Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

a ja kupiłem dwie te wypasione gumy javallon imakatsu 16 cm prosto z japoni podobno, kiedy zobaczyłem jak zachowują się w wodzie nie mogłem się oprzeć chociaż 16 zł za jedną + haczyki po 3,50 no i koszt przesyłki

mam nadzieje że było warto.......

bo jak zerwe przy pierwszym wyjezdzie to nie wiem co zrobie :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-zanęta leszcz specjal

-copra melasse

-coco belge

-atraktor zapachowy "miód"

-ciasto piernikowe

-kukurydza konserwowa

-płatki jęczmienne

-haczyki nr 6 "OWNER"

Typowo leszczowy zestaw :grin: . Dodam, że zakupów dokonałem po podpowiedzi z innego postu. Za wszystko zapłaciłem dokładnie 37 zł. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrzydzać co nie ma ale radze podwójną
wiem, mam Super GT z podwójną i na żadną inną bym nie zmienił

:mrgreen: Tyle ze podwojna nie jest dzis "trendy" :mrgreen: .Cienka, polerowana(bez lakieru) i lekko wygieta to dzis No.1 :!::wink: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zawitaliśmy do Sulejowa, i nabylismy takie cuś do lekkiego remontu :mrgreen:

IMG_1319.jpg

Facetowi zabrali kartę wędkarską (ciekawe za co swoją drogą :roll: ), wiec wyprzedaje wszystko, łódź robił sam, pływał nią po zalewie Sulejowskim.

Stan idealny w zasadzie trzeba tylko zedrzeć farbę położyć nową matę z żywicą i pomalować - koszt zakupu: 150 pln :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłem dwie te wypasione gumy javallon imakatsu 16 cm prosto z japoni podobno, kiedy zobaczyłem jak zachowują się w wodzie nie mogłem się oprzeć chociaż 16 zł za jedną + haczyki po 3,50 no i koszt przesyłki

mam nadzieje że było warto.......

bo jak zerwe przy pierwszym wyjezdzie to nie wiem co zrobie :sad:

Napisz w tem."jak było na rybach"(eee... czy jakoś tak) jak sie sprawuje ta przynęta:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś aparat zakupiony ! ! !

Canon PowerShot A590 IS

Wreszcie bede uwieczniał rybki nie z telefonu z badziewną jakością tylko z porządnej kompaktowej cyfróweczki :> :P

Pierwsze rybki juz zdjecia mialy, nie za udane ale sie naucze ;)

a452cee4747b6fadm.jpg

Pozdrawiam Krzyś ;)

Ps. Tak jak pisalem po maturkach sie rozkręce z postami i z samym wędkarstwem ;)

Jeszcze kilka zakupów mnie czeka w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.