Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

To może trzeba zmienić sygnalizator i wtedy będą lepiej brały

moim zdaniem to musiałby zmienić rozmiar kulki

Dzisiaj leszcze brały jak szalone

więc jeżeli miałeś w łoiwisku lesie, to chyba ino takie patelnioki no a to wiadomo, że wybrały białego,

a co to za lesia który nie potrafi uruchomić sygnalizatora :?:

a jeżeli chcesz spróbować złowić leszcze na kulki to spróbuj na początek z takimi o średnicy 12mm. ja osobiście używam 16mm. z TB i jakoś mi to wychodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Kobita to nawet na rybach jest w stanie wkurzuć faceta.

niestety znam to z autopsji :lol:

Panowie! Trochę powagi!

Pamiętajcie że kobiety są trochę jak dzieci - okażcie współczucie i wyrozumiałość - wtedy nie będziecie reagować "wkurzeniem" a zamiast tego, pogodnym uśmiechem :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "jak dziś było na rybach" zrobił się temat "ryby, a kobiety" :mrgreen:

Poczekajcie tylko na Trini - jak tu wpadnie to wam da :mrgreen:

A wracając do tematu to ja póki co zarobiony i nie mam czasu wyskoczyc nad wodę, a Tomaszkowi takie ładne leszczyki "gryzą" z naszej Wisły... Chyba jakos się muszę urwac, chocby na dwie godzinki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja potwierdze wczorajsze brania bo "gryzły" zawzięcie tylko umnie od 18 do 20 i nie przeszkadzał im ani deszcz ani burza ani pełnia ale jesienią już tak jest .Czekałem czekałem i wreście się doczekałem leszczy ponad 60cm ,och jakie piękne.Zawitał też karpik 12kg i amurek 14kg , ale czekam cierpliwie na nestorów tych gatónków.

Sandaczowcy do dzieła bo pełnia pażdziernikowa już jest a wy śpicie . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem czekałem i wreście się doczekałem leszczy ponad 60cm ,och jakie piękne.Zawitał też karpik 12kg i amurek 14kg , ale czekam cierpliwie na nestorów tych gatónków.

Amurek 14 kg :?::shock: Potrafisz załamać człowieka.

Sandaczowcy do dzieła bo pełnia pażdziernikowa już jest a wy śpicie .

Kto śpi? Dobrze wiemy co jest grane :wink: Ale ostatnie dwa tygodnie sandacz nic :cry: Za to pobrały węgorze i sumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafisz załamać człowieka.

Tomek wież mi na słowo to"maluszk" w poruwnaniu z tymi co urywają plecionke.

Tomaszek leszcze na makaron kolanka ,karpie i amury na kulki.

Jakoś tak leszcze i karpie zamieszkały w jednym domu[czt.łowisku]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja potwierdze wczorajsze brania bo "gryzły"

Z tego co do mnie doszło to wczoraj w naszym rejonie też nieźle "gryzły" - widziałem gościa wysiadającego z auta - miał z 3 szczupłe - 2 takie po 70 cm i jednego malca - a znajomi meldowali że na Słupie też ryba brała nieźle - szczególnie większy Okoń - a ja qźwa w robocie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie leszcze i karpie sie potopily wiec wzialem blache i porzucalem chwilke.

Mialem jakis zaczep u idalo mi sie uwolnic blache.

Potem kilka rzutow i czulem pobicie - wiec rzucam dalej i zwijam zwijam i cos czuje - mysle zaczep ale na wszelki zacialem i moj zaczep zaczal odjezdzac.

Okazalo sie ze szczuply i jak juz go mialem przy brzegu - spiął sie ! :/

Pozniej sie okazalo ze w kotwiczce brakuje mi jednego haka - pewnie sie nadwyręzyla na zaczepie a szczuply dolozyl swoje 10 groszy - szkoda :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj zamiast kulki założyłem białego.

40 minut i 12 leszków więc przeszedłem zpowrotem na kulkę ale tylko pobicia leszków takie 25 cm.

A karpie dalej mnie olewają.

Maniek a ty łowisz w odrze czy na stawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś od 5 do 7.20. Łowiłęm na żywczyka z brzebu. Złapałem około 15 okoni. Nie liczyłem nawet tych straconych brań :lol: . Jutro ide z tatą na moją miejscówkę to nakręcimy fimnik aparatem cyfrowym. Rzut i niecałe 30 sekund i jest branie. Są momenty, że nic nie bierze przez 1 minute a są momonty, że się wyciąga po 5 sztuk w minutę. Wszystkie wypuszczam :smile:

To się zdziwiłem. Około 6,30 woda zaczęła żyć. Pluski, uciekająca drodnica. Po drugiej stronie mojego łowiska szczupły tak się wywijał... Tylko plusk...plusk...plusk. Pluski potężne - jakbyśmy cegłe z całej siły do wody wrzucili. Przychodzę za chwilke ze spinningiem i... spokój... Potem słyszę pluski z daleka. Idę parę rzutów i nic. Nie mogłem go dorwać.

A i mam pytanie. Czy można na żywca łowić w woderach z wody ??? Jeśli tak, to jutro sprubuję, bo najbardziej żerują po krzakach na środku rzeki, a tam nie ma sensu z daleka zarzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie, jak Wam zazdroszczę tego bycia nad wodą A ja ... w pracy ... dziś, jutro i tak az do końca miesiąca

Sandałki mi wyłowią i jak znam swe szczęście ... jak będe miał wolne, to wodę lody skują

Robota to głupota! Jedź na ryby bo się wykończysz :wink:

a kto w nocy byl na sandalka na pełni ?? brały ?? bp ja dzis ide ale dzis juz nie bedzie tak mocnego ksieżyca. Ale napewno zdam relacje

Było się i to nie raz :cool: Bardzo dobry czas na sandacza się zrobił niestety do jutra nici z tego bo łowiska na których łowię zamknięte z powodu zarybienia karpiem. Ale od poniedziałku do ataku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko staw chociaż do odry mam 500 m dalej :) i dochodzą mnie słuchy że niezłe leszcze i karpie tam ciągają to jakoś nie mogę się przekonać.

Dzisiaj znowu leszcze dobierały się do moich kulek generalnie to brały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.