Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zalujeze mnie nie bedzie :cry::cry::cry:

Oj tak :twisted::mrgreen::mrgreen:

Niech żałują wszyscy, którzy nie mogli być na spotkaniu.

Pogoda przecudna, słońce tak paliło, że jak się w domu zobaczyłam w lustrze to :shock:

Więcej nie napiszę, relacja ze spotkania niech będzie profesjonalna ze zdjęciami.

Później się odniosę czy prawda czy też nie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na moje wcześniejsze małe zainteresowanie spinningiem dzisiejszy dzień uważam za bardzo owocny w nowe doświadczenia (spostrzeżenia) dotyczące owej metody. Jak by na to nie patrzeć podglądało się jednych z najlepszych :wink:

(wybacz Grzesiek że ci odciolem co nie co)
Całe szczęście że tylko głowę i tylko na zdjęciu :P:wink:
Dziękuję wszystkim uczestnikom naszego mini zlociku za miłe chwile spędzone w tak doborowym towarzystwie za wyśmienite potrawy i za to że mogliśmy być razem DZIEKUJE
Ja również bardzo dziękuję wszystkim za mile spędzony czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poranek na ziemi Kłodzkiej przywitał nas oszronioną przyrodą ale na horyzoncie wstawało śliczne czerwono złote słoneczko

Co tam wstające słońce, atmosferę rozgrzewał żar w sercach :mrgreen:

No i adrenalina też :wink:

kilka słów instruktażowych dla Magdy i wpierwsze rzuty w w jej wykonaniu dowodzą że Magda jest bardzo pojętną uczennicą i po chwili radzi sobie zupełnie na przyzwoitym poziomie tracąc tylko jednego wobka.

Mam nadzieję, że jestem pojętna, zwłaszcza jak się ma obok siebie "szpeców". Bardzo dużo się dziś nauczyłam, jednak jest to kropla w morzu niezbędnej wiedzy o spinningowaniu na rzece. Tym bardziej, że dziś przeszła chrzest moją funkiel nówka nieśmigana wędeczka - jak dla mnie rewelacja, nie zdeptała, nie połamałam :mrgreen:

Więc wszystko było dla mnie nowością, a stracony ten "tylko jeden" wobler, w kulminacyjnym momencie wydawał mi sie totalną katastrofą. W dodatku był to wobek roboty romana gawlasa. Na szczęście moje morale podniósł maniek już przy grillowej debacie, gdy myślał, że zerwałam ok. 10 przynęt bo na rzece to standard. Więc albo faktycznie miałam farta lub sprawiły to moje umiejętności o których nie miałam pojęcia :roll: albo ktoś mi kit wciskał :lol:

Po powrocie przy samochodach zastajemy stróża który nie pozwala wejść do swojego auta po chwili czworonożny stróż czarnej maści odpuszcza po sugestiach Magdy

Ciapek był fajniutki, białe skarpetki i krawacik, pięknie merdał ogonkiem, ale jak warczał na mych kolegów wędkarzy i szczekał - nasuwał się plan przyrządzenia "hot doga" :lol::lol::lol:

Z tego miejsca serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom naszego spotkania, było wspaniale, chcę więcej :mrgreen:

Dziękuję romanowi gawlas za piękny prezent urodzinowy oraz za piękne woblerki własnej produkcji (na zamówienie oczywiście), wiele rad dotyczących spinningowania na rzece, świetnego węzłu łączącego żyłkę z krętlikiem, odstrzelania przynęty z zaczepu i wielu innych cennych rad. Dziękuję.

galuchowi również za cenne rady, dzięki którym moje przynęty nie będą lądować na drugim brzegu tylko w wodzie pod brzegiem, a tak się zdarzyło :oops::lol: również za pomoc w wyłowieniu woblera za pomocą .... podbieraka :mrgreen:

maniek Tobie dziękuję bardzo za wiele rad na temat różnych metod połowu, oj było trochę tego.

Z resztą co tu wymieniać wszystkim serdecznie dziękuję, doborowe towarzystwo, świetny epizod z kocykiem, sześciu chłopa i ja jedna :lol::lol::lol:

Brawo Dolnyśląsk! :cool:
Oraz Małopolska :mrgreen:
Noooooooooooooo :P:mrgreen:

Nooooo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja ślę podziękowania wszystkim z miłego spotkania ,a jak znajdę wolną chwilę to jakieś fotki podeślę.

maniek Tobie dziękuję bardzo za wiele rad na temat różnych metod połowu
A ja dziękuję za kawę :cool: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja ślę podziękowania wszystkim z miłego spotkania ,a jak znajdę wolną chwilę to jakieś fotki podeślę.

Fotki poczekają, teraz ostro "walcz" z kleniami :mrgreen:

maniek Tobie dziękuję bardzo za wiele rad na temat różnych metod połowu
A ja dziękuję za kawę :cool: .

Cała przyjemność po mojej stronie :wink:

sześciu chłopa i ja jedna

no tego to Ci zazdroszczę najbardziej :lol:

Hihi no i nieskromnie powiem, że masz czego zazdrościć :twisted::wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki poczekają, teraz ostro "walcz" z kleniami
Walczę ,walczę jeszcze na razie są ,doszły już 'grube berty" i to mnie cieszy ale najwyraźniej widać że szykują się do amorów a i ja nie będę im przeszkadzał.Tylko gdzie podział się "leszek"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczę ,walczę jeszcze na razie są ,doszły już 'grube berty"

O ja Cię no..... :wink:

najwyraźniej widać że szykują się do amorów a i ja nie będę im przeszkadzał.

Ale wiem, że będziesz podglądać :lol:

Tylko gdzie podział się "leszek"

Ykhym nie mam pojęcia, u mnie leszek ładnie bierze, nie mówię już o karpiach. Znaczy dla Ciebie maniek to będzie drobnica :wink:

Jutro zasiadka dłuższa niż dziś. Zaraz lecę do garów coś tam dla nich dobrego upichcić, może jakiś się odwdzięczy pięknym holem :mrgreen::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiem, że będziesz podglądać
Pewnie ,bo skąd bym wiedział co w "piszczy" :lol:

:mrgreen::lol::lol:

Ja jutro będę u siebie, więc jeśli ktoś jest z okolic to serdecznie zapraszam :wink:

Z rozpoznaniem nie będzie problemu, będę jedyną babą na łowisku :mrgreen:

Oczywiście od rana do 14.30 (potem obowiązki Matki Polki) bez względu na pogodę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.