Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kilka fotek z naszego spotkani

maniek co tak kurcze mało :shock::?:

Ale miejscóweczki spoko, następnym razem obejdę drugą stronę rzeki i zobaczę co za licho się w dołkach kryje :wink:

To czekamy na relację i wyniki rywalizacji, powodzenia. :lol:

Już aparat ładuje coby mi kawału nie wyżeźbił :lol: na pewno przynajmniej plenery będą :lol:

ale jestem dobrej myśli i pełen nadziei że w tym tygodniu Nysa będzie hojnie dzielić się swoim bogactwem :lol:

Czekamy, czekamy z niecierpliwością :wink:

Powodzenia wszystkim uczestnikom i obserwatorom, miłego spotkania i udanych zdjęć do foto relacji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie udało sie :mrgreen: nie tym razem :)

ogólnie było bardzo przyjemnie, super pogoda,sporo brań i nie zerwałem ani jednego wobka :!::mrgreen: wyjąłem 4 krótkie pstrążki, jeden prawdopodobnie miarowy mi spadł przy wyciąganiu z głębokiego dołka :cry:

4fc754edc206ea9cm.jpg

fdc90d6a774c2100m.jpg

da13caf1ed6db20cm.jpg

a8aa82a6e976b4afm.jpg

PS. prawidłowo otwierają się zdjęcia? (4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie udało sie :mrgreen: nie tym razem :)

no i tak bywa, najważniejsze jednak, że:

było bardzo przyjemnie, super pogoda,sporo brań i nie zerwałem ani jednego wobka :!::mrgreen:

Ogólnie rzecz biorąc dzionek fajnie spędzony :mrgreen:

Cóż tego ja powiedzieć nie mogę, nie było miejsc dziś, jeden wielki ścisk, a i pogoda niestety nie była zbyt przyjemna, zwłaszcza to wstrętne zimne wiatrzysko :mad:

PS. prawidłowo otwierają się zdjęcia?

Tak, wszystko wporzo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych - proponuję wspólne wędkowanie naszej grupy dolnośląskiej w dniu 1 lub 3 maja na jakiejś wodzie szczupakowej, zakładając że 99% osób planuje wypad na rybki w tych dniach może spotkamy się znów, aby połączyć siły przeciwko zębaczom no i boleniom jeśli ktoś będzie mieć ochotę proszę o propozycje.

Z mojej strony znam zbiornik żwirownia Bartniki w okolicy Kamieńca Ząbkowickiego ok 65 km od Wrocławia może jakieś inne miejsca tym razem bliżej domu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniuś zdradź to namieżone miejsce
Roman byleś tam w pobliżu w zeszłym roku ,ale nieco dalej ,niestety brak dobrego dojazdu .zdradził bym ale obowiązuje mnie tajemnica ,dałem słowo -sorki.No ale czas coś łowić na naszych "zlotach" więc proponuje Lubiąż -Malczyce ,to tylko propozycja ale miejsce naprawdę rybne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę niedawno odbyło się nasze spotkanie, a tu już temat gorący od kolejnego umawiania, jak mi się to podoba :mrgreen:

Osobiście miałam plana w weekend majowy uderzyć na Zagórze Śląskie na Jezioro Bystrzyckie, potem pobawić się na rz. Bystrzycy. Zobaczymy co z tego wyjdzie, może i mnie sieknie do Was dołączyć 4 w niedzielę, no chyba, że ......... :roll::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje Lubiąż -Malczyce

Naprawdę super woda i rybna jak mało gdzie obfituje w olbrzymie bolki, kleniska, sumy, sandały a szczupłych też można nałowić, popieram tą lokalizację chociaż miałem przykre doświadczenia bo kilka lat temu na mistrzostwach okręgu oskubali kilka aut, i moje też :lol: ale może do tego nie dojdzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje Lubiąż -Malczyce
Naprawdę super woda i rybna jak mało gdzie obfituje w olbrzymie bolki, kleniska, sumy, sandały a szczupłych też można nałowić,

to samo słyszałem i jak w jakimś poście kiedyś zaznaczyłem, mam zamiar poznać dokładniej to łowisko w tym roku, więc jak najbardziej jestem za!!! :lol:

co więcej być moze udałbym się tam na dwa trzy dni (np 3-4 maja) pod namiot byłby ktoś chętny na dłuższą wyprawę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram tą lokalizację chociaż miałem przykre doświadczenia bo kilka lat temu na mistrzostwach okręgu oskubali kilka aut, i
A gdzie parkowaliście ? tu musze wypytać wtajemniczonych ,szkoda że Lubliniaki nie zaglądają na forum bo może by coś doradzili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie parkowaliście ?

Maniuś z reguły zaraz za mostem przed Lubiążem jest coś jak parking na poboczu po lewej stronie jadąc od Srody Sląskiej, jak zjechać nad samą wodę nie wiem a nawet nie wiem czy się da w Lubiążu, a w Malczycach nie byłem, koledzy łowią piękne klenie i bolki od strony Brzegu Dolnego na nowej opasce około 2km dł. tam dojazd ponoć jest dobry i mogę się dokładnie zoriętować.

Jest jeszcze jedno dobre miejsce w tym samym kierunku a mianowicie Pogolewo lub Głoska-

jedno po stronie Brzegu jakieś 5km za nim a drugie naprzeciw Brzegu od strony leśnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz za mostem przed Lubiążem jest coś jak parking na poboczu
A tuż obok "parkingu" jest droga którą można zjechać na tą łąkę obok mostu - nad samą wodę. Dobre miejsce do zaparkowania oraz na bazę grillowo-wypadową :wink: .

Pozdrawiam.

P.S.

Jeszcze taka mała dygresja.

Może wybiera się ktoś na międzynarodowe zawody spinningowe "Zielony szczupak bukówki" 17-tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tuż obok "parkingu" jest droga którą można zjechać na tą łąkę obok mostu

A w którym miejscu jest ten zjazd na tą drogę na dole, zresztą jak byłem tam dwa lata temu to o jeździe tamtą drogą na dole to raczej tylko terenówką, nie wiem jak jest obecnie ale myślę że nie wiele się zmieniło na lepsze, chociaż kto wie :lol:

Jeśli masz możliwość to sprawdzić to bylibyśmy wdzięczni i pewni że można tam spokojnie jechać :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.