Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No to nie wiem już sama jestem zaproszona czy nie? Szczerze proszę
Tak tylko ,proszę rano "chopa" za kolano zlapać :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

No ok :wink:

Ale znaczy mojego chopa i za lewe albo prawe kolano, nie inaczej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem już sama jestem zaproszona czy nie? Szczerze proszę
Tak tylko ,proszę rano "chopa" za kolano zlapać :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

No ok :wink:

Ale znaczy mojego chopa i za lewe albo prawe kolano, nie inaczej :mrgreen:

Madi za kolano t/z dużo powyżej :lol::lol::lol:

Jeux- a o której byś przyjechał, rozumiem że z Milicza i tak przejeżdżasz w pobliżu, a konkretnie przez Karłowice- jeśli tam wyskoczysz to podejdziesz do drugiego mostu w kierunku Osobowic i w tramwaj obojętnie jaki dojeżdżasz do pętli i po przeciwnej stronie jakieś 200m będziemy czekać,i opcja awaryjna jeśli podasz godzinę przyjazdu to może się zgramy i po drodze Cię zabiorę.

Dobrze- jedna część załatwiona, teraz podajcie jakieś menu bo jeśli steki to trzeba by choć trochę je zamarynować a jeśli jeszcze coś sobie życzycie to spróbuję się dopasować do gustów

Wszystkich- ale bez wystrzałów :lol::lol:

Najgorsze że nie wiadomo ilu ludków przybędzie- halo Lubin przybędziecie :?::?:

a może ktoś kto ma ochotę na miłe towarzystwo spoza Wrocka też mile widziany :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz podajcie jakieś menu bo jeśli steki to trzeba by choć trochę je zamarynować a jeśli jeszcze coś sobie życzycie to spróbuję się dopasować do gustów

Wszystkich- ale bez wystrzałów :lol: :lol:

To widze ,że naprawde jakaś nocka się szykuje :mrgreen: ,z tymi stekami to dajcie sobie spokój ,choć ja wybredny nie jestem :grin: .Roman to rozumiem że prowiantu mam nie brać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi za kolano t/z dużo powyżej :lol: :lol: :lol:

:twisted: no jak tak to raczej nie zdążę na tą 8:00 :lol::lol::lol:

To widze ,że naprawde jakaś nocka się szykuje :mrgreen:

Ja bym się wcale nie zdziwiła, gdyby taka propozycja padła :mrgreen:

A tak poważnie to musimy jakoś się dogadać co to tego grilla konkretnie, żeby na miejscu nie było niemiłych niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby na miejscu nie było niemiłych niespodzianek.
:shock: Jakich?.

No nie wiem, wolę nie przesądzać :wink: Dobra problematyczna jakaś jestem dziś, już mi przeszło. Samochód po przeglądzie, lecę go teraz odstawić do warsztatu do zrobienia wahacz i końcówka drążka. Będę samochodem, uffff :mrgreen:

martwi mnie jedynie woda ,jakaś taka dziwna o tej porze ,szarobura.

Co to mogą oznaczać te obawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to mogą oznaczać te obawy?
maniek, niczym "Wiekli Mag" czyta z wody :mrgreen::mrgreen:

No to akurat tez wiem, ale jakie mogą być skutki szaroburej wody :???:

Najwyżej nie popływam sobie :mrgreen:

I dalej nic nie wiem co mam przygotować, decydujcie się miłe Panie i Panowie :?::?:

No ja też nie wiem :???: Nikt nie chce współpracować. Może zróbmy tak wałówę i coś do picia każdy sobie organizuje wg ilości i gustów kulinarnych. roman gawlas zaoferował się z grillem, pozostaje więc rozpałka, węgiel czy tam brykiety; ja mogę zabrać tacki papierowe jeśli taka forma odpowiada, mam niezły zapas, jakieś sztućce i kubki plastykowe, ręczniczki papierowe. Nie wiem co tam jeszcze by się zdało. Wrzątku w termosie nie przywiozę, ze względu na trasę, jak dojadę to będzie już zimny :lol:

Męska decyzja Panowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to akurat tez wiem, ale jakie mogą być skutki szaroburej wody :???:

Najwyżej nie popływam sobie

Rzeka sama nam podpowiada ,kwestia czy my potrafimy się uczyć tego czytania.Sprawdziłem na IMGW ,właśnie spływa woda śniegowa dlatego "szarobura"co z tego wynika opowiem wam "niedowiarkom" na miejscu :mrgreen: .Co zaś się tyczy ,gustów kulinarnych to Madi ma racje każdy przywozi swoją chabaninę i po krzyku ,bo jak zaczniemy ustalać co kto woli to zastanie nas nowy rok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, mam mniej do roboty- madi , wszystko już mam przygotowane łącznie z tackami, sztućcami, jakieś ręczniki też są ewentualnie kubki możesz wziąć, rozumiem że pieczywo też każdy w swoim zakresie bierze, no to teraz aby góra była litościwa i dała trochę słonka, a jak tam maniuś sprawdzałeś pogodę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego wynika opowiem wam "niedowiarkom" na miejscu :mrgreen:
Dla mnie spoko, więc jeśli jeszcze ktoś zamierza się dowiedzieć o szaroburej wodzie, musi się pojawić we Wrocku, ja bynajmniej jak wrócę nie puszczę pary z gęby :twisted:
wszystko już mam przygotowane łącznie z tackami, sztućcami, jakieś ręczniki też są

No ja nie mogę, to co ja z samymi kubkami mam przyjechać :shock: Jak coś jest potrzebne to proszę walić jak w dym, a czy będziemy korzystać z tacek grillowych aluminiowych? mogę zabrać, tylko wymiary grilla bym potrzebowała.

a jak tam maniuś sprawdzałeś pogodę
Sprawdziłem ,nie ciekawie się zapowiada ,ale jak to z pogodą nic nigdy nie wiadomo.
no już teraz nie ma odwrotu, myśle że nie będzie tak źle, żeby nie mogło być gożej :lol: :lol:

Jak wcześniej: pogoda nie ma dla mnie znaczenia, no chyba, że zacznie walić gradem wielkości piłek golfowych.... no to wtedy jednak trzeba zrezygnować.

Żebym tylko płaszcza nie zapomniała, na wypadek deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko: czy któryś z Panów dysponuje gazówką i czajnikiem?

Chodzi mi o herbatę czy kawę, no skoro kubki mam już spakowane to raczej wódki pić nie będziemy skoro jesteśmy zmotoryzowani, no chyba, że nocka wchodzi w grę :lol:

Mam dostęp do butli, niestety jest uszkodzona, tzn. zawór przepuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie biore w termos coś ciepłego,ale jak pani sobie życzy

Eeee no nie, ale roman gawlas przytaknął na kubki więc.... tak pytam, czy mam zabrać tę nie bardzo, wsadzę do bagażnika żeby mi nie jechało gazem w samochodzie, bo na termos liczyć za bardzo nie mogę - nie znoszę letniego wrzątku. Butla uzywana normalnie, tylko jak sięjedzie gdzieś dalej to ponoć coś zalatuje :???: Wodę i tak zabieram 5l niegazowanej kupnej, żeby nie było, że kranówa ;)

Tak z grzeczności pytam, no bo po co te kubki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmyyy a co ja mam zabrac??? tez cos che!!!! :!: :!: :mrgreen:

Dobre poczucie humoru i zapałki do rozpalenia grilla :mrgreen:

Tak serio to żarełko wg gustu kiełbacha czy tam steki, oczywiście dla siebie :wink:

Grill będzie, sztućce i tacki jednorazowe też, wodę pitną niemoralną niegazowaną zabiorę ze sobą, duże wory na śmieci też, poza tym przyprawy i musztardę również, coś tam pewnie w łapy mi jeszcze po drodze wpadnie....

Więc również pytam opał mam brać?, jeśli tak to w jakiej formie - brykiety czy węgiel...

Acha i jeszcze jedno, który z Panów byłby tak miły i wyszedłby na drogę wskazania mi kierunku łowiska w razie czego. Proszę o priva o numer fona, będzie tylko do mojej dyspozycji, w odpowiedzi podam swój :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi wczoraj łącze fiksowało, ale już jest ok. Madi węgiel też jest, a kuchenki niestety nie posiadam, właściwie gdzieś butla by się znalazła ale ze 20 lat jej nie używałem więc nawet chyba by mi nie nabili :lol:

Eeee no nie, ale roman gawlas przytaknął na kubki więc....

Tak na wszelki wypadek :?::lol::lol:

no to technicznie chyba wszystko jest dograne, teraz tylko godzina "0" i się widzimy :lol::lol:

kurcze żeby jeszcze z frekwencją było lepiej to byłaby pełnia zadowolenia :lol::???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi wczoraj łącze fiksowało, ale już jest ok. Madi węgiel też jest

No dobrze, jednak, że pytam kilka razy :mrgreen:

Eeee no nie, ale roman gawlas przytaknął na kubki więc....

Tak na wszelki wypadek :?::lol: :lol:

Nieźle, no i dobrze, to ja zaraz przytakuję teścia o kuchenkę, zobaczymy czy będziemy ją mieć tak na wszelki wypadek :wink:

EDIT: Uroczyście oświadczam, iż butla będzie, czajnik też :mrgreen: więc jakby ktoś reflektował na kawkę lub herbatkę, to zabrać ze sobą wg gustu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.