Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
łabędź ruszył do ataku. Nawet nie wiedziałam, że mogę tak szybko biegać z dzieciakiem by ukryć
:lol::lol::lol: No nie mogę - przed przerośniętym gąsiorem zwiewaliści. Ja z łabędziem też miałem przygodę - prawie oberwał odemnie fatso 14-tką. Szczęśliwie przychamowałem nieco i wabik wpadł z hukiem i pluskiem na styk obok łabędzia. Też uciekał :mrgreen: Może to był ten sam i chciał wziąć odwet :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy cały dzień spędziłem nad Bugiem.

Okolica jak i sama woda urocza, z rybostanem trochę gorzej.

Wśród kolegów padły bolenie, sandacze, szczupaki i okonie. Ja musiałem sie pocieszyć kilkoma krótkimi szczupaczkami i okonkami.

Podsumowując; fajny dzień spędzony w wyśmienitym towarzystwie :grin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od 15 do 17 troszke pospiningowałem i złowiłem swojego największwgo sandacza :mrgreen: Miał 57cm. Jeszcze miałem branie, nawet nie zdążyłem zaciąc i wyciągłęm pół przyponu :shock: ...

zdjcie000rc8.jpg

Zdjęcie marnej jakości bo jak zwykle robione telefonem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi napisał/a:

łabędź ruszył do ataku. Nawet nie wiedziałam, że mogę tak szybko biegać z dzieciakiem by ukryć

:lol: :lol: :lol: No nie mogę - przed przerośniętym gąsiorem zwiewaliści

No wiesz chroniłam mojego brzdąca, a "głów rodziny" walczył z łabędziami :twisted:

Skyline :!::mrgreen:

Hmmm nie bardzo do mnie przemawia wizualnie. Mam troszkę inny typ :wink:

issan teraz w swojej ofercie ma tylko jeden samochód godny uwagi. No może dwa ale ten drugi to 'patrol'

No ten drugi to nawet, nawet :wink:

Kurcze relacja z ryb była na szybko pisana (musiałam wyjść z domu) i zapomniałam o jednej atrakcji. Przed wyjazdem trzeba spakować robaki, otwieramy lodówkę a tam ... pinki sobie łażą :neutral: Niby nic, no przecież zdarza się i człowiek już przywykł do takich numerów :mrgreen: Aleee jak już zebraliśmy wszystkie do pudełka, stwierdziliśmy, że coś ich mało :shock: Okazało się, że te małe cholery zdążyły wpakować się we wszelkie szczeliny w uszczelce znajdującej się w drzwiach lodówki :evil: Pół godziny zmarnowanego czasu, trzeba było demontować uszczelkę i wyłapać wszystkie pinki, które pospadały na podłogę :mad:

Plusy: mam umytą lodówkę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie bardzo do mnie przemawia wizualnie. Mam troszkę inny typ

O rany,dziewczyna odrzuca legende za ktora setki ludzi oddalo by czesc swego zywota co by sie tylko przejechac na rzecz

No ten drugi to nawet, nawet
POLCIEZAROWKI :!::mrgreen:. De gustibus,wracam do tematow "rybnych" :smile:. Pozdro-Radek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i za mną kolejny wypad nad Wisłę. Zimno i bardzo silny wiatr, przelotne opady. Brania bardzo kiepskie i delikatne. Efekt: 3 leszczyki 25-30 cm. Na domiar złego jedno konkretne branie, ładny leszcz ponad 40 cm wypiął się przy podbieraku. Chyba za wcześnie chyba pomyślałem o moim nowym rekordzie. Trudno, może następnym razem, w sumie i tak wróciłby do wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem troszke nad woda w poszukiwaniu nowej miejscowy.Znalazlem...:)

Jest to zbiornik w kształcie pół-kola, i raczej nie jest w nim gleboko, ja łowie na glebokosci ok 1m,na zbiorniku bardzo dużo zarośli, ale znalazlem fajna dziurke...

Najpierw do wody troche zanety Dragon Lin-Karaś + konopia (prazona,mielona)+kolorowy robak.

Efekt wiadomo nie zaciekawy, w koncu pierwszy dzien nęcenia, ale widać, że żeruje lin bo bombluje :]

Tak więc łowiłem na 2 wędki.Na jednej 5 robali, a na drugiej 2-3.O dziwo złowiłem 3 malutkie płoteczki na zestaw nr. 1 tj. 5 robali!

Tak ładnie prowadziło i podtapiało myslalem, ze moze juz jakiś linek, ale ...

Jutro też się przejade, tylko obowiązkowo trzeba wziąść ze sobą rekawiczki :lol::roll:

Łowiłem od 16:00 do 19:30.Nad wodą sam! Nikogo nie było widać,a obszedłem cały zbiornik :] (może cos jest nie tak i nie ma tam duzej ryby? :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siadam dziś na nocke,na leszcza makaronowego

no nie maniek jesteś twardziel - dzisiaj koło Jeleniej Góry ma być -2

ale znalazlem fajna dziurke...

taaak :grin: i obyś za jakiś czas nie powiedział: i jestem po ślubie już od 3 lat :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj pospinningowałem do upadłego nowym sprzętem.

Pleciona berkleya wydaje mi się faktycznie sztywna, ale mi to pasuje jak na razie.

0 Plątań, może po za 1, które było spowodowane zbyt dużą ilością nawiniętej pleciony.

Używałem błystki obrotowej Mepps Black Furry - 0 i malutkiego woblerka ze sterem bliżej nieokreślonej firmy.

Niestety bez efektów. Obłowiłem stawy wszerz i wzdłuż ( 2 stawy ~3,5 ha ).

Może coś źle robiłem, może rybcia nie podeszła. Nie wiem.W niedzielę po zakupie ciut większego woblerka znów spróbuję.

Tak więc siostry i bracia "złomiarze" - nadchodzę, uwaga na przeciwległy brzeg :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie maniek jesteś twardziel - dzisiaj koło Jeleniej Góry ma być -2
Kisux bez przesady ,noc cieplutka [tylko +6] ,ale fakt bywały nocki przy -8 ,no ale to już tylko mocna psychika i samozaparcie ,jak z kumplami to nic strasznego ,jak siedze sam to wtedy mam wątpliwosci ,a raczej moja psychika ma wątpliwosci :roll: ,bo rozum dyktuje co dalej.A tak poza tym to się świetnie czuje :mrgreen: ,nocka niezla ,tylko wyniki nie zadowalajace ,tz jakościowo.Więc nie ma zbyt czym się chwalić.W sobote powtórka ,ale w innym miejscu ,pewnie się domyślasz .
Tak więc siostry i bracia "złomiarze" - nadchodzę, uwaga na przeciwległy brzeg
Witamy ,a kaski już mamy. :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

U mnie wczoraj trening w zacinaniu ryb tyczką. Idzie coraz lepiej! Wczoraj połowiłem dużo małych krąpi i płotek. Dziś powtórka.

PS szkoła się zaczęła... dziś już odrobiłęm x2 zadanie domowe :cry: Nauczyłem się na jutrzejszy sprawdzian :evil::evil::evil: I jak tutaj można żyć jak już w drugim dniu szkoły jest sprawdzian :?::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.