Skocz do zawartości
tokarex pontony

Regalica szukam rady


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

czytaj caly ten temat, chyba najlepsze miejscowki zostaly w nim wymienione:) a jak dojechac na kanal w gryfinie podawalem:) z mapka:), podam jeszcze raz na google maps

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&source=hp&q=gryfino&gbv=2&ie=UTF8&start=0&hq=&hnear=Gryfino,+Gryfi%C5%84ski,+Zachodniopomorskie&ll=53.219371,14.47835&spn=0.011769,0.038581&t=h&z=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobra standardowe pytanko jak wasze wyniki na cegle....jutro się wybieram ale nie wiem czy się opłaca wstawać o 5 :)

a i muszę podzielić sie swoimi dzisiejszymi przygodami....przechodziłem koło dworca i natknąłem się na żad kosiarzy od 10 do 15 *&%^&* i co 2-3 rzut wyciągali sandacza (zdarzały się małe sumy) za grzbiet, ogon co popadło. Ale co mnie ucieszyło natknęli sie na jakąś kontrole i nie była to policja,....tylko niestety 2 spisali reszta po 15 minutach "łapała" dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym syfem to racja, chociaz sam jestem z lubuskiego to widzialem co potrafili sasiedzi robic, gdyby mogli to by obiad gotowali i bar otworzyli, szczegolnie tu przy zejsciu gdzie ten betonowy blok jest kila i mogila, konserwy itp az wstyd, nie mowiac juz o zaczepialskich ktorzy maja 5 promili i cos tam pyskuja, sam sobie lubie cos walnac na rozgrzanie ale sprzatamy zawsze po sobie, troche denerwuje brak koszy na smieci ale coz

[ Komentarz dodany przez: artech: 14-11-09, 16:53 ]

staraj się nie używać wulgaryzmów na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocur!!!właśnie mnie obraziłeś!!!to że ludzie robia burdel syf itd. to i tylko wina wychowania...2 tyg jak tam byłem to częsć ludzi z poznania robiła syf i ludzie ze stargardu szczecińskiego i sądze że z innych miast także i zapewne z gorzowa też ale nie pisz ogólnie bo i również mógłbyś napisać o sobie..choć się nie znamy to życzę tobie czystych miejscówek i dużych połowów...pozdrowienia z gorzowa ps.LUDZIE SPRZĄTAJCIE PO SOBIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lupe77, czytaj co napisałem wyżej. A co do oskarżeń to na poboczu same samochody z lubuskiego i tylko 2 ze Szczecina. Mój i kumpla. Kumpel był od 2 w nocy i opowiadał mi co się działo do 4 rano. Wóda, piwo, śmieci do wody itd. Gdyby to była woda stojąca to syf zostałby na miejscu a że woda tam nieźle ciągnie to po chwili wszystko spływa dalej. Praktycznie cały sierpień i wrzesień obserwowałem ten proceder. Żadko kiedy było czysto. Następny przykład: młody facet zapierdziela z worami i zbiera śmieci z całego nabrzeża, ja idę po nim 10-20 minut później i syf już jest. Obserwowałem chłopaka i naprawdę sprzątał rzetelnie. Po jego przejściu była czyściutka trawa.

Nie twierdzę że wszyscy z lubuskiego brudzą. Jesteście u nas gośćmi więc zachowujcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam złe doświadczenia z grunciarzo-splawikowcami z lubuskiego. Nie dośc że żadnej rybie nie odpuszczą - wszystko w łeb i do wora, to jeszcze taki syf po sobie zostawiają, że aż wstyd.. :roll:

Wiadomo ze zdarzają się pozytywne wyjątki, ale to naprawdę żadkość..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w Lubuskim Lubuszanie się tak zachowują - nie wszędzie jest czysto jak i C&R jest w 95% przypadkach obce.

Zauważiliście może jakieś numery rejestracyjne FSL?

Nie wiecie ile tak plus/minus jest Regalica od Gorzowa? Nie ukrywam, że w 2010 byłbym zainteresowanym spotkaniem z Waszym zacnym gronem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do syfu popieram przedmówców. Kocur napisał cała szczerą prawdę. Denerwujące jest siedzenie w syfie. Nie dość ,że tłoczno to jeszcze brudno. Ciężko jest wsiąść worek i wpakować swoje śmieci. Ludzie nie mają wyobraźni gdyby tak każdy łowiący ( na miano wędkarza nie każdy zasługuje ) zostawił za każdym razem jak jest na cegle jedną butelkę. Po samym jednym dniu ile by ich było ...

Tłok idzie jakość znieść syfu i buractwa nie dla tego wolne inne łowiska wiem ,że to nie najlepsze rozwiązanie bo najlepiej podejść złapać za ryj i opierdzielić a nie uciekać od tego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok kocur masz racje!!!byłem teraz z soboty na niedziele i...pierwsze stanowisko ludzie z piły łowia rybki i za razem piją i jedza wydaje sie normalne ale puste reklamówki i butelki po alkoholu na trawe lub pod drzewko BEZ KOMENTARZA...gdzieś w połowie łowiska rozmawiam z wedkarzem ze szczecina o syfie na tym pieknym miejscu i sam powiedział że ludzie maja w dupie te śmieci i sam po chwili gasi peta we wodzie...BEZ KOMENTARZA...takich spraw nie załatwimy od razu!!!trzeba interweniować do władz miasta jak i u policji takie mam zdanie...oczywiscie można samemu robić akcje "weż worek i pozbieraj śmieci wokół siebie:jeszcze nie słyszałem żeby ktoś się rozchorował gdy posprząta po kimś!!!jesteśmy tylko ludzmi i może aż ludzmi wiec dbajmy o swój wizerunek jak i miasto czy miasto naszych sąsiadów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lupe77, sam widzisz jak jest :???: Myślę że wina leży tutaj po obu stronach czyli właściciela wody i wędkarzy. Żyjemy już w tak cywilizowanym społeczeństwie że widząc kosz w pobliżu wrzucimy do niego śmieci. Z drugiej strony jeżeli takich koszy nie ma to powinno się zabierać te śmieci ze sobą. Myślę że kosze mają szansę na przetrwanie bo przecież toy-toy jest i daje radę ;)

A wracając do tematu ryb to wczoraj popołudniu zrobiłem wypad na Cegłę ze spinem na 3 godziny w celu przetestowania nowego kija i kołowrotka. Niestety drapieżniki nie chciały współpracować i poza jednym puknięciem nie było nic. Straciłem kilka gum na zaczepach :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.