Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Uwagi techniczne do forum i portalu


Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem regulamin i wniosek z tego, że nie można się pochwalić złowionymi rybami nawet jeśli nadal pływają w wodzie. Znam RAPR i przestrzegam jego ustaleń.

Nigdzie nie napisałem, że został złowiony na wodach związkowych lub podlegających jakimkolwiek regulacjom lub regulaminom. Znam miejsce gdzie takich szczupaczków mogę w nałowić kilka w ciągu dnia i nikt mi nie może nic powiedzieć. Nie mam zamiaru się spierać o zdjęcie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Nigdzie nie napisałem, że został złowiony na wodach związkowych lub podlegających jakimkolwiek regulacjom lub regulaminom. Znam miejsce gdzie takich szczupaczków mogę w nałowić kilka w ciągu dnia i nikt mi nie może nic powiedzieć.
też znam takie bajorka, co najmniej trzy w mojej mieścinie: wilkoszyn, jeziorki, wysoki brzeg. niestety regulamin forum(czy też ktoś kto go egzekwuje) nie jest elastyczny(choć widziałem wyjątki w zamierzchłej przeszłości tego forum).

Ale co miło czas spędziłeś nad wodą - nikt Ci tego nie odbierze ;)

pozdrawiam i gratuluję chęci siedzenia na mrozie - Damian z Jaworzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ktoś zaakceptuje test żyłki Mega Baits autorstwa Zdrapka?
Za ten stan rzeczy ponoszę winę tylko i wyłącznie ja.

Załączone przez recenzenta zdjęcie jest martwym linkiem, a i sama recenzja jest dość uboga, zmieściła by się w jednym średnio rozbudowanym zdaniu.

Miałem napisać do kolegi zdrapka na PW prośbę o przesłanie bardziej rzeczowej recenzji wraz z prawidłowo załączonym zdjęciem...ale zapomniałem, za co przepraszam.

Tomik nie odpisuje na moje pytania na PW, więc może ktoś inny wyjaśni te zjawisko?

Tomik jest człowiekiem zaangażowanym w bardzo wiele spraw, a co za tym idzie nie zawsze ma czas by reagować w sposób natychmiastowy. Natomiast jeśli ktoś ma pretensje lub wątpliwości dotyczące jakiejś recki na forum to proszę o kontakt.

ja jestem zainteresowanym kupnem takowej żyłeczki.

tak, na szybko to m.in tutaj możesz sobie przeczytać co kolega zdrapek piszę o tej żyłce

http://www.bigcarp.pl/forum/viewthread.php?thread_id=1765&rowstart=40

Edit 17:37 Poprawiłem znaczniki w ścieżce zdjęcia i zaakceptowałem recenzje taką jaką jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik nie odpisuje na moje pytania na PW, więc może ktoś inny wyjaśni te zjawisko?

jak na młodego i inteligentnego człowiek przystało zauważyłeś zapewne, że zarówno na forum jak i na portalu dzieje się sporo, a można powiedzieć że i dużo , stąd też tomik jest mocno zajętym człowiekiem. dodaj do tego pracę zawodową, życie rodzinne jakiś wypoczynek a okaże się, że na forum czasu zostaje niewiele, a pracy jest dużo. dlatego najpierw robi się rzecz naprawdę ważne dla prawidłowego funkcjonowania haczyka. recenzje itp. zostają odłożone na później (czyt. na bliżej nieokreśloną przyszłość) kiedy czas pozwoli się tym zająć. więc z całym szacunkiem kolego warszawa_24, to że ty czekasz na recenzję i jeszcze dopominasz się o nią privami, nie oznacza, że jest to najważniejsza rzecz na forum...

poza tym, nie potrafię zrozumieć co ta recenzja zmieni w ocenie żyłki, skoro o ile mnie pamięć nie myli oceny użytkowników były już w temacie, gdzie toczy się ogólna dyskusja o żyłkach karpiowych.

nie uważasz że zakup żyłki uzależniać od tej jednej opinii to trochę niedorzeczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaj do tego pracę zawodową, życie rodzinne jakiś wypoczynek a okaże się, że na forum czasu zostaje niewiele, a pracy jest dużo.

Niby tak, ale pisałem w styczniu, adminem nie jestem, nie wiem jakiego to wymaga nakładu czasu.

Tak, czytałem kilka opini o niej, każdy post czytam, więc wiem o co chodzi a dyskusję o wyborze żyłki lepiej prowadzić w odpowiednim temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zauważyłem ostatnio, iż gdy liczba nieprzeczytanych postów przekroczy magiczną liczbę 400 wyskakuje w czasie otwieraniu portalu info, że nie nadążam za czytaniem. Czy możnaby to zmienić z powrotem na 1000 postów? Forum odwiedzam właściwie codziennie a info pojawia się non stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
to da się ustawić w przeglądarce, przynajmniej jeśli masz firefoxa

A jeśli się nie da... klikasz prawym przyciskiem myszy na daną reklamę i wybierasz dla FF "Otwórz odnośnik w nowej karcie", dla IE "Otwórz łącze w nowej karcie" :mrgreen::razz:
Jasne, tylko po co? Reklamy z automatu i inne odnośniki powinny z automatu otwierać się w nowej karcie :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są odpowiednie wtyczki do FF blokujące reklamy jak i usuwające je z widoku na stałe :wink:
Ale ja nie chcę ich blokować ani usuwać na stałe. Nie chcę też szukać opcji w FF ani klikać prawym przyciskiem myszy. Chcę kliknąć po ludzku myszką i żeby strona otworzyła się na osobnej karcie. Na innych stronach tak się da a u nas nie ?? :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można jeszcze kliknąć środkowym(kółkiem)

a ustawienie w opcjach ma dodatkowy plus, taki że na innych stronach też będą otwierać ci się w nowej zakładce

swoją drogą da się napisać kod tak żeby otwierały się w nowej kracie/oknie, ale to już zadanie dla tomika jak będzie chciało mu się przerabiać wszystkie linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, tylko po co?

Po to żeby zminimalizować Twój problem, po to żeby Ci się otwierały w nowej karcie reklamy np. Tokarexu, po to żebyś zaczął używać środkowego palca :mrgreen::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, dobrze powiedziane :D

Wracając do technicznej strony zagadnienia to jednak nie da się zmusić przeglądarki aby otwierała link w nowej karcie, jedynie w nowym oknie, a że w firefoxie da się włączyć opcje pojedynczego okna (single window mode - w dodatku tabmix plus) to zamiast otwierać link w nowym oknie otwiera go w nowej zakładce.

Jest też ale, nowe standardy kodowania HTML 4.0 Strict i XHTML 1.0 Strict nie pozwalają na używanie atrybutu 'target="_blank"', który to pozwalał otwierać link w nowym oknie.

Zamiast tego należny do linka dodać 'rel="external"' i użyć prostego JavaScriptu aby linki oznaczone ta relacja faktycznie otwierały się w nowym oknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Tak, ja mam błędy.

503 - Bad Gateway gdy otwieram stronę, nowe posty etc.

Raz jest ok, raz chodzi wolniej miło małego obciążenia przez przeglądających a czasem 503 z wolnym działeniem po odświeżeniu lub nie możliwością otwarcia strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.