Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziś o świcie na jeziorze, na górce podwodnej"

sandacz 55cm na ripera seledynowego z srebrnym brokatem, ( na inne kolory- nic) i hol około 5m drugi i się wypiął

okoń na to samo 34 cm

potem troling w powrocie do domu i

szczupak 60 cm na wirówkę MEPS 3 z naklejką czerwoną

saczupak 48 cm na to samo i okon 25cm .

Jestem usatysfakcjonowany. (zdięć brak - cyfrówka padła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś około 50 leszczyków i płoteczek do 15cm
:lol: w tamtym sezonie wyciągałeś po 300 okoni a teraz po 50 leszczyków. Nie masz sumienia tak kłuć te ryby?

kornik, piękne wyniki :grin: Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pada od 48 godz. non stop. Necilem od czwartku co 2 dni , a teraz nawet niema jak pojechac zeby cos sypnac :???: . W sobote ma byc lepiej ale od neidzieli znowu ma lac, poporostu rece opadaja. 6 kg. kukurydzy ktore poszlo w wode pewnie pojdzie na daremno. W kur...y na maxa. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z kumplami to nic strasznego ,jak siedze sam to wtedy mam wątpliwosci ,a raczej moja psychika ma wątpliwosci :roll: ,bo rozum dyktuje co dalej

Jesienne wędkowanie- najlepsze z wypróbowaną ekipą- niekończące się opowieści o rybach i nie tylko. Teraz to jeszcze jest luzik :cool: Ekstremalne łowienie dopiero przed nami :twisted::mrgreen:

nocka niezla ,tylko wyniki nie zadowalajace ,tz jakościowo

Maniek, ja dziś już miałem łowić, ale ten deszcz mnie zniechęcił :cry: Pojechałem tylko wrzucić kolejną porcję makaronu i jutro próbuję.

Gorsze wieści- już ktoś zwęszył moje miejsce zrobione od zera tzn z chaszczy :evil::evil: Dobrze ktoś kombinuje. Wiadomo, że jak jest nowe miejsce to znaczy, że ten co go zrobił nie będzie łowił z marszu :???: Zresztą, z rana niech łowi byle jakimś syfem nie nęcił :lol: Mimo wszystko trochę skacze ciśnienie jak się poświęciło dwa popołudnia na zrobienie stanowiska a ktoś przychodzi na gotowe i jeszcze porządnie zanęcone :lol:

Ale wkrótce się okaże kto taki sprytny :twisted::wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wypad ze spinningiem (30 min. )zakończył się okoniem 35 cm i szczupakiem 65 cm

Pochwale się tylko zastanawiam się co lepsze to białe czy zębaty

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

9a849b1ed44e73a5m.jpg

to nazywa się oswajanie z wędkarstwem od małego

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
w tamtym sezonie wyciągałeś po 300 okoni a teraz po 50 leszczyków. Nie masz sumienia tak kłuć te ryby?

z okoniami w tym roku lipa bo wędka w reklamacji i jakoś nie ciągnie mnie do spinna. Ostatnio widać mnie często przy feederku i tyczce :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie w końcu mi się udało. Niedaleko Torunia na jednym jeziorku wyciągnąłem 3 szczupaczki. Co prawda dwa nie miały nawet wymiaru a jeden zaledwie 47cm no ale i tak się cieszę że początki spinningu i moja zawziętość nareszcie dają jakieś rezultaty. Znajomy z którym byłem wyciągnął 8 ale też małych.

Co możecie poradzić aby wyciągnąć coś większego ? zmiana przynęty ? (łowiłem na 7m twistery zielone i perłowe) czy po prostu szukać, szukać i jeszcze raz szukać ?

Bo dziwnie coś że biorą same małe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.