Skocz do zawartości
tokarex pontony

Regalica szukam rady


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jorginto

Tak czytam Wasze opinie na temat czystości nad wodą, może napiszemy jakiś list do rady miasta, albo odpowiedniego wydziału administracyjnego o postawienie betonowych kręgów (tych od kanalizacji)przy Cegielince na odpady. Do wody tego nie wrzucą, a i myślę, że jak już by je postawili, to pewnie by i ludzi odrobinę zdyscyplinowało. Poza tym zwykły znak "Wędkarzu posprzątaj po sobie" by nie zaszkodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

lupe77 wiem ale jak będzie ciepło to sam swoj worek zapełnię i nie bede na nikogo czekal bo moge się nie doczekać.

Czy jakieś kosze pomogą nie wiem dziś taki stary dziad łowił na stanowisku obok i po zakończonym polowie puszka po kuku bach do wody...jak takich starych cymbałów nauczyć kultury...

kocur ja dziś generalnie na feeder, ale ćwiczebnie 4 rzuty na spining i 2 stracone gumy. nie wiem jak na cegle łapać by nie tracić majątku :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nic nie robisz źle :P wczoraj straciłem 4 gumy dragona 12,5 cm. Zaczepy były takie jakbym zahaczył o filar mostu :???:

Ja dzięki wczorajszej wyprawie znalazłem 3 zaczepy i już wiem że tam zestawu gruntowego nie poślę. To było jedno z droższych sondowań dna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 rzuty na spining i 2 stracone gumy.
wczoraj straciłem 4 gumy dragona 12,5 cm.

Jezu... to gdzie wy rzucacie :smile: ja właśnie chwalę sobie Cegielinkę pod tym względem. No chyba że łowicie zaraz obok mostu to bez sensacji, bo jest tam zatopiona lina i tysiące innych rzeczy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedzialek rano byłem z kolegą to coś sie działo z rana i po 14 jeśli dobrze pamiętam. Tylko mówię tu o biało rybie: płocie 25 do 30 cm i leszcze pow 30 cm wiec nie największe ale coś tak praktycznie cały czas się działo. Co do drapieżników to jak mówiłem wykonałem 4 żuty i po 2 zerwanych gumach stwierdziłem że to za drogi sport :P

Natomiast dawno nie widziałem sandacza na cegle (w sensie że ktoś wytarmosił :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie się z Tobą Deuuu nie mogę zgodzić, cytuję:"ale z Ciebie żartowniś :smile: szkoda że u nas gdzie patyki to same straty i to bez rybek". Miejsca z zaczepami to ostatnie łowiska w naszym pięknym kłusowniczo-rybacko-mięsiarskim kraju, gdzie można złowić wymiarowego drapieżnika - w moim wypadku szczupaka. To bardzo proste, tam gdzie panowie kosiarze, rybacy, "wędkarze"(czyt. buraki z kartą i wędką) mieli taką możliwość to ryby wyłowili i zjedli, albo zamienili na jabole i ich NIE MA i NIE MA PRAWA BYĆ, w kraju bezprawia i głaskania kłusoli po główkach przez policję i sądy (to co się dzieje przy dworcu to dowód na to co piszę). Ryby nie są może najmądrzejszymi zwierzętami na tym świecie, ale jak każde żywe stworzenie kierują się instynktem samozachowawczym, czyli nie chcą dać się złapać nam wędkarzom i innym amatorom rybiego białka i chcą przeżyć...Dlatego jeżeli mogą chowają się w największym gąszczu zaczepów. Ja się tu trochę wymądrzam, ale sam byłem do niedawna zupełnie głupi...łowiłem na Głębokim, gdzie zaczepów prawie nie ma i się dziwiłem, że nie biorą...Dopiero przypadek sprawił, że odkryłem łowisko które większość wędkarzy i miejmy nadzieję kłusoli ominęłoby szerokim łukiem...to po prostu sajgon, gdzie właściwie ciężko rzucić...żeby nie zerwać od razu gumy...ale złowiłem tam już kilka ładnych szczupaków. Ryby siedzą w największym zaczepowym madnnessie, prawie na brzegu...często w pół metrowej wodzie, ale są:) i dają się złowić... rwie się i to dużo...ale inaczej się nie da łowić regularnie wymiarowych szczupaków w Polsce. No chyba, że się jest Mistrzem Supersobim :) i namierzy się dobre jezioro. Rozpisałem się, więc już kończę i życzę wszystkim odkrycia swojego zaczepowego horroru w którym żyją ostatnie dzikie i złe szczupaki!!

PS Byłem jakiś czas temu z kolegą na Cegle i nie podobało mi się zupełnie takie łowienie w tłumie i wśród śmieci...zaczepów nie było, ryb też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja dla przykładu mam łódkę w Drawnie a kupiłem kartę w Stargardzie i w tym roku nie mogłem tam łapać bo okręgi się nie dogadały.

Ze stargardu ludzie się składali i po 20 kart wozili do Piły i tam opłacali składki, ja d.... dałem bo szybciej wykupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był ktoś dziś na rybach? Nam jakiś dziadek sprzedał opowieść iż przed 6 rano (o tej właśnie zawitaliśmy z kolegą nad wodą) widział jak jakieś #$$%^%& zamiatali wodę sieciami. Może dla tego cały dzień pukały tylko małe ploteczki :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Panowie a co to za zmowa milczenia na forum??? Wszyscy przestali na ryby chodzic? Kocur a ty wedki za szafe juz wlozyles :?::wink: propo porozumien to cos jest nie tak w tym Szczecinie, bo nikt z nimi nie moze sie dogadac po ludzku, z Koszalinem tez koty gryza :evil: Był ktos w ostatnim czasie na Cegle :?: jesli tak to prosze o krotki meldunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zajeli się tępieniem kłusowników. Mi osobiście ostatnio brakuje czasu od 14 dni brak dnia wolnego ciągle siedzę w firmie dziś też :evil: Co do kocura to z tego co wiem dziś wyjechał na parę dni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.