Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

ja w sprawie statywu do aparatu foto też mam taki .

nie zdaje egzaminu przy ciezkim aparacie sie składa pod jego ciężarem

nie ma stabilnosci na teleskopowych nogach.

Ale w cerfurze widziałem promo 1,30 wysoki za 40zeta po złorzeniu 40cm

z blokadą wysokosci i poziomnicą

Edmund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

a ja kupiłem ostatnio dwie jak dla mnie bardzo drogie rzeczy:

najpierw telefon Sony Ericsson K800i , bo K750i odmówł posłuszeństwa

a 3 dni później wędkę DAIWA Powermesh JIG 5-25 g.

a w przyszłym tygodniu jeszcze kołowrotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traper Melasa Bream 0,5l, ciasta Dragona na leszcza i ploc (takie za 1zl, suchy proszek ktory rozrabia sie z woda :D, bardzo fajna sprawa i tania) oraz konopie prazone 400g :) czekam az przestanie nieco wiac no i startuje ostro na ryby :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Zanęta leszcz 1kg

:arrow: Igła do przeszywania trupka

:arrow: Haczyki na węgorze i podwójne kotwiczki na sandacze

:arrow: Spławiczek BALSAX 1g (cholery 5,40zł za niego chciały, ale jak już wziąłem, to cyrków robić nie będę).

A w najbliższym czasie musze wyskoczyć do GO-SPORTU z reklamacją, bu w kabłąk mojej Okumy Dynadrag wtopiła się żyłka (ale nie z powodu temperatury, bo w pokrowcu w piwnicy jest ok 12-15 stopni). Dość głęboko, więc boję się, żeby mi się kabłąk nie połamał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiona SHIMANO CATANA 2500 RA

Dziś kupiony kijek feeder Carbomaxx 330/90 i żyłeczka dragona feefer super mimicry 0,22. Mam nadzieje że sprzęt da rade i będzie mi dobrze służył.Do tego jeszcze zanęta i robaczki :wink:6dbc8898d3759e48m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bolki biorą ale nie wszystkim :D

ostatnio dwa złowiłem 45 i 48cm - dopiero uczę się łowić ta rybę

Znajomy ciągle po parę sztuk łowi w naprawde ładnych rozmiarach, ale to jest konkretny zawodniki ;]

ps. widziałem na allegro że jakieś woby boleniowe wystawiałeś :wink: łowisz nimi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa kręcioły karpiowe cormorana pro carp pif 11br, żyłka daiwa (polecana przez Mańka :grin: ) kilka przyponówek karpiowych. Po medalowym karpiu postanowiłem zacząć przygodę z karpiarstwem. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. widziałem na allegro że jakieś woby boleniowe wystawiałeś :wink: łowisz nimi ?

hehe powiem ci że parę sprzedałem ..ale po konkretnych cenach.. dziwię się że wogle ktoś je tak drogo kupił :smile:

ale wobki są generalnie całkiem ok... są miejsca w których są świetne...

bardzo dobrze "latają" i ładnie pracują.. minusem jest że powolnie trzeba prowadzić w szybkim nurcie..

\Jak bedziesz chciał to ci podam na priv nr do producenta bezpośrednio i sobie zakupisz b. tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.