Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Działy i kategorie - pomysły i uwagi


Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie dostaje PW to wyskakuje okienko z info,przynajmniej u mnie.

Zgadza się pod warunkiem, że pozwalasz przeglądarce na automatyczne otwieranie nowych okien, :wink: ale z reguły ludzie, którzy dużo surfują po internecie maja to po blokowane i nawet dodatkowo zainstalowane softy, które nie pozwalają na otwieranie wszelkiego rodzaju 'popupów' i banerów.

Przebrnąłem przez ten temat. Maznę w nim coś od siebie i odblokuję.

No czekam!!!!!!!!! bo szukam zwady!!!!!!! I JUŻ SIĘ NAPINAM :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Już pisałem to jest 'puszka z pandorą' :???: Jarosław może po prostu umów się na realna wymianę poglądów np. z stu6-60 :mrgreen: będzie szybciej lepiej i przy okazji będzie można użyć większej palety argumentów i tzw. środków pomocniczych. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 259
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przebrnąłem przez ten temat. Maznę w nim coś od siebie i odblokuję.

No czekam!!!!!!!!! bo szukam zwady!!!!!!! I JUŻ SIĘ NAPINAM :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

To uważaj, żeby Ci jakaś żyłka nie pękła od tego napinania :wink::mrgreen:

Ponadto nie napisałem, na urlopie jestem.

I jednak coś maznę i odblokuję ten temat jak wrócę z urlopu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarosław napisał/a:

tomik napisał/a:

Przebrnąłem przez ten temat. Maznę w nim coś od siebie i odblokuję.

No czekam!!!!!!!!! bo szukam zwady!!!!!!! I JUŻ SIĘ NAPINAM :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To uważaj, żeby Ci jakaś żyłka nie pękła od tego napinania :wink::mrgreen:

Albo cesarka albo napinka, inaczej nic się nie urodzi. Z tym, że na poważnie to sobie odpuszczam, bo nie dam się przekonać ani nikogo nie zamierzam przekonywać. Tak tylko chcę się pośmiać. A z piany może być niezły styropian na ocieplenie stosunków. :grin: Jak czytam obecne posty z zapytaniami np odnośnie odchodów czy zanęt na poszczególne ryby, gdzie tyle napisano, to dostaję już odruchów....Nie warto było się wysilać, bo i tak trafiło do studni. A tu tylko łańcuch, wiadro i gotowa świeża woda. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam obecne posty z zapytaniami np odnośnie odchodów czy zanęt na poszczególne ryby, gdzie tyle napisano, to dostaję już odruchów....Nie warto było się wysilać, bo i tak trafiło do studni. A tu tylko łańcuch, wiadro i gotowa świeża woda.

Żebym ten Regulamin jeszcze pogrubił ze dwa razy i zrobił migający to i tak będą się pojawiać kolejni szybcy i niecierpliwi z zapytaniami typu: "Pomocy, jaka przynęta na zawody??????!!!!!!!!!!"

Niemniej liczę, że będzie ich mniej dzięki temu odnośnikowi u góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem chwilę wcześniej z urlopu, więc jutro a właściwie już dziś odblokuję jak tylko odeśpię podróż, temat na, który wszyscy czekają.

Natomiast:

A....pomysły i uwagi, a więc tak ,

1) linia, która jest pod każdym działem, powtarza się jak mantra , zabiera miejsce i zaciemnia,... a i tak wszyscy mod's generalnie mieszają we wszystkim (oczywiście poza Lesio , który jest Naszym honorowym "sędzią pokoju" w "zgłoszeniach") tak, że ja bym to bez większej "krempacji" wypieprzył, ze stopek wszystkich działów;

Moderatorzy artech, tomek1, maniek, madi, sinus

2) Na górze pojawiło się innym kolorem (zapewne dla ułatwienia znalezienia kilka opcji)

FAQ - PIERWSZA POMOC!! REGULAMIN SZUKAJ no i super fajnie! tylko dlaczego akurat na czerwono?

myślę, że obecnie gdy mignie coś czerwonego na górze niektórych to "elektryzuje", że mają PW, :mrgreen: ale...wkrótce się przyzwyczają i przestanie razić i uczulać kolor czerwony i... przy okazji spowoduje to pewne opóźnienia w zauważaniu nowych PW

Zmieńcie kolor tych opcji na seledyn , pomarańcz lub coś innego niż kolor nowej PW.

Ad. 1 można to zastąpić po prostu: "Moderatorzy" - widziałem na innych forach i nawet myślałem wiele razy ale jest tyle rzeczy bieżących rzeczy do zrobienia na haczyku... uff będę miał na uwadze :wink:

Ad. 2 a zrobiłem na czerwono tak już, żeby było profilaktycznie i wyraźnie i żeby już nikt nie płakał, że nie może znaleźć Regulaminu na forum :wink::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 2 a zrobiłem na czerwono tak już, żeby było profilaktycznie i wyraźnie i żeby już nikt nie płakał, że nie może znaleźć Regulaminu na forum :wink::cool:

Z wyjątkiem daltonistów, ale wtedy musi zaświadczenie przesłać na forum. :mrgreen: Podobnie jak dyslektycy prawdziwi i podrobieni :!: Bo przeokropnie się czyta wypowiedzi pełne różnorakich zonków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 można to zastąpić po prostu: "Moderatorzy"
to już lepiej zostaw jak jest, :cool: bo co to zmienia i tak zostaje ta zwielokrotniona informacja w stopce niemal każdej kategorii, (nie dostaniemy tego skoku do góry o te kilkanaście lini)

Zastanów się czy chcesz to wypieprzyć, jeśli nie, to po prostu zostaw, choć i tak powszechnie wiadomo ,że forum jest moderowane.

Ad. 2 a zrobiłem na czerwono tak już, żeby było profilaktycznie i wyraźnie i żeby już nikt nie płakał, że nie może znaleźć Regulaminu na forum :wink::cool:
spoko (bądź otoczony należnym szacunkiem i chwałą dożywotnią z a to) tylko dlaczego akurat w kolorze nowego PW :???:
Z wyjątkiem daltonistów, ale wtedy musi zaświadczenie przesłać na forum. :mrgreen: Podobnie jak dyslektycy
Jarosław, jak widzę jak niektórzy obliczają ile pozostało np. okresu ochronnego suma (pod koniec maja myślą, że jest parę dni do szturmu :shock: ) to sadzę, że zapomniałeś jeszcze o dyskalkulii :wink:

A i te nowe działy "Gry", jest aż tak duże zapotrzebowanie na to?

wystarczyły by 2 - 3 tematy w ogólnym albo H-Parku, coś mi się wydaje, że tomik troszkę 'małpuje' pomysły od tzw 'konkurencji', której pastiszem w początkowym stadium rozwoju forum był nieco oburzony. :lol:

Oby tak dalej a sami staniemy się zmutowaną kaleką kalką :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już lepiej zostaw jak jest...

To że kategorie i forum są moderowane w takiej czy innej formie zostanie.

Pomijając aspekt powszechnego stosowania chyba na każdym forum tego rozwiązania. Co do powszechnej wiedzy niektórych, szczególnie nowych użytkowników, to tak jak w przypadku regulaminu mam codziennie dowody, że jest z tym różnie.

spoko (bądź otoczony należnym szacunkiem i chwałą dożywotnią z a to) tylko dlaczego akurat w kolorze nowego PW

Tak jak pisałem, zrobiłem na czerwono żeby było profilaktycznie i wyraźnie i żeby już nikt nie płakał, że nie może znaleźć Regulaminu na forum.

Zresztą widziałem podobne rozwiązanie na kilku różnych i dużych forach z identycznym stylem, więc będzie to pewnie kwestia przyzwyczajenia, jeżeli już się wszyscy nie przyzwyczaili :wink:

Także zbieżność z kolorem PW jest czysto przypadkowa :wink::mrgreen:

A i te nowe działy "Gry", jest aż tak duże zapotrzebowanie na to?

wystarczyły by 2 - 3 tematy w ogólnym albo H-Parku, coś mi się wydaje, że tomik troszkę 'małpuje' pomysły od tzw 'konkurencji', której pastiszem w początkowym stadium rozwoju forum był nieco oburzony. :lol:

Oby tak dalej a sami staniemy się zmutowaną kaleką kalką :evil:

Zapewne docelowo będzie to jedna kategoria ale póki co mam tu swój cel a przynajmniej muszę coś sprawdzić, może załatwić, więc na razie zostanie tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Jest temat Jak dzis było na rybach....

A jeśli chodzi o jakieś dłuższe i ciekawsze, kiedyś można było dodać właśny temat w tematach ogólnych jednak moderator maniek ostatnio nazwał je łamaniem regulaminu więc teraz raczej odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że powinien być taki temat. "Jak było na rybach" to temat na dany miesiąc, nikt ich już potem nie odgrzebuje, a np może się zdarzyć że ktoś będzie chciał o coś dopytać. Oczywiście trzeba by doprecyzować kryteria, żeby się nie zrobił bałagan. To nie może być temat na opowieści w stylu "poszedłem na dwie godziny nad staw, nic nie złowiłem", tylko na opis wypraw pełna gębą, np jakieś dłuższe zasiadki, wędkarskie weekendy, wyprawy na bardzo atrakcyjne wody albo bardzo atrakcyjne ryby, oczywiście zakończone jakimiś sukcesami. Warunkiem byłby nieco dłuższy tekst, okraszony fajnymi fotkami. Wtedy w "Jak było dziś na rybach" można dawać zajawkę z linkiem do tego tematu, gdzie byłby pełen opis.

Uważam wręcz, że taki temat, dobrze poprowadzony, mógłby być chlubą forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo ja jestem ślepy albo nie ma działu, którym opisujemy

nasze ciekawsze, godne uwagi i lektury wypady nad wodę...

jeśli nie ma, to wielu z nas pewnie chętnie by taki dział widziało

na forum.

odpiszcie, albo sprostujcie.

Oprócz forum mamy portal [dla przypomnienia] bardzo chętnie admin przyjmie ciekawe art . z wypadów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o jakieś dłuższe i ciekawsze, kiedyś można było dodać właśny temat w tematach ogólnych jednak moderator maniek ostatnio nazwał je łamaniem regulaminu więc teraz raczej odpada.
Normalnie nie mogę w to uwierzyć :mrgreen: , albo coś pokręciłeś, albo maniek miał zły dzień, np. był po nocce bez brania :wink: Normalnie uzurpator :razz: na drugi raz poproś takiego moda by Ci od razu, podał który to niby punkt regulaminu mu się przyśnił. I naparzaj się z nim do skutku, w najgorszym wypadku chwalebnie polegniesz za Prawdę Naszą i Waszą :lol:

śmiech, śmiechem ale..

Najlepiej jak już zresztą wspomniał maniek, takie obszerniejsze relacje zamieszczać na portalu www.haczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku słusznie scalone, sam to miałem zrobić ale maniek mnie ubiegł. ( przy okazji ode mnie było by jeszcze przypomnienie o pkt 2 regulaminu :wink: )

Niemniej temat wyprawy wędkarskie mógłby być na forum ale na innych zasadach niż jak było na rybach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno byc po prostu osobne podforum na cos takiego,

coś w rodzaju ciekawych felietonów.

prośba do adminów i moderatorów : proszę abyście się tutaj wypowiedzieli na ten temat,

bo juz widac, że jest zainteresowanie czymś takim.

temat jak było na rybach to trochę śmietnik, jesli byłby dział, to kazdy

felieton byłby oddzielnym postem, byłby porządek.

i dokładnie, mi nie chodzi o zdawkowe kilka zdań z wypadu, tylko fajnie opisane

nasze przygody nad wodą, szczególnie te uwieńczoe jakąś ładną sztuką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając temat "Turystyczny kącik" miałem na uwadze także wędkarskie wyprawy. http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=171632#171632

Może byliście gdzieś ostatnio? Może wydarzyło się coś ciekawego na wędkarskiej wyprawie?

Można by było pobawić się z tytułem tematu, aby wzbudzić większe zainteresowanie.

Czasami robiłem wycieczki nad wodę, lecz niekoniecznie z nastawieniem typowo wędkarskim i próbowałem się tym podzielić na forum.

http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=136868#136868

http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=125633#125633

http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=119470#119470

Oczywiście nie jest to majstersztyk prezentacji, ale od czegoś trzeba zacząć:)

Jacek pisze

tylko na opis wypraw pełna gębą, np jakieś dłuższe zasiadki, wędkarskie weekendy, wyprawy na bardzo atrakcyjne wody albo bardzo atrakcyjne ryby, oczywiście zakończone jakimiś sukcesami.

Jak wyżej pisałem, od czegoś trzeba zacząć i nie zabierajmy chęci w tworzeniu relacji przez wygórowane kryteria. Dobra prezentacja wymusi następną przynajmniej na porównywalnym poziomie, jak nie lepszą. Ja próbuję dzielić się materiałami z wypraw, ale jak na razie są w różnych szufladach, pzdr :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a dlaczego nie na portalu ?? Jest tam wszystko czego trzeba, można nawet dodawać komentarze, po co wam osobny temat na forum :roll: Kiedy macie relację na portalu możecie podać do niej linka w "jak było na rybach" i po sprawie. Nie kumam zamieszania :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami robiłem wycieczki nad wodę, lecz niekoniecznie z nastawieniem typowo wędkarskim i próbowałem się tym podzielić na forum

ale te opisy są w dziale łowiska...

mi chodziło o możliwość pisania w dedykowanym dziale.

Panowie a dlaczego nie na portalu ?? Jest tam wszystko czego trzeba, można nawet dodawać komentarze, po co wam osobny temat na forum Kiedy macie relację na portalu możecie podać do niej linka w "jak było na rybach" i po sprawie. Nie kumam zamieszani

no to jest jedyne wyjście w tej sytuacji. przyglądne się portalowi i możliwości dodawania opisów wypraw. zamieszania nie ma, jest raczej dyskusja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na portalu nie rozwinie się dyskusja pod danym tematem śledze troche relacje róznego typu tam zamieszczane i w 90% komentarzy jest zero. Na forum łatwiej poprowadzic dyskusje. Nie wiem czemu nogami i rękami bronicie sie przed nowym tematem :?: Moim zdaniem wypasione relacje pełne zdjęć i treści zasługują na nowy temat oczywiście mogą być zamieszczone również na portalu ale czemu nie na forum :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.