Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach


keri

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 213
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Chyba dziesiąty raz w tym sezonie miałem rozpoczynać sezon pstrągowy i znowu się nie udało :sad:

Rozkładam się z kuzynem i nagle przyjechała straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe.

Okazało się że kilka km wyżej jakieś 3 dzieciaki rozwalały coś na działkach, 2 złapali a trzeci miał pomysł żeby wskoczyc do rzeki i spłynąć w dół :lol: Po chwili się okazało że nie ma siły wyjść na brzeg i tak sobie spływał jakieś 20 minut, aż go na zakręcie strażacy wyciągneli.

Chociaż coś ciekawego się dzisiaj na rybach wydarzyło :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od 10 do 14,30 i niestety bez efektów.Byłem najpierw na Widawce za Wrocławiem ale woda taka wysoka, prąd i pełno zielska płynącego że zwinąłem się i pojechałem na Odre w centrum.Tutaj woda spokojniejsza ale też pełno zielska.Niestety bez brań , ale pogoda spoko i przyjemnie się siedziało.Może za kilka dni jak już woda się uspokoi będzie lepiej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wyszedłem za jaziem ale nic za to okoń skubał

28 cm

57600b4647743da3m.jpg

25 cm

494ce95da1a77930m.jpg

27 cm

c78b82a5d50d6663m.jpg

oraz 8 takich po 15 cm 1 szczupak taki koło 60 ale niedobry szczupak :twisted: popłyną z woblerem , i jeden 40 cm gumka uratowana :mrgreen::mrgreen: ogólnie wypad udany mile niedziela spędzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeux, gdize byłeś na rybkach, bo chyba nie na Baryczy. W sobote jechałem akurat przez Milicz i widziałem, że poziom wody jest niesamowicie wysoki. Gdzie w tamtych okolicach znalazleś takie łowisko?(gdzie woda ma przyzwoity poziom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucekk, za pisz się w kolejce to posłużę jako przewodnik :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: opłat z ryczałtowane :mrgreen: a tak na serio jest unas młynówka kanał miejski i to jest końcowy odcinek poza miastem w parku. jak chcesz zkontaktójh się pokaże wszystkie wody w okolicy Milicza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja dziś byłem na pstragu. Na rzece byłem okolo 12.30 , łowiłem na strumieniach warty w Mrzygłodzie. Pierwszy rzut i pstrązek okolo 20 cm. idąć w duł rzeki pierwsza większą zdobycza był lipień 28 cm buziak i do wody. Ogólnie złapałem 1 lipienia i okolo 10 pstragów jeden był miarowy 31 cm reszta to 28 cm dwa po 27 cm 26 cm dwa po 25 cm i pyrtki , oczywiście rybki wszystkie dalej sobie żyją. Podsumowujac wypad był bardzo udany , pogoda niesamowita. Oby tak dalej pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolamilan, gratuluje i zazdroszczę tak udanej wyprawy. Jak ja wczoraj ganiałem za pstrągiem, to walczyłem nie z rybami ale z krzakami, bagnami i rzeką która wylała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACEK- powiem Ci że po za kropkami to też wyciagłem kilka metrowych kijków, zalanych krzaków i zerwałem 2 wobki i 1 obrotówke :wink: ale i tak wyprawe uznaje za bardzo udaną. jak można wkleić kilka fotek bo próbowałem i nie wiem jak.. moze mała pomoc to moge wkleić bo porobiłem fotki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystasz z jakiegoś serwisu, np fotosik.pl, wczytujesz tam fotkę (nie musisz być zalogowany) - pojawi Ci się kilka linków do wyboru, kopiujesz i wklejasz do posta jeden z nich, np. "miniaturka na forum zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze".

Tylko stosuj się do regulaminu wstawiania zdjęć na haczyku, nie wstawiaj zdjęć niewymiarowych ryb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odcinek poza miastem w parku

przy pałacu? oj znam znam :mrgreen::mrgreen:

a swoją drogą to widziałem tam chyba największego, jak dotąd, okonia. Atakował spływającą z prądem niemrawa rybkę, jak w nią przywalił to została chmurka srebrnych łusek w wodzie. Zdziwiło mnie że w takiej małej wodzie był tak pokaźny okoń. Na oko daje mu 40 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gnam nad Warte w sobote! Licze na pierwsze brania płoci i okoni. Na starorzeczach u mnie jeszcze lód... W poprzednią niedziele dokonałem rekonesansu, wedkujących: 0 czytaj "ZERO" ale takich jak ja zwiedzających mnogo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza wyprawa na wisłokęz muchówką bardzo szybko się skończyła powód - rzeka po roztopach zaczyna powoli wylewać, wczoraj jeszcze nie było tak tragicznie :(, stwierdziłem że wrócę do domu i poczekam na lepsze warunki :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem nad kanałem Odry, nęce, zarzucam gruntówkę, przy drugim zarzucie mój zestaw ląduje na drzewie. Montuję nowy, zarzucam. Zaraz następuje agresywne branie, zacinam i kołowrotek odmawia posłuszeństwa. Nawalił, czuję rybę - jest, wbiegam na górkę staram się ją wyciągnąć, próbuję kręcić korbką, nagle ryba się spieła, sciągam ręcznie zestaw, jednak niema haczyka.

To było moje pierwsze wędkowanie w 2009, zakończone niepowodzeniem, wróciłem po 30 min spędzonych nad Słubicką Odrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.