Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Regalica szukam rady


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Deuu, ja byłem w zeszłą sobotę, generalnie miałem nadzieję, że jakiś sandacz sie trafi, ale nawet brania nie miałem. Jak założyłem płytko schodzący woblerek, to miałem delikatne stuknięcia, ale nic nie chciało bardziej zainteresować się moja przynętą.

Ja sandacze narazie odpuściłem, wolę póki co polatać za boleniem czy szczupakiem :mrgreen: Powiem Ci że nie tylko ty masz takie delikatne stuknięcia w woblera a nawet kopyto na małej główce. Tłumaczę to sobie że jakieś okonie Kamikadze atakują przynęty. Niestety ale tego brania nie idzie zaciąć i sprawdzić kto sieje zamęt pod wodą :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Deuuu, napisz gdzie można połowić bolka, widziałem jak atakują ok 20 m od mojego stanowiska ale na nic nie chciał skubnąć, widziałem je przy moście koło ul przestrzennej od strony tej żwirowni czy piaskowni nie wiem co to dokładnie tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli interesuje Cię wypad na 1-2godzinki to najlepsza jest Cegielinka (bo z tego co kojarzę jesteś z prawobrzeża), szczególnie przy ul. Łozowej (oczyszczalnia ścieków) oraz betonowe nabrzeże pod mostem oraz na samym początku (jadąc od Enei) zaraz przy krzaczorach.

Z tego co dobrze kojarzę to mówisz o Moście Cłowym, więc powiem Ci że wyniki miałem tam słabe. Złowiłem może 3sztuki i to okołowymiarowe jednak tam boleń chodzi i to wcale nie mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Regalicy bardzo dobrze. Leszcz bierze i to całkiem porządny bo +/- 50 cm więc jest już niezła zabawa. Nie byłem na Cegielince bo już mam dosyć tego tłumu. artone odwiedził mnie po drodze niby wpadł na fajkę a jak zapaliliśmy to miałem branie 40 cm leszcza który zaczął wciągać mi kija do wody :shock: Generalnie pomimo niezłej wichury jestem zadowolony z wypadu. Jutro replay :mrgreen:

edit: nad wodą jest ciepło, no może poza porankami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimno trochę

Chciałbym żeby było zimno, może w końcu można by zapolować na jesiennego drapieżnika :smile:

kocur, lepiej żeby było tak jak teraz jest na Cegielince. Lepsze 20osób łowiących na grunt niż kilkunastu kosiarzy jak to bywa na jesieni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deuuu, nie pokoszą bo jest nagonka służb porządkowych. Nawet gnoje nie wiedzą skąd są filmowani i obserwowani. Poza tym dużo ścigaczy na wodzie kontroluje sytuację.

I jak tu nie lubić naszej szczecińskiej policji. Szacuneczek mundurowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimno trochę ostatnio i nie chce mi sie iść
:shock::shock: A Ty ostatni tydzień to w lodówce gdzieś siedziałeś :?::?::?::shock: Jakie zimno :?::?: Codziennie powyżej 20 *C i bez deszczu, a temu zimno :roll:

ehm no o 2/3 rano to zimno jest 10/11 stopni :P Dziś o 12 było jeszcze 11, dopiero po południu się rozpogodziło. Dzieki kocur za informacje jutro zrobie rozeznanie. A co do kontroli to potwierdzam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luk1234, jest OK serio :mrgreen:

W prawdzie nie łowiłem bo w tygodniu brakuje czasu ale widziałem efekty :mrgreen: Tak jak pisał kocur niektóre brania są dosyć ciekawe więć warto się wybrać. W weekend planuje mały wypad ( mam nadzieje ,że mój towarzysz nie spędzi całego weekendu na grzybach ) więc będę mógł opisać własne odczucia a raczej brania :cool: mam nadzieje ,że będzie ich sporo :mrgreen: A służb mundurowych faktycznie na wodzie jest dość sporo ale z tego powodu raczej powinniśmy się cieszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z Kocurem nie zgodze :) 3 dni temu spontaniczny wypad na Regalice w Podjuchach. 30 min machania zaowocowało sandaczykiem w granicach 45 cm i przynajmniej 3 niezaciętymi braniami. Dzisiaj natomiast byłem zobaczyc co sie dzieje w centrum pod mostem Długim, w 3 rzucie spioł mi się sandacz życia, na oko ponad 60 cm a drugi po godzinie rzucania obciął kopyto. Ludzie łowiący obok mnie na zero, nie licząc spławikowców łowiących przemysłowe ilości rozpiórów i krąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już czas ruszyć ze spinningiem. 2 dzień mamy ustabilizowane ciśnienie, w miarę przyzwoitą pogodę, więc chyba zahaczę o most kolejowy w podjuchach (oczywiście nie jego bezpośrednie okolice, bo szkoda mi zrywać przynętę za przynentą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luk1234, ja właśnie zbieram się w okolice mostu długiego, może po powrocie będzie jakaś ciekawa opowieść o miejscowych pijaczkach. Ci czasami dostarczają śmiechu że ledwo można kijek w ręku utrzymać :smile:

A żeby nie było Offtopu:

Ostatnio byłem na Regalicy w Podjuchach i jedyne co to straciłem kilka ogonków w gumach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.