Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Match: Wędzisko Mikado T-Rex Match 4,20m do 25g za 178zł, babka ze sklepu mówiła, że z matchówkami-teleskopami jest bieda. Żyłka Dragon Maxima Match & Feeder 300m, 0,16mm 3.65kg 26zł. Teraz się zacznie prawdziwy match.

Spinning: 5x przypony stalowe

Heavy feeder: cieżarki 50g, rurki antysplątaniowe.

Zanęta czerwona trapera karp, robaki.

Jutro lub pojutrze testy nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj feedera Mitchell 3,90 c.w.40-80g i żyłkę do feedera 0,18. Chciałem Mikado UV ale Pan, który prowadzi sklep powiedział, że zerwał z Mikado raz na zawsze. Kijek prezentuje się naprawde dobrze. Testy nad wodą pewnie dopiero za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz w sklepach trwa posezonowo-letnia wyprzedaz ,malzonka wyciagnela mnie na zakupy lezakow,turystycznych krzeselek i podobnych "gadzetow". Wybralem dla siebie trojnogi stkladany stolek i smieszny stolik za 5 E 6da852c027a7ada6m.jpg.

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem nową żyłkę do feederka - Black Magic feeda line: http://arnal-fishing.abc24.pl/default.asp?kat=19073&pro=255355 (poprosiłem o coś naprawdę mocnego :lol: i dostałem... Ja sobie nie poradziłem, żeby urwać ją na węźle :cool: ). Tak jak Tomku mi poleciłeś nawinąłem ją prawie pod rant szpuli. Ciekawe jak się sprawdzi :twisted:

Na podkład zostawiłem tą starą, i weszło mi jeszcze do tego 150m :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nie pochwaliłam, że w końcu kupiliśmy fotele karpiowe :mrgreen:

Jeden z regulacją jeden bez, ale są rewelacyjne.

367320635

I żyłeczkę do matchówki konger, dwukolorowa, maskująca :)

Jeszcze spławik 5 gr, atraktor o zapachu konopii (pierwszy raz spotkałam).

Zakupy w Bielsku bardzo udane :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Tomku mi poleciłeś nawinąłem ją prawie pod rant szpuli. Ciekawe jak się sprawdzi :twisted:

Na podkład zostawiłem tą starą, i weszło mi jeszcze do tego 150m :shock:

:shock::lol: Zobaczysz, że zarzucanie stanie się dużo łatwiejsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trini jak będziesz na rybach to potem zdaj relację jak się sprawdza ten atraktor z konopi

Bardzo chętnie, tylko problem jest taki, że co się może sprawdzaćna jednym zbiorniku na innym niekoniecznie, ale relacje zdam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupilem wedke z wklejana szczytowka, taka w sam raz na klenie i pstragi - Mikado Feeling 2,40m cw do 10g :)

Ponadto spodniobuty Behr, mase DAM'ow Effzetow i Meppsow rozmiary 00/0/1 wszystko w kolorach czerwono/srebrny czarno/zolty czarno/pomaranczowy, 3 wobki wielkosci 2.5 cm na klenie kolory czarno-szary, zolto-czarny i uklejopodobny, do tego Salmo Slider model plywajaco-tonacy do 0.5 m w ubarwieniu karasia i jakies inne duperele :)

Zaraz po tym ruszylem stestowac wedke nad odcinek Slezy na Bielanach Wroclawskich. Od przejazdu A4 w strone Wroclawia. O tym w innym watku :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proszę o relację z siedzenia na tym fotelu, a w zasadzie z prawie leżenia :wink:

Przymierzam się do jakiego elektrostatyka z regulacją oparcia i podłokietnikami (na nocne gruntowanie) i nie wiem, czy brać takie coś, czy większy fk2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesio, Tomek używa tego fotela juz bardzo długo, więc pewnie powie więcej, ale ja powiem, że dla mnie są super ekstra wygodne, można na poręczy powiesić cos na smyczy np. aparat, czy wypychacz, fajnie się regulują nogi, każda osobno, więc nie ma problemu z ustawieniem się na nierównym terenie - siedzi się super wygodnie.

Wadą jest to, że nawet po złożeniu są duże, więc jak ktoś ma mały bagażnik to może mieć pewien kłopot np. wyjeżdżając z rodziną na wakacje ciężko będzie wszystko upchnąć... My mamy Astrę Kombi, jakoś się mieścimy, no z tym, że mamy 2 fotele - ale nie wiem jak to będzie z dłuższym wyjazdem...

Ale już nie wspominając o tych nielicznych wadach, siedzi się luksusowo :D

A większy jest zupełnie nie potrzebny uważam, że ten jest wystarczający dla każdego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klenie i pstragi - Mikado Feeling 2,40m cw do 10g :)
Na klenie, może tak (osobiście nie jestem za wklejankami na klenie) ale na pstrągi to raczej za lekki kijek. Na takim patyku możesz mieć problem z wyjęciem 40-staka :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś dotarły w końcu moje zakupy

Shimano Catana BX 2,7m C.W. 3-15g

Kołowrotek CORMORAN RODEO GTI 2000 11PiF

żyłki:

Dragon Maxima Spin & Cast 0,18mm 300m

Sufix green 0,25mm 600m

Teraz jeszcze paprochów dokupić i trzeba sprzęt przetestować

Mam nadzieję że sprzęt dobrze skonfigurowany i będzie się dobrze spisywał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artech, jak bede jechal na San czy rzeke obfita w 40taki, to sie pomysli, niestety z zaslyszalnych dzisiaj opinii o Kotlinie Klodzkiej i rzekach gorskich DS to uwazam, ze ten kijek wystarczy. Fajnie sie nim lowi :)

Planuje jeszcze ciagle zakup kijka o akcji semi parabolicznej z cw 3-18 :) Ten bedzie jak znalazl :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg37

Skoro Ci pokazał, to ja 10m od Ciebie hehehe :mrgreen:

No i dziś mały zakupik: elektroniczny sygnalizator brań Videotronic JV2 Junior, specjalnie na te nocne sandacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem pierwszy kołowrotek- Daiwa Samurai-3i 2500. Przełożenie 5,1, masa 305 g, przedni hamulec, i bajery typu ABS (co to znaczy w młynku?), infinite anti-reverse. Nie widziałem takiego na allegro ani w fishing-mart.

Cena 159 zeta. Chodzi fajnie, płynnie, wypróbuję w weekend. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Spectrum FD30 (Ilość łożysk: 4BB+1RB ; Przełożenie: 5,0:1 ; Pojemność szpulki: 0,20/230, 0,25/150, 0,30/110 ; Zapasowa szpulka) / 10-34-530 - sztuk: 1 - kwota: 104 zł.

2. Catana Spinning BX 270 M (Długość wędki: 2,70m ; Dł. transportowa: 140cm ; Ciężar wyrzutowy: 10-30g ; Waga: 191g ; Ilość elementów: 2) / SCATBX270M - sztuk: 1 - kwota: 131 zł.

3. Siglon V Premium 0,25mm 150m (średnica [mm]: 0,25 ; Wytrzymałość [kg]: 6,6 ; Długość [m]: 150,) / 12201-025 - sztuk: 1 - kwota: 16 zł.

Da rade ten zestawik ;) ??

Dziś zamowilem ( F-M ), w poniedzialek mi wysla... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajery typu ABS (co to znaczy w młynku)?

to system zapobiegający plątaniu się żyłki, najczęściej to aluminiowa szpula ABS zapewniająca dalsze rzuty i redukująca plątanie się żyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.