze czy mieliście podobne sytuacje i jak postąpiliście, zastanawiam sie czy będzie to jakoś kluczowo wpływało na komfort wędkowania, jeśli tak to odsyłam

Nie wiem jak Ty ale ja uważam, że to jest całkiem spora wada, ponieważ nie widać prześwitu przez te przelotki i żyłka na pewno nie będzie przebiegała przez nie prosto. Nie jestem pewny do końca jaki to ma wpływ na komfort łowienia ale wydaje mi się że na użytkowanie wędki już tak. Nie chodzi mi tutaj nawet o odległość rzutu, która na pewno będzie krótsza niż poprawnie uzbrojonym kijem ale pod dużym obciążaniem kijek może się przez takie dziwne rozmieszczenie przelotek złamać. Ja bym to reklamował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.