Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Uwagi techniczne do forum i portalu


Rekomendowane odpowiedzi

tak samo można argumentować głód i bezrobocie w krajach tzreciego świata.

Widzisz różnica miedzy nami jest taka, że ja widzę co ludzie piszą i często brednie usuwam, natomiast co Ty możesz sobie gdybać i snuć domysły.

jeżeli widzisz jakieś naginanie regulaminu to syp ostrzeżeniami, bo dalsze dywagacje bez przykładów raczej nie wnoszą zbyt wiele.

Widzę, że ostatnio jesteś czepliwy...

Konkretnych przykładów nie muszę tu prezentować ponieważ są one na bieżąco usuwane, a co ostrzeżeń to ograniczam ich ilość do naprawdę niezbędnych. Póki co sam swoimi postami niewiele wnosisz skoro tak naprawdę nie wiesz jak wygląda praca modera na haczyku....

Myśle że nie ma sensu tego zmieniać, ogłoszeń i tak jest niewiele.

Ogłoszeń owszem jest niewiele, zdarza się nawet, że niewiele również przechodzi proces akceptacji. Ale co do ogłoszeń i dogadywania się w temacie - maniek ma tu rację co do nieporozumień bądź różnego rodzaju treści, których w innych tematach nie brakuje.

wstawianie bez akceptacji

Ta opcja jest ... rany nie ma takiej opcji :!:

odblokowany stały edit

Absolutnie nie, dlatego, że daje to możliwość zmiany cen, zawartości, innych kombinacji itp. towaru wystawionego w ogłoszeniu.

odblokowana możliwość pisania postów

Zależy w jakiej kwestii... Jak dla mnie dopisać post mógłby tylko i wyłącznie autor ogłoszenia w celu zmniejszenia ceny, dodania jakiegoś gratisu..... oraz ew. poinformowaniu o sprzedaży towaru co jest równoznaczne, że ogłoszenie jest nieaktualne. Wszystkie inne kwestie są do obgadania na PW, GG, mail czy po prostu przez fona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
tak samo można argumentować głód i bezrobocie w krajach tzreciego świata.

Widzisz różnica miedzy nami jest taka, że ja widzę co ludzie piszą i często brednie usuwam, natomiast co Ty możesz sobie gdybać i snuć domysły.

proponuję zobaczyć jak to wygląda na j.pl sprawdzić jak tam działa, spróbować przebudować to na ten wzór i dopiero snuć domysły.
Widzę, że ostatnio jesteś czepliwy...

Konkretnych przykładów nie muszę tu prezentować ponieważ są one na bieżąco usuwane, a co ostrzeżeń to ograniczam ich ilość do naprawdę niezbędnych. Póki co sam swoimi postami niewiele wnosisz skoro tak naprawdę nie wiesz jak wygląda praca modera na haczyku...

resztę ciężkiej, niewdzięcznej "pracy" modera zostawmy na inną dyskusję :cool: po co rozmydlać główny wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję zobaczyć jak to wygląda na j.pl sprawdzić jak tam działa, spróbować przebudować to na ten wzór i dopiero snuć domysły.

Każdy portal, każde forum ma swój charakter i specyfikę. Co się przyjęło gdzie indziej, wcale nie musi tutaj. Zwłaszcza, że takie żywe strony są tworzone przez społeczność a nie cyber roboty, a znając życie rózne grupy społeczne znacznie się między sobą różnią...

resztę ciężkiej, niewdzięcznej "pracy" modera zostawmy na inną dyskusję :cool: po co rozmydlać główny wątek.

Damian tu nie chodzi o ciężką pracę modera, człowieku zastanów się co piszesz. My zieloni, czerwoni i gugu pomarańczowy oglądamy forum od podszewki i zwykle użytkownik nie ma pojęcia co w tej podszewce siedzi. Więc kto jak nie my, którzy społecznie pracujemy nad forum jako porządkowi ma się wypowiedzieć na temat bajzlu, jaki robią użytkownicy waląc posty często nie na miejscu to raz, a dwa byle jak i byle gdzie. Dlatego też mogę się domyślać jakie mogą być pisane posty w trakcie "dogadywania".... Tym bardziej, że jeśli byłaby taka możliwość postów można naklepać ich co niemiara, na Allegro bynajmniej można wystawić tylko jeden komentarz do transakcji. Tu np. nocną porą ktoś może nieźle się wyżyć za "niezadowolenie" uzasadnione lub nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też mogę się domyślać jakie mogą być pisane posty w trakcie "dogadywania".... Tym bardziej, że jeśli byłaby taka możliwość postów można naklepać ich co niemiara, na Allegro bynajmniej można wystawić tylko jeden komentarz do transakcji. Tu np. nocną porą ktoś może nieźle się wyżyć za "niezadowolenie" uzasadnione lub nie.
jeszcze nie widziałem na przykładzie j.pl żeby ktoś się wyżywał, wszystko idze sprawnie i w miłej atmosferze, po sprzedaniu przedmiotu tematy są do usunięcia - nie niosą żadnej wartości ze sobą i pozostawianie tego nie ma sensu :shock:

w dalsze dywagacje opierane na jakichś domysłach już nie zamierzam się wdawać :smile: bo szczerze już mnie to guzik obchodzi czy coś pójdzie na przód czy też nie.

natomiast co Ty możesz sobie gdybać i snuć domysły.
hypocrisy :twisted::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guzik obchodzi czy coś pójdzie na przód czy też nie.

Mi tam akurat zależy nad rozwiajniem się tego forum, dlatego nasunąłem taką propozycję, która wywowała różne opinie na ten temat.

Dlatego pomyślałem, że można by zrobić ankietę, ona pokaże w którą stronę iść.

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=146302

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie widziałem na przykładzie j.pl żeby ktoś się wyżywał, wszystko idze sprawnie i w miłej atmosferze

Bo pewnie też ktoś nad tym czuwa i na bieżąco "czyści".

w dalsze dywagacje opierane na jakichś domysłach już nie zamierzam się wdawać :smile:

Na domysłach wciąż opierasz się Ty! Ja natomiast rzeczowo na przykładzie dotychczas wykonywanej pracy, a nie jest jej mało, z ręką na sercu mogę stwierdzić, że zbyt wiele możliwości dla użytkowników w tym dziale wywoła niepotrzebny zamęt.

Jak to w życiu: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

bo szczerze już mnie to guzik obchodzi czy coś pójdzie na przód czy też nie.

Cieszy mnie to bardzo, jak dla mnie wcale nie musisz się w tym temacie wypowiadać bo sam wnosisz jedynie tyle, twierdząc, że ktoś czegoś nie wnosi :???:

hypocrisy :twisted::mrgreen:

Wzajemnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobie gdybać i snuć domysły.

Jak dla mnie dopisać post mógłby

Co się przyjęło gdzie indziej, wcale nie musi tutaj

Tym bardziej, że jeśli byłaby taka możliwość postów można naklepać ich

Tu np. nocną porą ktoś może

Z tym "ok" to bym była bardzo ostrożna....

by móc przypuszczać co by się działo

Bo pewnie też ktoś
domysł domysła domysłem pogania :lol:
Na domysłach wciąż opierasz się Ty!

ja opierałem się jedynie na sprawdzonym przykładzie jak to funkcjonuje na wymienionej stronie, nie ma tam treści przypuszczających :smile:.

Cieszy mnie to bardzo, jak dla mnie wcale nie musisz się w tym temacie wypowiadać bo sam wnosisz jedynie tyle, twierdząc, że ktoś czegoś nie wnosi :???:
zamierzam Cie już zotawić w spokoju, bo mi się troszkę żal zrobiło :smile: i na zakończenie specjalnie dla Ciebie: Paramore - Ignorance http://www.youtube.com/watch?v=RXJRPzo7AYo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Mam pytanie dlaczego zostało usunięte zdjęcie ze szczupaczkiem??

Ryba została wypuszczona do wody i żyje sobie nadal bez większego uszczerbku na zdrowiu. Szybko została odhaczona, przed wypuszczeniem do wody zrobiliśmy zdjęcie.

Nie miałem zamiaru łowić szczupaków pomimo że w tym zbiorniku takie są zmorą podczas łowienia pod lodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.