Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Oby ta prognoza się sprawdziła, bo u nas to różnie bywa. Często prognozy mijają się z prawdą, ponieważ jak niż lub wyż wejdzie w te tereny czyli Kotlinę Kłodzką okraszoną górami, często zdarza się, że góry nie puszczają frontu zwykle chmur deszczowych lub śniegowych :evil:

Bądźmy jednak dobrej myśli, w razie czego radzę zabrać płaszcze wędkarskie lub coś nieprzemakalnego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

u nas to różnie bywa

to jest prognoza dla miasta Kłodzko, więc powinno być ok, choć meteorolodzy też pewnie świetowali.... :twisted:

No i właśnie o to chodzi :mrgreen:

Nie no będzie dobrze, ale zawsze trzeba się zabezpieczyć na każdą ewentualność :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciepłe majtki, bo jak śnieg nie zejdzie to zmarzniecie
Biere trzy :mrgreen:

No ja sobie nie wyobrażam inaczej, trzy pary gaci w sam raz :lol: Póki co śniegu u nas w brud :wink:

potwierdzam że będę cobym miał nawet iść na rzęsach :lol:

Nie no na rzęsach bez przesady, jak coś daj mi cynk to pojadę po Ciebie :twisted:

oczywiście jak pikawka nie zastrajkuje :cry:

Mańku mordeczko Ty moja nawet mi nie pisz takich rzeczy w moje urodziny :evil:

W tym tygodniu zakaz palenia, zakaz wychodzenia z domu i sikania pod wiatr, co byś mi tu cało przyjechał jako jeden z wielu świadków pobicia rekordu Polski klenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako jeden z wielu świadków pobicia rekordu Polski klenia
:mrgreen: I tego ci życzę szczerze z okazji święta urodzin :cool:

Dzięki bardzo :mrgreen:

Oby, oby tylko dopisało. Wycięte zgłoszenie z WW będzie i jedyny w swoim rodzaju "haczykowy" długopis też, co by mi świadkowie nim pięknie podpisali :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi jaki raport pogodowy ,bo nie wiem czy brać narty czy wodery :mrgreen:

Hmmm jak wcześniej pisałam, śniegu u nas nie brakuje, codziennie wali, więc i codziennie odśnieżam samochód :evil:

Z tego co mówią w tv i wg internetowych serwisów pogodowych niedziela ma być całkiem całkiem, śnieg powinien zniknąć, więc narty Ci się nie przydadzą, no chyba, że jakaś motorówka Cię pociągnie i zrobisz sobie rundkę na nartach wodnych :mrgreen::lol::lol:

Bym zapomniała: wezmę stolik żebyśmy mogli się konkretnie rozłożyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabieram ze sobą:

5 piersi z kurczaka (dobrze przyprawione)

schab (wyjdzie min 6 ładnych kawałków)

2 chleby

musztarda, majonez, keczup

specjalność zakładu - sos czosnkowy.

Jak coś jeszcze chcecie to piszcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 piersi z kurczaka (dobrze przyprawione)

schab (wyjdzie min 6 ładnych kawałków)

No kurczę ,widzę że zostało mi zabrać beczkę książek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
to ja zabiorę karkóweczkę przyprawioną i kiełbaske dla każdego.. :grin:

O ja nie mogę toż to nam się mega przyjęcie szykuje :shock::twisted:

Ja mam już pudełka w przynętami spakowane, żyłka nawinięta tylko kurde coś do kitu, bo młynek stożkowo poleciał :evil: Jutro się za to zabiorę z samego rana.

Zostało mi jedynie spakować grubszych rzeczy do samochodu i go troszkę obmyć, no chyba, że ktoś reflektuje na odchody gołębie :mrgreen:

P.S. Dziś w faktach zapowiadali na niedzielę 14 stopni i "całe" słoneczko - będzie piknie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszem i wobec uroczyście oświadczam, iż pogoda dziś u mnie przepiękna :mrgreen:

Zero zamieci, wiatru, śnieg znikł, jedynie resztki zostały na górach i pod lasami, ogólnie błoto, ale słońce da sobie z tym radę. Niebo bezchmurne, temperatura w cieniu ok. 15:00 wynosiła 15 stopni :shock: Rano jednak mocno trzymał mróz.

A będzie jeszcze cieplej :wink:

Tak więc moi drodzy Panowie aura będzie nam sprzyjać na integrowaniu się społeczności dolnośląskiej :mrgreen:

Rozumiem, że spotykamy się o 7:00, czy mam jeszcze coś spakować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc moi drodzy Panowie aura będzie nam sprzyjać na integrowaniu się społeczności dolnośląskiej :mrgreen:
i małopolskiej :!:

galuch wybacz, jakoś kojarzyłam sobie Ciebie z Wrocławiem, w sumie to nie wiem dlaczego :???:

jak zdjęć będzie za mało, to ja Wam dam... :twisted:

Będą, będą, nie nerwuj mi się kobieto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde tydzień mnie nie było atu tyle zmian- cieszę się że wszystko jest poukładane w najlepszym porządku, z mojej strony też jestem przygotowany do wyjazdu jeszcze za chwilę idę zmienić kapcie w autku i można będzie jechać. Trochę się boję że ten mój grilek będzie trochę mały ale jakoś sobie poradzimy stolik też biorę, reszta tz. przynęty dla Madi i Piotra są przygotowane a uzbroimy na miejscu, co jeszcze :?: Maniuś i Piotr jestem o piątej przy Astrze,

jak coś to dzwońcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniuś i Piotr jestem o piątej przy Astrze

Aż mi ciarki przeszły :???::shock: Na stary czas będzie to 4:00, a to jeszcze wstać wcześniej trzeba :roll:

Trochę się boję że ten mój grilek będzie trochę mały

Też mi się tak wydaje, niestety osobiście nie dysponuję....

przynęty dla Madi i Piotra są przygotowane a uzbroimy na miejscu

Super, cieszę się, Piotrek pewnie też, dziękuję bardzo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roman gawlas napisał/a:

Trochę się boję że ten mój grilek będzie trochę mały

Też mi się tak wydaje, niestety osobiście nie dysponuję....

w takim razie skocze zaraz poszukac mojego, mam taki jakis mini ale ok 6 stekow na niego wejdzie...
Moim zdaniem nie ma co kombinować z 10 grillami. Jeden wystarczy a żarełko pójdzie na kilka tur i tyle. Pozdrawiam i do zobaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stary czas będzie to 4:00, a to jeszcze wstać wcześniej trzeba
No przyznam się ze od kilku dni wstaje o 3 rano na rybki więc ja już jakiś trening mam :lol:

Ja o tej godzinie to się na lewy boczek przewalam, nooo w weekendy wyłączam tv i dopiero idę spać. Jak sezon się u mnie konkretnie rozkręci to pewnie tez tak będzie.

Wczoraj oglądałam piękne pstrągi w rzeczce Włodzica, przez która przechodziłam by zakupić główki jigowe :mrgreen: Piękne stadko sztuki tak ok 35cm , aż miło się na sercu robiło :smile:

A co do pogody to dziś było cudownie, raz słońce, raz wichura, ciemno się nagle robiło i waliło gradem, czasem nawet deszczem :???: Ciekawe czy metereolodzy wiedzieli o tym wcześniej, chyba jednak nie :lol:

Jutro będzie pięknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma co kombinować

juz w bagażniku... 10 to przesada, ale na dwa bedzie ok.

już nie mogę się doczekać, prawie wszystko spakowane, szkoda tylko że szpuli do spro jeszcze nie kupiłęm i będę musil moją wyslużoną cataną porzucac.... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.