Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio byłem tam jesienią na zawodach. Wszystkie samochody zjechały na dół (w tym busik), ale nie mam pojęcia którędy, ja wysiadłem na moście. Zjazd na tą drogę jest zapewne kilkadziesiąt metrów za tą "zatoczką"/parkingiem. Ale nie jestem pewien na 100%.

Zasięgnę jeszcze języka - jutro się odezwę i napiszę co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Już wszystko wiem.

Kolega który tam jezdzi samochodem:

Na początku Lubiąża, na pierwszym łuku w lewo skręcasz w polną drogę i jedziesz pod zamkiem, potem w lewo, w stronę Odry. Pamiętaj, że nie każde auto tam wjedzie. Pod lasem są niezłe wyboje. Po większych opadach przejadą tylko terenówki.
:neutral:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Na początku Lubiąża, na pierwszym łuku w lewo skręcasz w polną drogę i jedziesz pod zamkiem, potem w lewo, w stronę Odry. Pamiętaj, że nie każde auto tam wjedzie. Pod lasem są niezłe wyboje. Po większych opadach przejadą tylko terenówki.

Wielkie dzięki za pomoc ,więc szukamy lepszego dojazdu .

Przeglądałem na Zumi i na mapie jest dojazd do samej wody obok potoczku "Cicha Woda",

TU

Na satelicie widać piękne "główki",a rzeka ma dwa zakręty i co wy na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na satelicie widać piękne "główki",a rzeka ma dwa zakręty i co wy na to.

Wygląda obiecująco, zresztą ta woda w obie strony jest zaje-fajna, w tym kierunku nigdy tak daleko od mostu nie udało mi się dojść, ale i tak zawsze wracałem z rybą z tego odcinka, natomiast z górnego po lewej stronie bywało różnie, pamiętam przed laty jak późną jesienią w dwóch basenach łowiliśmy karpie na spina takie ponad dychę każdy, ale tylko w jedną jesień na drugą już ich nie było. Myślę że warto to łowisko odwiedzić na wiosnę, będziemy na pewno zadowoleni, a myślę że i Lubin też się przyłączy bo mają bliżiutko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś tam będzie

ale nie ucichł na zawsze, to taka cisza przed burzą, ja postaram się gdzieś w tamtej okolicy namiot rozbić juz 3. maja, więc czwartego do mnie dołączycie, a jeśli mi sie nie uda to na pewno będę 4.05. nastawiam się raczej na bolenia, ale baaardzo chciałbym szczupaka złowić - zobaczymy, bo byc moze tylko oknie dopiszą - kto to wie. co do ustaleń priowiantowo- ekwipunkowych to myślę, że jeszcze trochę za szybko, ale miejsce trzeba dogerac na sto procent, więc ujście cichej wody do odry - tak jak proponował maniek czy jednak inny punkt???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś ucichł temat spotkania w Lubiążu
Ucichł na chwile ,bo sprawdzałem wieści jak dojechać do wody ,ale nic się nie dowiedziałem o tym miejscu ,prawdopodobnie jest tam droga ,bo kiedyś kursował prom ,jak nie było mostu ,ale zaznaczam to nie sprawdzone info ,natomiast dowiedziałem się jak dojechać przed Malczycami do Odry w miejscowości Rzeczyca ,info od "wędkujących" inaczej :wink::lol: .Ale mnie interesuje Lubiąż i tam "uderzamy" na miejscu wyjaśnię dlaczego ,na razie "tajemnica" :mrgreen:
nastawiam się raczej na bolenia, ale baaardzo chciałbym szczupaka złowić -
Będziesz miał okazje ,czy ją wykorzystasz to się zobaczy :roll:
a ja i tak pojadę tam beż względu na to czy ktoś tam będzie :lol:
Roman ja zaklepuje "miejsce",więc nie będziesz sam :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miejsce przy ujściu cichej wody jest świetne. Dojechać można samochodem pod sama wodę. Droga jest dobra, brukowa, więc nawet po deszczu nie ma problemu. Bruk kończy się jakieś 70m od rzeki, więc w razie pompy to można tam auta zostawić, bez obaw, że w się w błocie ugrzęźnie. Ogólnie miejsce jest świetne, właściwie można tam każdą rybę połowic. Ładne widoki, cisza i spokój. Główek dużo, więc miejsca dla każdego wystarczy.

Mam nadzieję ze tym razem będę mógł do was dołączyć. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman ja zaklepuje "miejsce",więc nie będziesz sam :cool:

Super masz jak w R.......... banku :lol: ciesze sie z takiej decyzji.

Mam nadzieję ze tym razem będę mógł do was dołączyć. :smile:

No ale nadzieja nie zawsze wystarcza, trzeba jeszcze chcieć :lol: ale i tak się cieszę że chociaż próbujesz, będzie nas więcej, tym bardziej że widać że znasz tamte strony :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chęci jest a jest, tylko możliwości czasami brakuje. Jak się dzieli życie między trzy domy, moje studia w Poznaniu, Żony we Wrocławiu do tego jeszcze praca no i magisterka(dobrze że chociaż nad rzeką) to naprawdę trzeba się napocić żeby jeszcze czas na ryby znaleźć. Na szczęście jakoś daję sobie radę tylko ciężko zaplanować coś na dłużej niż jeden dzień. :smile:

A miejsce znam, i mam do niego bardzo duży sentyment. Jeździłem tam z moim nauczycielem wędkarstwa. Niestety teraz wędkuje w krainie wiecznych łowów. Ech życie :sad:

A to zdjęcie zrobione z główki tuż przy ujściu cichej.

c8f9029fcffcd207m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał okazje ,czy ją wykorzystasz to się zobaczy

ze szczupakami - moze szczupaczkami z przedziału 50-60 cm to wiekszych problemów raczej nie miałem (oczywiście na wodach o których wiedziałem, choc z opowiadań że jest ryba), ale w razie wypadku licze na pomoc bardziej doświadczonych... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj jeżdżę od strony Legnicy, więc raczej przez Prochowice. W Prochowicach trzeba się kierować na Kwiatkowice. Przejeżdżamy przez wioskę i skręcamy w lewo w pierwszą asfaltową drogę chyba koło kurników. Asfalt szybko się kończy i dalej jedziemy kostką, najpierw przez łąki potem wjeżdża się do lasu i cały czas prosto aż do rzeki. Kostka kończy się rzut beretem od Odry, więc z dojazdem nie powinno być problemu.

http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=prochowice&loc2=woj.+Dolno%B6l%B1skie%2C+Kwiatkowice&byCar=on&cId1=&sId1=&cId2=672e57cb22f7ce509d008349003348008e0300210800cfa7&sId2=&x=0&y=0

9bc128bbc724f35bm.jpg

Można dojechać autem prawie na główkę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojazdem nie powinno być problemu.

Myślę że nie powinno być problemu z dojazdem, ja na pewno nie muszę jechać do Prochowic, trochę wcześniej za Srodą na Lubiąż i potem w lewo i prawie w domu :lol: damy radę :wink:

A tak nawiasem o której się spotkamy na miejscu coby troszeczkę poplanować wyjazd, i czy coś pitrasimy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka kończy się rzut beretem od Odry, więc z dojazdem nie powinno być problemu.
I o to chodziło :mrgreen: zresztą tak przypuszczałem ,ale wielkie dzięki .
A tak nawiasem o której się spotkamy na miejscu coby troszeczkę poplanować wyjazd
Myślę że na 6 rano powinno być dobrze ,co do prowiantu to mnie kiełbacha z ogniska wystarczy . :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiełbacha z ogniska wystarczy

świetny pomysl, tak bardzej obozowo!!! haha,

ja jak zawsze zabiorę butle z gazem, co by jakąś herbatkę czy kawkę na świeżo przygotować.

6 rano powinno być dobrze

zgadzam się na tą godzinę, choc jak wspomniałem może będe tam już dzień wcześniej - zależy od pogody itp. (choć zastanawiam się czy pod namiot to trochę za niebezpieczny teren, ale moze te złodziejaszki się gdzieś tam w głąb nie zapuszczają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na 6 rano powinno być dobrze ,co do prowiantu to mnie kiełbacha z ogniska wystarczy . :mrgreen:

To już wszystko wiemy, Maniuś jestem o 5 koło Creatora a Piotr przy Pilczyckiej lub jak chce dojść do Ciebie, ale chyba nie ma sensu iść pod prąd, mi kiełbacha też wystarczy, wszystko jasne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wszystko wiemy, Maniuś jestem o 5 koło Creatora
OK ,nie niepokój się jak "zniknę"na forum :wink: na pewno jadę.Roman na pewno spining a reszta Pio ,Patbaj żywcujecie czy też spin ,bo mus się przygotować ,bo bez sęsu abyśmy wszyscy kupowali zanętę czy robaki na pozyska żywca.
ja jak zawsze zabiorę butle z gazem
Swietny pomysł .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ewentualnie mógłbym do Was dołączyć

na jasno brachu- wszyscy z forum oraz z poza mile widziani, razem raźniej, większa partia wody obłowiona zostanie oraz wymiana doświadczeń będzie maiła miejsce na wielu poziomach.

Tak, że na ramię broń (wędzisko) i do zobaczenia 4.05.08 nad Odrą!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

Troche się boję zbłaźnić, bo 04.05. to ja kijem spinnigowym czwarty raz w życiu będę rzucał :lol: . Nawet za bardzo nie wiem, jakie przynęty mam zakupić, taki mam już mętlik w głowie :oops: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.