Skocz do zawartości
tokarex pontony

wybór spinningu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam w kwietniu tego roku kupiłem takie cacko MIKADO GOLDEN LION MEDIUM SPIN 240 / 30 na allegro kosztowało mnie to 30 zł , kołowrotek z lidla za 24 zł ,woblerek też z lidla , 3go maja ta te cuda wyciągnąłem suma 110 cm , waga koło 10 kg.

To była jazda na całego :)

Tak więc nie musi się wydawac kupy kasy na sprzęt , za 55 zł też można się nałykac adrenaliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość naleśnik27

zakupiłem mikado competition mh spin 270 7-35 g fajnie leży w rece ,jest troche sztywny ale o to mi chodziło.Łowił ktoś tym ??? jakieś opinie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem mikado competition mh spin 270 7-35 g fajnie leży w rece ,jest troche sztywny ale o to mi chodziło.Łowił ktoś tym ??? jakieś opinie??

O opinie trzeba było zwrucić się przed kupnem. A za miesiąc sam napisz jak się sprawdza :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje pomocy w wyborze lekkiego spiningu,chodzi mi głownie o połów okoni na boczny trok.Łowiskiem będą 2 zbiorniki zaporowe z bardzo różnym ukształtowaniem dna ,płycizny i głębokie doły .Przeglądałem wszystkie tematy ale ,jeszcze bardziej sprawa z wyborem kija mi się skomplikowała,Chodzi mi o podanie konkretnych marek lub nazw samych kijów bo w sklepach wedkarskich w moich okolicach króluje jaxon i tylko to polecają.Kwote którą zamierzam wydać to 300 zł. Z góry dziękuje za odp. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team Dragon 1-7g, genialny kij, ciupałem nim na zaporówce na bocznego i bez bocznego, na glebokosciach od metra do 4-5m, świetny przy ciężarkach 5g, nie gubi ryb, bardzo szyblki. problemem będzie tylko to, że pewnie będzie trzeba dołożyć z 30zł, ale przy wydawaniu na kij 300zł to tych dodatkowych 10% nie warto żałować, zwłaszcza na ten patyk. znajomy na niego wyciagnal na zawodach na wiśle, bolka, zeby nie sklamac to chyba kolo 2kg.

konger wc iri lucky to nie wklejanka, mysle ze to istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla Ciebie moze i nieistotne, ale dla kolegi który chce kupic wędke być może jest, więc warto to napisać, a odnośnie cw to na tego team dragona zakładałem też 8g i pracował lepiej niż wc tango 1-10g. a te dwa kije uwazam za rewelacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za zainteresowanie nie mogłem wcześniej odp. bo mój operator internetowy netia jak zwykle ma masową awarie.Kijki obejżałem na necie ,faktycznie ciekawe a co najważniejsze tak jak myślałem powinienem wybrać coś z kongera lub dragona . :?::idea: Sprawdze jeszcze dostępnośc tych wędek w sklepach w mojej okolicy i wtedy padnie wybór.Jeszcze raz dzięki,a Ty Łukasz_st dobre efekty z bt na okonie miałeś-masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, ze tak pozno odpisuje. tam gdzie łowie, czyli na zaporówce o głebokości max 6m, ale najczesciej na 3-4m blatach najlepsze wyniki mam na boczny trok, na jiga łowimy o 1/3 ryb mniej. okonie w przedziale 20-35cm, najczesciej takie pod 30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

Wybrałem już cw jaki chce wybrałem 3 modele kijaszków i muszę się na jeden zdecydować:)Kijek na szczupaka do średnich przynęt..A więc tak która opcja będzie najlepsza?Interesuja mnie tylko te 3 modele: Są to kije do 25gr

1.Daiwa Exceler

2.Mistrall Shogun

3.Dragon Millenium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Millenium Super Fast 5-25, genialny kij, sztywny, swietnie sie laduje juz przy lekkich przynetach, mozna nim naprawde daleko rzucic, przy czym swietnie lezy w dłoni, bardzo bardzo lekki, duzy zapas mocy, pod ryba pracuje idealnie, moglbym sie nad nim rozplynac. łowiłem nim czesto i gdyby miał kupować uniwersał w tej cenie, to poleciłbym z czystym sumieniem tego kija. łowiłem nim bolki na duzej rzece (san). bierz go bez wahania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od roku jestem posiadaczem Dragona Millenium 10-35g / 290cm. Sam bym pewnie się na niego nie zdecydował, wolałbym opcję do 25g, ale dostałem go w prezencie. Chciał nie chciał zacząłem sprawdzać wędkę i nie mogę powiedzieć złego słowa. Do niej stosuję tylko plecionkę, wyczuwalne są chyba wszystkie kontakty ryby z przynętą. Nie zauważyłem uszkodzeń po całym sezonie, pewnie długo mi posłuży. Do zadowolenia z wędki potrzeba jeszcze ryb, jak będą ostre haki to z takiej czy innej będzie na pewno zadowolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daiwe już wykluczyłem teraz decyzja czy brać Shoguna czy Millenium Dragona:)
Bierz Dragona sam go posiadam od kilku sezonów i mogę go polecić z czystym sumieniem. Poczytaj w necie a znajdziesz sporo pozytywnych opini na temat tego kijaszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

witam ja tez szukam kija spinigowego do polowu okonia, szczupaka, sandacza. Kijek jaki mnie iteresuje z takich firm jak szimano cormoran itp. kaski mam 250 zł, ale musze dodać zeby był w miare czuły na delikatne brania i zarazem na dużą przynete (funkcjonalna pod względem swojej pracy) bo chce mieć tylko jednego jak by mógł ktoś pomoc to prosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.