Skocz do zawartości
tokarex pontony

Regalica szukam rady


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi o stan wody to sie zgadza, taki spadek odnotowalem juz w czwartek, jesli chodzi o zakarmiaczy to niekiedy przeginaja, dobrze ze troche ciagnie bo inaczej to by wyspe usypali :lol: , ale jest szansa ze to sie zmieni-caly tydzien sztormów i wody nagoni i moze razem z nia konkretna ryba wejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Byłem wczoraj na cegielince z nudów pobawić się Feederem, przez 4 godziny złowiłem 2 spore płotki i od cholery jazgarzy ;/ Łowiłem na białe robaczki z budek. Później zmieniłem sprzęt na filecik :D ale coś upitoliło przypon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazgarze w Regalicy mają taki tupet że nawet jak zrobisz kanapkę czyli kukurydzę z 1-2 białymi robalami to biorą jak głupie :twisted: a przy presji jaka jest na tą wodę to chyba raczej pozostaje przejście na przynęty roślinne bo miejsce trudniej znaleźć. Sprawdził mi się jeszcze taki patent że jak są jazgarze i inna drobnica to podnęcam i po wejściu dużej ryby małe robią wypad w inne rejony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend może na dolną Odrę skoczę z kumplem zapolować na ciepłym na białoryba, jak nie wypali wyjazd to Cegielinka/Regalica z nastawieniem na leszcza tuczącego się na zimę oraz płoć bo to ryba pięknie walcząca :wink:

Może jak mi odbije to ze spinem na SUM-owskiej stronie poszukam sandaczy :roll:

Moim skromnym zdaniem rybska jeszcze będą atakować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocur ja jestem tego samego zdania, że ryba jeszcze bedzie wspolpracowac, tak naprawde to ona dopiero zacznie brac, dlatego ze juz idzie zimno i pogoda bardziej bedzie ustatkowana, a jesli chodzi o płoć, hmmm to jest właśnie to że ona pięknie walczy i dla niej właśnie warto tam jechać.pozdro

Rafaloo ustaw się na białą rybke, skompletuj dobrą gruntówke; bacika 6m(więcej nie potrzeba), spławiątko 2-3gr, kukuryku, troche dobrej ciężkiej zanęty :wink: i jak załapiesz temat o co tam chodzi to wtedy sam się przekonasz w tym co robisz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafaloo ustaw się na białą rybke,

tak białoryb ton fajna sprawa pamnietam w tamtym roku to brały i bez zanęty:)

skompletuj dobrą gruntówke; bacika 6m(więcej nie potrzeba), spławiątko 2-3gr,

niestety nie posiadam bata...chciał bym sobie takiego sprawidz ale ostatnio kasiory brakuje mi na ten sport;/ wiec pozostaje grunt z feederka, gdyż spławik znosi nie miłosiernie

troche dobrej ciężkiej zanęty

raczej nie stosuje gdyż do zanęty trzeba dokupić kleje i 100 innych dupereli:P

następne dwa weekendy mam zamiar spedzić na rybach gdzie proponujecie sie udać?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak białoryb ton fajna sprawa pamnietam w tamtym roku to brały i bez zanęty:)

jak dobrze się trafi to biorą jak głupie :mrgreen:

niestety nie posiadam bata...chciał bym sobie takiego sprawidz ale ostatnio kasiory brakuje mi na ten sport;/ wiec pozostaje grunt z feederka, gdyż spławik znosi nie miłosiernie

zamiast bata bolonkę 5-6 m, cięższy spławik 6-8 g przelotowy, lekko przegruntowujesz zestaw tak żeby cały przypon był wleczony po dnie i możesz ładne okazy taszczyć z odległości 5-6 m od brzegu jak też z daleka ;)

raczej nie stosuje gdyż do zanęty trzeba dokupić kleje i 100 innych dupereli:P

Bez przesady, na Regalicy ryby nauczone są zwykłych kupnych zanęt rozrabianych wodą na miejscu tuż przed łowieniem. Gotowied dragona na leszcze to aż nadto w takie miejsce. To rybia stołówka o przerobie 24 h na dobę więc bez stresów wrzucasz na początek 3-4 kule wielkości pomarańczy około 2-4 metry przed miejscem łowienia i masz rybska w łowisku za około 30 minut. Czasami potrafią przypłynąć na dźwięk wrzucanego czegokolwiek do wody :mrgreen:

następne dwa weekendy mam zamiar spedzić na rybach gdzie proponujecie sie udać?

pozdrawiam

hmmm... tutaj niby jest o Regalicy więc polecam to miejsce ale przecież u nas jest tyle wody dookoła Szczecina :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafaloo z przykrościa musze pow ze wyjazd odgielem :cry: z powodow atmosferycznych :mad: , mam grubo ponad 100 na Regalice i odpuscilem bo niewiem czy bym dojechal, jak bedziesz jutro to napisz później o wynikach, przeraża mnie tylko to bardzo niskie ciśnienie i może być kicha jutro, ale zobaczymy co tam nawojujesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.